مواردی که باید پس از تحویل سند ازدواج بین المللی به آن توجه داشته باشید.

سند ازدواج بین المللی که در کشور ترکیه صادر میشود،به دلیل اعتباری که دارد کمتر کشوری ممکن است آن را قبول نداشته باشد.

بنابراین بهترین نوع انتخاب برای ثبت ازدواج رسمی و به صورت بین المللی ،انجام آن در کشور ترکیه است. که اشخاص با توجه به شرایط خود ازدواجشان  را در کشور سوم مانند ترکیه به ثبت میرسانند.

بعداز انجام عقد و تحویل سند ازدواج بین المللی در ترکیه و باید مواردی را مد نظر خود قرار دهید ازجمله ی آن باید به صورت دقیق نوع نوشتاری و اسپل  مشخصات شخصی خود را در دفترچه بررسی کرد .

مانند بررسی مشخصات فردی پاسپورت نام و نام خانوادگی زوجین، نام پدر و مادر، تاریخ تولد زوجین که باید که باید کاملا مطابقت داشته باشد.

بررسی این مورد بسیار مهم است زیرا در پروسه های قانونی پس از تحویل سند ازدواج و استفاده این دفترچه اگر اطلاعات آن با اطلاعات پاسپورتی شما  هماهنگ نباشد دچار مشکل خواهید شد.

پس از تحویل سند ازدواج اگر آن را گم کنیم چه اتفاقی می افتد؟

اگر دفترچه عقد خود را به هر نحوی گم کنید یا اینکه از شما سرقت شود ،در ترکیه دفترچه بین المللی المثنی صادر نخواهد شد.

زیرا ازدواج ثبت شده ی شما با اطلاعات پاسپورت طرفین انجام میگردد و طبق قانون ترکیه برای ازدواج دو شهروند خارجی صورت میگیرد .

همچنین در سیستم ترکیه قابل استعلام نیست.پس نمیتوان از آن المثنی تهیه کرد .و در قانون ترکیه ما نمیتوانیم درخواست المثنی و تهیه ی مجدد مدرک را بدهیم.

بنابراین باید در حفظ و نگهداری دفتر خود کوشا باشید.البته شایان ذکر است در ترکیه برای شهروندان خود نیز به همین منوال است و فقط با رای دادگاه و  در طول زمان زیادی صادر خواهد شد.

مؤسسه بین المللی گلوبال کادرو در تمامی مراحل کار ازدواج در کنارتان هستند. از نحوه تهیه و بررسی مدارک تا انجام عقد و تحویل سند ازدواج همراه شما خواهد بود.

برای ارتباط با مشاوران موسسه اینجا کلیک کنید.

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

دلیل انتخاب سفر به ترکیه برای ثبت ازدواج بین المللیمدرک تراول داکیومنت چیست و ثبت عقد در ترکیه با آن صورت میگیرد؟