تعیین تاریخ تقریبی سفر و انجام ارزشیابی مدارک و راهنمایی تکمیل مدارک قبل از سفر

تعیین تاریخ تقریبی سفر و انجام ارزشیابی مدارک و راهنمایی تکمیل مدارک قبل از سفر

مدارک لازم برای ازدواج در ترکیه متفاوت است. این مدارک با توجه به ملیت افراد، شهروندی آن ها و اینکه قبلا ازدواج کرده اند یا نه تعیین می شود. علاوه بر این، هر فرد با توجه به قوانین کشور خود، باید مدارک خاصی را برای ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه تهیه و آماده نماید.

به عنوان نمونه دختر خانم های ایرانی که بار اول است ازدواج می کنند، به اجازه نامه محضری پدر نیاز دارند. یا در مورد خانم های ایرانی که طلاق گرفته اند، مدت زمان عده که باید سپری شود. و ارائه اصل طلاق نامه در زمان عقد ضروری می باشد. همچنین لازم است قبل از سفر به ترکیه از سفارت ها، آزمایشگاه و شهرداری و نفوس و … وقت گرفته شود.

تعیین تاریخ

با توجه به اینکه مؤسسات گوناگونی در زمینه عقد بین المللی فعالیت دارند. عقل حکم می کند که قبل از سفر به استانبول و اقدام برای ازدواج بین المللی در ترکیه، با مشاوران مورد اعتماد در این زمینه صحبت کنید. و مؤسسه ای که سابقه درخشانی در این زمینه دارد را انتخاب کنید.

تماس با مؤسسه گلوبال کادرو

مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو نیز کار ثبت ازدواج در ترکیه را انجام می دهد. با مؤسسه ما تماس بگیرید. و شرایط خود را به طور کامل توضیح دهید. مشاوران متناسب با شرایط شما مدارک مورد نیاز برای انجام عقد بین المللی را به شما توضیح می دهند. مدارکی که قبل از سفر به ترکیه باید تهیه شوند را از آن ها جویا شوید.

همکاران ما مدارک شما را ترجمه و تأیید می کنند. در زمان حضورتان در ترکیه این مدارک به صورت ترجمه و تأیید شده، آماده می باشد.

مدارکی نیز در زمان حضورتان در ترکیه باید تهیه شود. با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، شما تمامی مدارک را بدون نقص حاضر کرده. و در زمان حضورتان در استانبول به جز مدارکی که باید در آنجا تهیه شود، بقیه مدارک آماده است و شما نگرانی از این بابت ندارید.

برای دریافت این خدمات کامل از مؤسسه گلوبال کادرو کافیست با دفتر تهران تماس بگیرید. مشاوران ما آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو به عنوان بزرگترین مرکز ازدواج بین المللی در چندین کشور فعالیت دارد. در هفته چندین عقد بین المللی انجام می دهد. برای انجام عقدتان در تاریخ مورد نظر شما، حتما از حداقل یک ماه قبل با ما هماهنگ کنید.

برای اطلاع از نوع مدارکی که برای انجام ازدواج بین المللی در ترکیه نیاز دارید و همچنین راهنمایی های لازم در زمینه اخذ این مدارک و تعیین تاریخ مورد نظر برای انجام عقدتان با دفتر ما در تهران تماس بگیرید.

پست های توصیه شده
نمایش 2 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

مدارک عقد بین المللیعقد بین المللی در ترکیه