رستوران هايى با هزينه هاى متوسط در آنتاليا تركيه(بخش اول)

آنتالیا یکی از شهرهای دوست داشتنی در ترکیه می باشد که هرساله گردشگران زيادى از سراسر دنيا را پذیرا می باشد این شهر نزد ایرانیان نیز بسیار محبوب و پر طرفدار است.

خوردن غذاهاى لذيذ و خوشمزه و شكم گردى و چشيدن طعم هاى تازه از مهم ترين انگيزه هاى سفر است و آشنا شدن با فرهنگ غذايى جديد و آداب غذايى كشورهاى ديگر بسيار جذاب است.

در اينجا ميخواهيم رستوران هايی با قيمت متوسط را که براي اکثر قشر گردشگران به کار مى آيد معرفى کنيم در انتاليا رستوران های متنوعی وجود دارد که بنا بر امکانات و کیفیت غذاهایی که ارائه می دهندقیمت های متغیری دارند.

رستوران با رنج قیمت متوسط

رستوران با رنج قیمت متوسط

معرفی رستوران با هزینه متوسط

رستوران وانيلا

رستوران وانیلا آنتالیا در سال 2007 میلادی در شهر آنتالیا افتتاح شد. از زمان شروع كار تا به امروز بهترین غذاخوری شهر آنتاليا بوده است.

در اين رستوران بهترین غذاهای بین‌المللی را در محیطی دنج و آرام به مشتریان ارائه می‌دهند یکی از ویژگی‌های خاص رستوران اين است که سرآشپز و صاحب رستوران مواد اولیه غذاها را متناسب با فصل تهیه کرده و غذاهای مخصوص فصل را طبخ می‌کنند و هدف آنان رضايت مشتريان است.

سبك منو :غذاهاى بين المللى ،فرانسوى

هزينه :حدود 6تا21دلار و رستوران با هزینه متوسط

رستوران روكا

یکی از بهترین و پرطرفدارترین رستوران های گیاهی شهر آنتالیا است و داراى كيفيت خوب است و داراى فلافل خوشمزه و معروف است.

تنوع غذایی در این رستوران بسیار زیاد است از جمله آنها می توان به پیتزا٬ غذاهای مدیترانه ای،تركى و خاورميانه اشاره كرد و براى افراد گياهخوار نيز منو و غذا وجود دارد.

سبك منو :غذاهاى مديترانه او ،تركى ،پيتزا وجترين

هزينه :حدود 9دلار و هزینه های برآوورد شده در این رستوران متوسط می باشد.

از دیگر رستوران با هزینه متوسط در آنتالیا رستوران چاى و نهار خورى دكو

اين رستوران کوچک که فضايی دنج، راحت و ساده و سبك تركى دارد و شما مى توانيد بهترين نوشيدنى ها را در اين كافه بنوشيد و از خواكى هاى اين رستوران لذت ببريد و غذاهاى اين رستوران بسيار مقرون بصرفه است و كيفيت بالايى دارد.

سبك منو:غذاهاى بين المللى ،اروپايى ،تركى و كافه

هزينه :حدود 3تا16دلار با هزینه ای متوسط

رستوران گاتزتابراسرى

در این رستوران انواع مختلف غذا وجود دارد و بيشتر آن را به نام رستوران ايتاليايى مى شناسند و غذاهاى ايتاليايى اين رستوران در آنتاليا مشهور است و پيتزاهاى تهيه شده درتنورهاى سنگى بسيار طرفدار دارد.و جرز رستوران ها با هزینه متوسط در آنتالیا می باشد.

سبك منو :غذاهاى مديترانه اى ،اروپايى ،ايتاليايى ،پيتزا

هزينه :حدود 3تا20دلار

رستوران اينالى

اين رستوران داراى فضاى باز و بسته مى باشد كه مى توانيد از غذاهاى با كيفيت اين رستوران لذت ببريد و داراى امكاناتى براى افراد ناتوان مى باشد و داراى واى فاى و محيطى براى برگزارى مراسمات مى باشد.

سبك منو :غذاهاى تركى ،مديترانه او ،اروپايى دريايى

هزينه :متوسط

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بهترين رستوران هاى ارزان آنتاليامعرفی رستوران با هزينه ى متوسط در آنتاليا (بخش دوم)