محل های تفریحات كودكان در استانبول

شهر استانبول یکی از شهرهای پررفت و آمد است و دارای امکانات به روز برای کودکان تا بزرگسالان را دارا است و کاملا شهری مدرن محسوب میشود.

گاهی خانواده ها دغدغه ای برای سفر خود به همراه کودکانشان دارند و به همین دلیل سفر خود را انجام نمیدهند ولی باید بدانید در شهر استانبول همه ی امکانات در جهت آسایش گردشگران و مسافران و کسانی که در این شهر اقامت دارد فراهم شده است.

مکان هایی برای تفریح و حتی بازی و سرگرمی کودکان ساخته شده است که علاوه بر بزرگسالان به کودکان هم در سفر به این خوش خواهد گذشت.
در این مطلب در مورد مکان های تفریحی مناسب کودکان صحبت مختصری خواهیم داشت.

موزه مينياترك موزه ای شگفت انگیز مخصوص کودکان

این موزه که با داشتن ماکت ها از کشور ترکیه و و مناطق مختلف آن که با مواد مختلفی ساخته شده اند یکی از مکان های مناسب برای کودکان است.

دیدن از این موزه میتوان هم تفریحی باشد و هم جنبه ی آموزشی زیرا مکان های مختلف ترکیه را به زیبایی به نمایش گذاشته اند.این منطقه را بسیاری از افراد به گالیله در سرزمین لی لی پوت تشبیه کرده اند.

موزه رحمى كوچ

این موزه که برای کودکان بسیار جالب و شگفت انگیز می باشدو برای بزرگسالانی که دوستدار دیدن لوازم صنعتی و حرکتی مانند قایق ها و هواپیما ها بسیار توصیه میشود.

در این موزه موتورهاى بخار ،قايق ها و اتومبيل های قدیمی و مدرن ،لوكوموتيو وهواپيما قرار دارد که موجب شگفتی کودکان میگردد.

کودکان در این موزه میتوانند در هواپیماها و زیردریایی بشوند که اکثر آن ها بسیار به این کار علاقمند هستند.و باعث جذب بسیاری از گردشگرانی که با فرزندان خود به استانبول سفر کرده اند قرار گرفته است.

موزه دريايى برای کودکان دوستدار دریانوردی

این موزه که با موضوع وسایل و جزئیات دریانوردی در سال 1897 در استانبول ساخته شد که در سال های اخیر بازسازی شده است.

این موزه که به موزه ی دریایی معروف است و دیدنی های جذاب دریایی مانند قايق هاى ماهگيرى وتجهيزات كشتى و مدل های كشتى تاريخى و استفاده های مختلف در جنگ هایی که از کشتی ها استفاده میشد در این موزه مشاهده میشود.

و هرکسی را چه کودکان چه بزرگسالان را که علاقه به دریا و دریانوردی دارندبه سمت خود جلب میکند و از دیدن آن لذت میبرند.

موزه اسباب بازی استانبول مناسب کودکان

این موزه ی زیبا و با ساختمانی به سبک باروک یکی از موزه های بی نظیر در شهر استانبول است که یک سرگرمی و فضایی جذاب برای کودکان است.

در این موزه بیش از چهار هزار اسباب بازی قدیمی از سراسر جهان وجود دارد که با دیدن آن ها لذت خواهید برد.و یکی از پیشنهادات ما به شما دیدن این موضوع به همراه کودکانتان است.

مکان های دیدنی زیادی در استانبول مخصوص کودکان وجود دارد.مکان هایی مانند پارک های زیبا با فضایی مناسب برای تفریح و بازی های کودکان مانند پارک گولهانه که فضایی سبز مناسب و زیبا برای لذت بردنتان به ارمغان آورده است.

بازی و تفریح کودکان در استانبول

بازی و تفریح کودکان در استانبول

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

تفریحات شهر استانبولموسیقی در ترکیه