مسئولیت های کارشناسان مؤسسه گلوبال کادرو در قبل و بعد از بستن قرارداد با این مؤسسه

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه امری بسیار مهم است این کار کاملا قانونی بوده که باید زیر نظر یک کارشناس انجام گردد که هزینه و وقت خود را هدر    ندهید.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو به صورت حرفه ای این امر مهم را برای شما انجام میدهند که در آن مسئولیت های کارشناسان مشخص گردیده است  و هر عضو موسسه کار مخصوص به خود را بر عهده دارد.

موسسه گلوبال کادرو با برنامه ریزی از همان ابتدای امر شما را راهنمایی میکند تا در طول سفر و برای ثبت ازدواج بین المللی دچار مشکل نشوید.

 مسئولیت های کارشناسان شعبه دفتر تهران موسسه گلوبال کادرو

شما در ابتدای کار و در تماس های اولیه برای مشاوره و گرفتن اطلاعات با دفتر تهران و مشاوران گلوبال کادرو در ارتباط خواهید بود .که کارشناسان با توجه به نوع و وضعیت شهروندی زوجین بهترین راه حل را به شما عرضه میکنند.

کسب اطلاعات کامل و چگونگی نحوه ی کار حق مسلم شماست که با پرسیدن سوالات و یا مشاوره حضوری که به صورت رایگان در دفتر تهران انجام  میگردد این کار را به نحو احسن انجام خواهید داد.

بعد از اطمینان حاصل کردن از راهی که انتخاب کردید میتوانید برای انجام قرارداد به صورت حضوری به دفتر مراجعه کنید و با تنظیم قرارداد رسمی و تعیین تاریخ و چک کردن دوباره ی مدارک توسط مشاوره موسسه کار شما آغاز میگردد.

مسئولیت های کارشناسان  مشاوره و روشن کردن راه شما برای انتخاب بهتر و مناسبتر است که به دلیل حس انسان دوستی و مشتری مداری این موسسه اینکار با همکاری شما به صورت عالی انجام میگردد.

و برنامه ریزی دقیق برای شروع کار و تعیین تاریخ مناسب که به تهیه ی مدارکتان بستگی زیادی دارد است ، و دیگری تشکیل پرونده آنلاین برای ارتباط گیری مناسبتر شما با تمامی کارشناسان موسسه هم است.

 

 مسئولیت های کارشناسان حقوقی  مستقر در شعبه دفتر استانبول

بعد از بستن قرارداد رسمی و تعیین تاریخ مناسب برای شروع کار و تشکیل پرونده ی آنلاین ،کارشناس مخصوص پرونده ی شما که در دفتر استانبول  مستقر هستند با تسلط و آشنایی کاملی که روی تهیه مدارک مناسب ثبت ازدواج بین المللی دارند شما را راهنمایی میکنند.

همچنین با توجه به نمونه هایی که کارشناس حقوقی موسسه برای شما ارسال میکنند باید مدارکتان را تکمیل کنید و مورد تایید کارشناس پرونده قرار گیرد.

قبل از شروع سفر تمامی مدارک کنترل میشوند که در حین سفر و انجام کارهای قانونی ثبت ازدواج بین المللی دچار مشکل نشوید.

سپس با مدارک تکمیل شده و مورد تایید قرار گرفته و با برنامه ریزی دقیق سفر خود را میتوانید آغاز کنید .و با مراجعه حضوری به دفتر ما در استانبول برنامه ی کاری خود را مشخص شده تحویل میگیرید و کارتان را با برنامه ریزی با همکاری موسسه گلوبال کادرو به اتمام میرسانید.

با برنامه ریزی قدم برداشتن و تسلط کامل کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی گلوبال کادرو می توانید به راحتی و آرمش خاطر این روز میمون و مبارک را به ثبت برسانید

برای تماس و گرفتن مشاوره های اولیه میتوانید از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

پست های توصیه شده
نمایش 3 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

تشکیل پرونده آنلاین یا گروه مجازیدلیل انتخاب سفر به ترکیه برای ثبت ازدواج بین المللی