شهر بدروم و مکان های دیدنی آن

در جنوب غربی ترکیه و در مجاورت دریای اژه واقع در استان موغله جزیره ای زیبا و دیدنی به نام بدروم قرار دارد.این جزیره ی معروف با داشتن طبیعتی زیبا جز مکان های گردشگری کشور ترکیه محسوب میشود.

این شهر  ساحلی و جز بنیانگذار سفرهای آبی با قایق ها و کشتی های تفریحی و خصوصی است.شهر بدروم ساحلی که زیبایی خاصی دارد و طبیعتی بکر و جاذبه های بسیاری دارد.

شهر بدروم که دارای جاذبه های فراوان برای گردشگران می باشد و اسباب آسایش و آرامش توریستان را فراهم آورده است.هتل ها و اقامتگاههای فراوانی با تجهیزاتی مجهز در اختیار مسافران قرار میدهد که تا از سفر خود به این شهر لذت ببرند.

گردشگرانی که از سراسر جهان به این شهر آمده تا از طبیعت و تفریحات آن استفاده کنند و لذت ببرند.تفریحات ساحلی و دریایی که برای همگان لذتبخش می باشد.

به دلیل وجود ساحلی زیبا با تفریحات آبی لوکس ومجلل و هتل ها و اقامتگاههای بسیار شیک تعداد زیادی از افراد مشهور برای گذراندن تعطیلات خود و استراحت کردن به شهر بدروم کشور ترکیه می آیند.

بهترين زمان سفر به شهر بدروم و اقامت در این شهر

شهر بدروم با آب و هوایی مناسب و معتدل در فصل بهار و تابستان زمان مناسبی برای سفر گردشگران است.در فصلی که هوای این شهر برای آب تنی در دریا و بازی و تفریحات ساحلی مناسب است بهترین موقع برای سفر می باشد.

اقامت در این شهر امری بسیار آسان است به دلیل توریستی بودن و وجود هتل ها و اقامتگاههای مجلل و با سطح های متفاوت گردشگران به راحتی میتوانند محل اقامت خود را در شهر بدروم انتخاب کنند.

این هتل ها در کنار ساحل و یا با فاصله از ساحل ساخته شده اند.هتل هایی که در فاصله ی زیادی با ساحل هستند و طرفداران خاص خود را دارند به این هتل ها بوتیک گفته میشود.

امکانات تفریحی شهر بدروم

رستوران های زیادی در این شهر وجود دارند که تنوع غذایی فراوانی دارند.غذاهای دریایی در این منطقه بسیار طرفدار دارد که مواد غذایی تازه و روش های متفاوت طبخ میشوند که گردشگران را به سمت خود جلب کرده است.

در شهر بدروم بازار محلی توگوتریس که در پایین ترین نقطه ی جاده ا ی ساحلی به همین نام که قرار گرفته است. در این بازار قدیمی محصولات مختلف و متفاوتی را به فروش میرساند و در آن میتوانید وسایل سنتی و حلی این شهر را خریداری کنید البته این نکته قابل ذکر است که شهر بدروم به دلیل تمرکز بر تفریحات ساحلی و امکانات گردشگری دیگر تمرکز به مرکز خرید آن کمتر از شهرهای دیگر ترکیه است و خرید در این شهر توصیه نمیگردد.

برای پرداخت صورت حسابای خود در شهر بدروم میتوانید با ارزهای لیری و یورویی انجام دهید که به دلیل وجود مسافرهای مختلف از کشورهای متفاوت از جمله اروپا با پرداخت یورویی مشکل ندارند.

مکان های ديدنى شهربدروم

این شهر ساحلی که مقصدی مناسب برای همه ی افراد می باشد یعنی افرادی که احتیاج به تفریحات هیجان انگیز و یا حتی تفریحاتی که به آن ها آرامش دهد بسیار مناسب است.و از سفر خود لذت کافی را میبرند.

این شهر یکی از شهرهای عالی برای تفریحات دریایی است و با داشتن آب و هوایی استوایی جز بهترین ساحل های کشور ترکیه است.

گشت و گذار با کشتی و قایق های لوکس میتواند برای خیلی ها شگفت انگیز باشد و با برگزاری تورهای مختلف كشتى سواری گردشگران میتوانند غواصى و ماهیگیری را هم تجربه کنند.

البته که این شهر مانند سایر شهرهای ترکیه دارای قدمتی است و بناهای تاریخ باستانی مانند کارخانه کشتی سازی دوره عثمانی و دروازه ی میندوس که مربوط به قرن چهارم قبل از میلاد مسیح میشود همچنین قلعه ی معروف بدروم و آرامگاه هالیکارناسوس که مشهوریتی جهانی دارد می باشد.و طرفداران مکان های تاریخی میتوانند از این مکان ها دیدن کنند.

سفر به شهر بدروم را میتوانید به راحتی به همه ی افراد با سلیقه های متفاوت پیشنهاد بدهید.تا از سفر خود لذت کافی را ببرند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

مکان های گردشگری آنکاراحمام خرم سلطان