ازدواج در ترکیه - مشاوره ازدواج قانونی در ترکیه - موسسه گلوبال کادرو                      
 
         
 
   
   
 
 
 
         
 

خدمات مهاجرت و کسب و‌کار در ترکیه برای تمام ملیتها  

   

مرکز راهنمایی امور حقوقی و ثبتی و بازرگانی ایرانیان ترکیه  

   

گلوبال کادرو در قدم اول هدف و‌توانایی شما را برای رسیدن به آن می سنجد و این اولین قدم برای کمک به متقاضیان در راستای اهداف خود در خارج از کشور است. گلوبال کادرو بنا ندارد الزاما شما را در مسیری که انتخاب کرده اید وارد نماید بلکه ای بسا با بررسی موانع و‌مشکلات احتمالی شما را از انتخاب آن مسیر منصرف یا در مسیر بهتری قرار می دهد و این معنای واقعی مشاوره و اقدام است که میتوانید از گلوبال کادرو انتظار داشته باشید.  

     

ازدواج در ترکیه

ازدواج در ترکیه به دلیل عضو بودن کشور ترکیه در کمیسیون بین المللی احوال شخصیه (The International Commission on Civil Status) به ازدواج بین المللی معروف می باشد.

کشورهای اروپایی برای سرعت بخشیدن به کارهای مربوط به اطلاعات سجلی کمیسیونی تشکیل دادند. که به آن کمیسیون بین المللی احوال شخصیه (ICCS) گفته می شود. هدف این سازمان این بود که مدارک احوال شخصیه ( تولد ، ازدواج ، طلاق، فوت ) مربوط به یکی از شهروندان این کشورها در سایر کشورهای عضو نیز به رسمیت شناخته می شود.
کشور ترکیه تنها کشور منطقه خاورمیانه است که در این کمیسیون عضو است. به همن دلیل ازدواج در ترکیه در تمامی کشورهای عضو و کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا قابل قبول می باشد.

به همین دلیل ازدواج در ترکیه متقاضیان زیادی از کشورهای مختلف دارد.

از جمله متقاضیان ازدواج بین المللی در ترکیه ، ایرانیان می باشند. به دلیل اینکه کشور ترکیه به ایران نزدیک بوده. ایرانیان می توانند بدون ویزا به ترکیه سفر کنند.

ثبت ازدواج در ترکیه با موسسه بین المللی گلوبال کادرو

موسسه بین المللی گلوبال کادرو بزرگترین مرکز اصلی ازدواج بین المللی در ترکیه است. مراحل ثبت عقد در ترکیه را از ابتدا با بررسی شرایط زوجین و ارائه مشاوره و تعیین مدارک به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای شروع کرده. و تا پایان با ثبت ازدواج در ترکیه همراه زوجین می باشد.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو تنها موسسه ثبت عقد در ترکیه می باشد که در تهران دفتر معتبر دارد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ازدواج بین المللی می توانید از طریق واتس اپ تماس بگیرید. و یا با تلفن های دفتر تهران با شماره 02122383743 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه