بهترين رستوران هاى ارزان آنتاليا

هدف ما از سفر چيست ؟علاوه بر ديد و بازديد از جاذبه هاى خاص ديدنى و تاريخى و سواحل و جنگل هاى انبوه كه همه آنها بسيار جذاب هستند و لذت خاصى را بهمراه دارند و ارتباط برقرار كردن با مردمانى با فرهنگ هاى مختلف لذت سفر را بيشتر و متفاوت مى كند.

اینکه در کنار تماشای جاذبه های گردشگری یک غذا یا خوردنی خوشمزه هم در میل كنيد البته غذاهایی که مخصوص آن شهر و یا کشور هست و به معنای واقعی کلمه، شما از سفرتان لذت خواهيد برد.

و اين روزها محبوبيت خوشمزه گردى و تست كردن طعم هاى جديد بسيار زياده شده است كه برخى از افراد براى چشيدن طعم هاى اصيل و خاص حاضرند راه هاى دورى را طى كنند و از فرهنگ خاص منطقه لذت ببرند.

و برای خيلى از افراد غذا خوردن و لذت بردن از آن يك تفريحمحسوب میگردد و زمانى كه به سفر هاى خارجى مى روند اين کار جذابتر از همیشه است و چشيدن طعم و مزه جديد با روش هاى آشپزى متفاوت بسيار لذت بخش میشود.

سرو غذاهای محلی آنتالیا

سرو غذاهای محلی آنتالیا

رستوران كن كن در آنتالیا یکی از رستوران های ارزان این شهر

در این رستوران غذاهای حلال و اصيل تركى سرو می شود.در این جا که فضایی دلچسب دارد و کارکنان خدمات بسيار عالى ارائه مى دهند می توان غذاهای ترکی و غذاهای حلال سفارش داد .

این رستوران داراى يك فضاى دنج و آرامى با محيطى بسيار صميمانه است و كيفيت غذايى بسيار بالايى دارد در اين رستوران می توانید غذایتان را سفارش دهید و دربيرون تحویل بگیرید و یا حتی در فضای باز آن می توانید غذایتان را ميل كنيد.

یکی دیگر رستوران های ارزان كافه رستوران فيسيلى است.که اگر در سفر به آنتالیا دنبال غذای خانگی هستید حتما سری به این رستوران بزنید.

در این کافه رستوران غذاهای خانگی و محلی ترکی را سرو می کنند. اين رستوران محيطى كوچك و دنجى دارد و هر روز منوى غذاى اين رستوران متفاوت است و غذاها به روز پخته و سرو میشوند.

شما مى توانيد غذاهاى محلی ترکی ، مدیترانه ‌ای و یونانی با قيمت هاى ارزان تهيه كنيد و همه غذاها از مواد اوليه تازه تهيه مى شود.

رستوران های ارزان آنتالیا بنام ميدانوز كوفته و تعدادی دیگر

این رستوران هم از آن رستوران هایی است كه غذاهای سالمی را ارائه می دهدو داراى كوفته هاى خوشمزه است که طعم و شكل زيبا و بى نظيرى دارد.

همچنين اين رستوران سالاد هايش بسيار معروف است و در منوی رستوران می توان غذاهای ترکی و کباب را دید و اين رستوران بسيار تميز و سرويس دهى عالى دارد.

آرزوم دنر

براى چشيدن طعم و مزه اصيل دنر اين مكان بسيار عالى است و هزينه هاى اين رستوران بسيار مقرون بصرفه است و جز رستوران های ارزان آنتالیا محسوب میگردد.

که داراى غذاهاى خوشمزه و لذيذاست و كاركنان اين رستوران بسيار خوش برخورد هستند و محيطى كاملا دنج وآرامى دارد.

كافه پوپا

در اين رستوران غذاهلى گريل شده مانند كباب و ماهى سرو مى شود و همچنين ميتوانيد در اين كافه قهوه اصيل ترك تهيه كنيد و داراى طراحى و دكوراسيون بى نظير و متفاوتى است كه بسيارى از افراد را جذب خود مى كند.

غذاهای لذیذ در رستوران های ارزان آنتالیا

غذاهای لذیذ در رستوران های ارزان آنتالیا

كافه جوى هم جز رستوران های ارزان آنتالیا به شمار میرود

اين كافه صبحانه بسيار عالى را ارائه مى دهد و شما مى توانيد در اين كافه يك صبحانه عالى میل كنيد.همچنین اين كافه براى يك دورهم نشينى همراه با موزيك زنده و فضاى دوستانه بسیار مناسب است.

و دكوراسيون اين كافه مانند يك خانه است و در اين كافه سرويس قليان و قهوه هاى خوشمزه سرو مى شود.

آراپ نظمى كوفته پيازى

اين رستوران بخاطر كوفته هاى پيازى معروف است كه طعم بسيار لذيذى دارد در منوى اين رستوران كباب ها جايگاه خود را دارند و طعم هاى عالى دارد.

مارتى باليک اكمک

رستوران مارتى باليك اكمك رستورانی بسیار عالی و با کیفیت غذاهای خود معروف است كه استفاده از مواد اوليه تازه دليل طعم هاى عالى اين رستوران است عاشق طعم هاى اين رستوران مى شويد و سريع غذاها جلوى چشم خودتان طبخ و اماده مى شود و داراى سالاد بار رايگان است

ترگه كوكورج

يكى از عوامل شهرت اين رستوران وجود غذايى از روده بره كه كبابى اماده مى شود و يكى از خوشمزه ترين غذاهاى اين رستوران بشمار مى رود و داراى دكوراسيون ساده و محيطى تميز و داراى ديوار هاى نقاشى جذاب كه محيط رستوران را جذاب كرده است

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

جشنواره مجسمه های شنیرستوران با رنج قیمت متوسط