نصرت سر آشپز حرفه ای کشور ترکیه

سرآشپز معروف در ترکیه که دارای هشت رستوران زنجیره ای بنام خود است کسی نیست جز، نصرت گوکچه که به طبخ غذاهای گوشتی و استیک های لذیذ شهرت دارد.

نصرت که متولد سال 1983 است سر آشپزی ترک و مشهور است که اولین رستوران خود را در سال 2017 در استانبول تاسیس کرد.

رستورانی با نام خود که طرافداران زیادی پیدا کرد و دیری نپایید، شعباتی در دبی و ابوظبی هم افتتاح کرد و به شدت در بین هنرمندان و افراد پولدار ومشهور در دنیا شهرت پیدا کرده است.

باید گفت این سرآشپز معروف در ترکیه کار خود را از پیش خدمتی و ظرفشویی در رستوران های استانبول شروع کرده و در خانواده ای که سطح مالی پایینی داشتند بزرگ شده است.

و پس از تلاش های مکرر برای زندگی خود و پیشرفت در کاری که به آن علاقه داشته توانسته است به آرزوی دیرینه ی خود،داشتن رستوران دست پیدا کند.

تخصص نصرت در پخت استیک

تخصص نصرت در پخت استیک

تخصص نصرت سرآشپز حرفه ای کشور ترکیه

وی با کار در قصابی و گوشت فروشی و با اینکه سطح شغلش بسیار پایین بود توانست، اطلاعات کافی در زمینه ی گوشت ها و انواع آن ها کسب کند.

او توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی در تقسیم بندی گوشت و تکه تکه کردن گوشت ها تبحر خاصی پیدا کند و از کاری که کسی حتی فکرش را هم نمیکرد توانست در زمینه ی سرآشپزی استفاده کند و برای کسب اطلاعات و تجربه ی بیشتر به کشور نیویورک رفت.

وی چنان رویای سرآشپز شدن در سر داشت که به راحتی و با استعدادی که داشت در زمینه طبخ و تکه کردن گوشت ها مهارت خاصی پیدا کرد و به وسیله ی همین مهارت بعنوان یک انسان معروف در زمینه طبخ استیک و گوشت ها در سراسر جهان معرفی میشود.

وی پس از آموزش ها و تجربه کسب کردن در نیویورک به استانبول بازگشت و توانست شراکتی یک رستوران بازگشایی کند و با مهارت و ترفندهای جذاب، مشتری هارا به سمت خود جذب کند.

وی با تکنیک های جدید پخت و نحوه ی سرو آن در کوتاه مدت در شبکه های اجتماعی مخصوصا یوتیوب و اینستاگرام فردی مشهور و جهانی شد.

مشتری مداری و  تکنیک های نصرت

ترفند وی که مورد توجه بسیاری از مخاطبان فضایی اجتماعی قرار گرفته است به ظاهر حرکت ساده و بامزه ای است که نمک را هنگام سرو استیک بر روی آن میپاشد.و نحوه ی نمک پاشیدن آن بسیار مورد توجه همه شده است به طوریکه ویدئوهای آن مرتب به اشتراک گذاشته میشود.

وی با انتشار ویدئو های مختلف از سرو غذاهای رستوران هایش و جذب مخاطب بسیار معروف شده است همچنین با پخت غذاهای گوشتی با روش های خاص خودش به سرآشپز معروف ترکیه تبدیل شده است.

همچنین نکته ی مشتری مداری که وی به آن توجه خاصی دارد و برای آن ارزش زیادی قائل می باشد.و با مشتری ها ارتباط زیادی برقرار میکند.

رستوران های زنجیره ای نصرت با تمام طرفدارانی که دارد و زبانزد عام و خاص میباشد بسیار پر ازدحام و شلوغ است که از قبل باید برای شرکت در آن وقت قبلی رزرو کرد.

شما هم اگر به ترکیه سفر کردید پیشنهاد ما رفتن به این رستوران معروف و لوکس و خوردن از غذاهای لذیذ آن است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تولیدات عسل در ترکیهشهر تاریخی قونیه