ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه و صدور دفترچه عقد بین المللی توسط موسسه گلوبال کادرو                      
 
         
 
   
   
 
 
 
         
 

خدمات مهاجرت و کسب و‌کار در ترکیه برای تمام ملیتها  

   

مرکز راهنمایی امور حقوقی و ثبتی و بازرگانی ایرانیان ترکیه  

   

گلوبال کادرو در قدم اول هدف و‌توانایی شما را برای رسیدن به آن می سنجد و این اولین قدم برای کمک به متقاضیان در راستای اهداف خود در خارج از کشور است. گلوبال کادرو بنا ندارد الزاما شما را در مسیری که انتخاب کرده اید وارد نماید بلکه ای بسا با بررسی موانع و‌مشکلات احتمالی شما را از انتخاب آن مسیر منصرف یا در مسیر بهتری قرار می دهد و این معنای واقعی مشاوره و اقدام است که میتوانید از گلوبال کادرو انتظار داشته باشید.  

     

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه و دفترچه عقد بین المللی

عقد بین المللی در ترکیه اعتبار بین المللی دارد و به عنوان ازدواج بین المللی شناخته می شود. کشور ترکیه محل مراجعه ایرانیان و سایر ملیت ها برای ثبت ازدواج در این کشور است.

ثبت عقد در ترکیه به منزله ثبت در یکی از کشورهای عضو کمیسیون بین المللی احوال شخصیه بوده. پس از ثبت رسمی ازدواج، اداره نفوس ترکیه در سیستم بین المللی، نیز به ثبت می رساند. به این ترتیب این ازدواج در سایر کشورهای عضو نیز قابل استعلام است. برای انجام ازدواج در ترکیه، باید از اداره شهرداری وقت قبلی گرفته شود. و ممکن است زوجین مجبور شوند اقامت طولانی در ترکیه داشته باشند.

ثبت ازدواج با موسسه گلوبال کادرو

موسسه بین المللی گلوبال کادرو استانبول، که اصلی ترین و بزرگترین مرکز ثبت ازدواج در ترکیه است، با داشتن کادر مجرب و حرفه ای در تهیه مدارک زوجین را راهنمایی کرده. و از اداره شهرداری در اسرع زمان وقت گرفته تا زوجین نیازی به اقامت طولانی مدت در ترکیه نداشته باشند.

یکی از ویژگی های موسسه بین المللی گلوبال کادرو که باعث تمایز این موسسه در امر ازدواج بین المللی می باشد، وجود دارالترجمه رسمی در داخل موسسه می باشد.

و مدارک زوجین بدون واسطه و بدون مشکل و طبق قوانین ترکیه ترجمه می شوند.

اگر مایل به ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه هستید، کافیست با یکی از دفاتر موسسه در تهران یا استانبول تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان خبره در هر دو دفتر آماده ارائه مشاوره و خدمات به زوجین و مشتریان می باشند.

شماره های دفتر تهران: 02122383743 – 09129641954

شماره دفتر استانبول: 00902122124401 – 00905537124401

برای ارتباط از طریق واتس اپ با دفتر تهران یا استانبول کلیک کنید.

عضویت در خبرنامه