حمل و نقل بار در ترکیه

کشور ترکیه کشوری کوهستانی و با آب و هوایی عالی که شکل آن به صورت مستطیل است ودارای موقعیت جغرافیایی عالی و بسیار خوبی است و در یکی از حساس ‌ترین و بهترین مناطق دنیا قرار گرفته است. واز سمت شرق و غرب امتداد یافته است که گذرگاه جنوب غرب آسیا و اروپا محسوب می شود.

و دربین شش کشور آسیایی و دو کشور اروپایی واقع شده است که کشورهای متعددی به ویژه ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی از این کشور استفاده می کنند. این کشور جمعیتی جمعیت حدود ۷۷ میلیون نفردارد.

که این تعداد جمعیت هر ساله در حال افزایش است.این کشور دارای حکومتی لائیک است ولی بسیاری از مردم به دین اسلام گرایش دارند.

این کشور با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی که دارد و پیشرفت اقتصادی روزافزونش در دنیا و همچنین در بین اعضای سازمان همکاری اقتصادی به بزرگترین پایگاه اقتصادی اروپا تبدیل شده است و بی رقیب و سرآمد تجارت و اقتصاد در بین این کشورهاست.

همچنین با تولیدات صنعتی که در سال های اخیر انجام میدهد کشورهای اروپایی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

همچنین با توافق بین کشورترکیه و اتحادیه اروپا، سهم ترکیه در بازار اروپا افزایش زیادی داشت و در حوزه های تولیدات صنعتی پیشرفتهای زیادی کرد .
همه ی این پیشرفت ها با برنامه ریزی اقتصادی منظم و مدام توسط دولت ترکیه انجام شد و پیگیری مداوم و قطع نکردن روابط با کشورهای سازمان همکاری اقتصادی و تسلیم نشدن در برابر کمبودها صورت گرفت.

سیستم حمل و نقل بار ترکیه هم برای کارها و روابط تجاری بسیار مهم است و مورد توجه این دولت قرار گرفته است.این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی و دارا بودن خطوط و شبکه حمل و نقل بین المللی بسیار کشور مناسبی است.حمل و نقل بار در ترکیه هم به صورت زمینی انجام میشود و هم به صورت هوایی برای انقال بارها برنامه ریزی شده است.

حمل و نقل هوایی بار در ترکیه

حمل و نقل بار در ترکیه به صورت هوایی

یکی از روش های سریع ارسال بار و حمل و نقل آن در ترکیه روش حمل و نقل هوایی است.این روش بر اساس ایرلاین هایی که حمل و نقل را انجام میدهند صورت میگیرد و مدت زمان ارسال بار هم به ایرلاین بستگی دارد که اکثرا در مدت زمان یک روز بسته به محل مورد نظر میرسد.

این بارها از طریق فرودگاه های مهم و کاربردی ترکیه ارسال میشوند فرودگاه هایی چون فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول، فرودگاه بین ‌المللی اَسَن ‌بوغا در آنکارا ، فرودگاه آنتالیا ، فرودگاه بین‌المللی عدنان مِندرس در ازمیر و غیره اشاره کرد.

حمل و نقل زمینی بار در ترکیه

حمل و نقل زمینی بار در ترکیه

حمل و نقل بار در تركيه به صورت زمينى

یکی دیگر از روش های حمل و نقل بار به ترکیه روش زمینی است که جز متداولترین روش ها به حساب می آید که میتوان کالاهارا در ابعاد زیاد با این روش جابه جا کرد.

کشور ترکیه با کشور ایران به دلیل مبالات اقتصادی حمل و نقل بار بسیاری بینشان صورت میگیرد.

کشور ایران از سمت غرب هم مرز با کشور ترکیه است. به همین دلیل میتوانید با هزینه ی کمتری از این طریق بار خود را انتقال دهید.حمل با راز سراسر کشور ترکیه به ایران امکان پذیر است و با کریرهای ترکیش صورت میگیرد.زمان حمل و نقل بار و ارسال بار بستگی به میزان و حجم بار بین 5تا 7روز متغیر است.

ارسال بار به ترکیه

با توجه به محدودیت های فرودگاهی و ایرلاینی، شما باید در حد مجاز تعیین شده بار با خود جابه جا کنید در غیر اینصورت باید مبلغی را برای اضافه بار به شرکت هواپیمایی مربوطه بپردازید که خود مبلغ گزاف و زیادی است.

شما میتوانید از طریق هوایی با سیستم فریت بار یا همان اضافه بار، اسباب و اثاثیه و کالاهای خرده خود رابه ترکیه ارسال کنید.اگر بالای 1500کیلوگرم وزن بارتان است این روش اصلا روش مناسبی برای حمل و نقل بارتان نیست.

در ایران بیشترین نوع حمل و نقل به صورت زمینی صورت میگیرد و پیشنهاد ما به شما ارسال زمینی بار به ترکیه است.که زمان ارسال آن کوتاه است.

حمل بار در ترکیه

حمل بار در ترکیه

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

پرداخت قبوض در ترکیه