دلیل انتخاب سفر به ترکیه برای ثبت ازدواج بین المللی

ترکیه، مقصد اول سفر بسیاری از ایرانیانیست که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند.

همچنین به دلیل نیاز نداشتن به گرفتن ویزا برای ایرانیان و برخی از کشورهای اروپایی و آمریکا وبه دلیل دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوانی که در   این کشور وجود دارد مورد استقبال زیادی از مردمان قرارگرفته است.

این امر باعث مورد توجه واقع شدن کشور ترکیه برای ثبت ازدواج بین المللی زوج های مختلف بوده که ضمن سفر به ترکیه برای گرفتن دفترچه عقد بین  المللی خود هم اقدام میکنند.

ازدواج بین المللی در شهر استانبول به دلیل آشنایی و تسلط بیشتر اداره های ازدواج این شهر بهترو آسانتر صورت میگیرد.

موسسه بین المللی گلوبال کادرو که در مرکز شهر استانبول با وجود داشتن دفتری در زمینه ثبت ازدواج بین المللی به صورت تخصصی فعالیت داشته و  میتواند شما را در این امر حقوقی راهنمایی کند.

و با سفر به ترکیه و لذت بردن از این کشور با همکاری موسسه گلوبال کادرو ازدواج خود را به ثبت برسانید.

چگونگی سفر به ترکیه برای ثبت ازدواج به ترکیه

همانطور که در بندهای فوق توضیح مختصری در مورد ثبت ازدواج در استانبول گفته شد.

این شهر به دلیل داشتن روزانه ده ها پرواز از شهرهای مختلف ایران،همچنین صدها پرواز از سراسر جهان که در دو فرودگاه بین المللی واقع در بخش  آسیایی و اروپایی این شهرواقع شده است .

مورد توجه زوجین با شرایط شهروندی و محل زندگی های متفاوت قرار گرفته است.

همچنین بیشتر زوجین که از کشورهای دور برای ثبت ازدواج بین المللی زمان زیادی ندارند ،شهر استانبول را به دلیل داشتن پروازهای متعدد در ساعات  مختلف در سفر به ترکیه انتخاب میکنند.

وجود پروازهای زیادی که مقصد آن ها شهر استانبول است به زوجین کمک می کند برای امورثبت ازدواج خود از با همکاری گلوبال کادرو برنامه ریزی بهتری انجام بدهند و همانند شهرهای دیگر با محدودیت پرواز مواجه نشوند.

این امر مهم را باید مد نظر داشت که برای داشتن سفری با خاطره ی خوب و ثبت ازدواج بین المللی و انجام بدون عیب و نقص آن باید قبل از سفر با  موسسه بین المللی گلوبال کادرو هماهنگی های لازم انجام شده باشد.

تا مدارک لازم قبل از شروع سفر تهیه گردد و مورد تایید کارشناسان موسسه قرار گیرد.و با برنامه ریزی مناسب به کشور ترکیه سفر کنید و ازدواج خود را  به ثبت برسانید.

برای ارتباط با امور مشتریان گلوبال کادرو و درخواست بررسی شرایط شهروندیتان می توانید همین الان اینجا کلیک کرده و درخواست تشکیل پرونده آنلاین و بررسی شرایط توسط کارشناسی حقوقی موسسه نمایید.

 

پست های توصیه شده
نمایش 2 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

مسئولیت کارشناس های موسسه گلوبال کادرو برای ثبت ازدواج رسمیمواردی که باید پس از تحویل سند ازدواج بین المللی به آن توجه داشته باشید.