مرکز خرید زورلو سنتر استانبول

یکی مراکز خرید بزرگ و مدرن در بخش اروپایی مرکز خرید زورلو سنتر در شهر استانبول است.این مرکز خرید که در فاصله ی کمی با میدان تکسیم قرار دارد دارای 205عدد فروشگاه ها با برندهای متفاوت است.

مرکز خرید زورلو سنتر که جز ده مرکز خرید برتر ترکیه می باشد با سبک معماری بسیار باشکوه و مدرنی ساخته شده است.

و یکی از بزرگترین و مدرن ترین مراکز خرید استانیول به شمار میرود به طوریکه بهترین برند های پوشاک،جواهرات،لوازم الترونیکی در این مجمع تجاری شعباتی دارند.

اگر به دنبال خرید از برندهای لوکس و مطرح جهانی هستید باید حتما به این مرکز خرید سری بزنید و ازآن ها دیدن کنید .

امکانات مرکز خرید زورلو در استانبول

علاوه بر تعداد بالای مغازه و فروشگاههایی با برندهای مختلف در این مرکز خرید تجاری نمایشگاههای بزرگ هنری وجود دارد.

همچنین بهترین کافه ها و لوکس ترین رستوران ها با ویویی بسیار زیبا در مجتمع تجاری زورلو سنتر قرار دارند و دارای امکانات رفاهی بسیاری هستند.

این مجتمع تجاری دارای شهربازی برای کودکان و سالن های ورزشی با تجهیزات کامل است و فقط مختص به خرید کردن نیست.

این مرکز خرید دارای هتلی مجلل است که 181 اتاق خواب و سوئیت است که در بالاترین طبقات آن بالکنی برای تماشای زیبایی آسمان شهر استانبول طراحی کرده اند و از مسافران این شهر پذیرایی میکنند.

در زورلو سنتر محل هایی اختصاصی برای مجتمع های مسکونی هم برنامه ریزی شده است و معماری آن به گونه ای است که مجتمع مسکونی و دفاتر مرکزی در آن قرار دارد و تنها یک مجتمع برای خرید کردن نمیباشد.

مرکز خرید مجلل زورلو استانبول

        مرکز خرید مجلل زورلو استانبول

برندها و فروشگاه های مختلف در مرکز خرید زورلو

یکی از مراکز خرید با فروشگاههای شیک و برند در ترکیه مرکز خرید زورلو است که بسیاری از برندهای مطرح دنیا در این مرکز خرید شعبه دارند.

این مرکز خرید که در پنج طبقه با مساحتی ده هزار متر مربع ساخته شده است و در خوش مسیر ترین منطقه استانبول در سال 2013 تاسیس شد.

یکی از این برندها،برند شرکت اپل است که با ساختمانی مکعبی و نمادی از فروشگاه اپل ساخته شده است که مشتریان خاص خودش را دارد.

و وجود دیگر برند ها که از پوشاک گرفته تا جواهرات در این مرکز خرید مشاهده میشوند و برند پوشان را به سمت خود جلب میکند.

برندهایى که جز مشهورترین برندهای اروپايى و همچنین برندهای تركى محسوب میشوند.از جمله این برندها میتوان به برند معروف ایووروشه، بولگارى ،فندى،ديور ،بربرى و غیره اشاره کرد.

برندهای معروف لوازم خانگی و اسباب بازی و لوازم الکتریکی در این مرکز خرید وجو دارد.البته این نکته را مورد توجه خود قرار دهید که این مرکز خرید به دلیل وجود فروشگاه های با برند های خاص نیاز به پرداخت هزینه ی بالایی است.

دسترسی به این مرکز خرید بسیار آسان و راحت است و با خطوط مترو به راحتی میتوانید خود را به این مرکز خرید برسانید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

محله ی بالات در استانبولکاخ دولما باغچه در استانبول