معرفی رستوران با هزينه ى متوسط در آنتاليا (بخش دوم)

آنتالیا یکی از بزرگترین استان های ترکیه است و جزء هشتمین شهر گردشگرى كشور تركيه هم محسوب میگردد. این شهر در جنوب غربی کشور ترکیه قرار گرفته است.

آنتالیا  با وجود داشتن سواحل شگفت انگیز همچنین دارای تفریحات رفاهی و تفریحی بسیار زیادی هم است. و تنوع مسافران و گردشگران با فرهنگ های گوناگون موجب شده است که مطابق با سلیقه افراد امکانات رفاهی بسیاری تاسيس بشود. از جمله امکانات می توان به بهترین رستوران ها در شهر آنتالیا اشاره کرد که با سبک پخت غذایی متفاوت و گوناگون آماده ی خدمت رسانی به گردشگران هستند.

معرفی رستوران با هزينه ى متوسط در آنتاليا (بخش دوم)

        رستوران با هزينه ى متوسط در آنتاليا

رستوران با هزینه ی متوسط و کیفیت عالی در آنتالیا

پيتزا فروشى ايل ويسي نو در آنتالیا

این پیتزا فروشی یکی از بهترین رستوران هاى آنتاليا است که پیتزا و دیگر غذاهای ایتالیایی را ارائه مى دهد و کیفیت و سرویس دهی آن بسيار بی نظیر است.

و در منوى اين رستوران غذاهاى ايتاليايى به چشم مى خورد و پيتزا هاى اين رستوران طرفداران زيادى دارد و داراى فضاى باز ،واى فاى و سيستم غذاى بيرون بر مى باشد.

سبك منو :غذاهاى مديترانه اى ،اروپايى ،ايتاليايى و پيتزا

هزينه:حدود 5تا15دلار با هزینه متوسط

رستوران نار بيج

اين رستوران داراى فضاى بسيار دنج و دلنشينى است و همچنين داراى غذاهاى باكيفيت و خوشمزه با طبخی متفاوت است. و براى برگزارى دورهمى و جلسات كارى محيط آرامى دارد و امکاناتی مانند فضاى باز ،پاركينك ،اينترنت رايگان دارد.و جز رستوران ها با قیمت متوسط محسوب میگردد.

سبك منو :غذاهاى ايتاليايى ،مكزيكى ،مديترانه اى

هزينه :حدود 2تا6دلار

رستوران آرما با سطح هزینه ی متوسط در آنتالیا

يكى از بهترين رستوران هاى آنتالیا در تركيه مى باشد. این رستوران زيبا در اواخر قرن 19 توسط ایتالیایی ها ساخته شد. این رستوران که بر روی صخره ها مشرف به بندر واقع شده است و منظره ای زیبا دارد در طبخ ماهی و میگو تخصص خاصى دارد.

و انواع نوشيدنى ها و غذاهاى ايتاليايى را مى توانيد در اين رستوران تهيه و ميل كنيد و محيطى كاملا گرم و صميمانه ای را احساس کنید.

در این رستوران همه چیز فوق العاده ست مثل کیفیت غذا، موقعیت عالی و خدمه خوب و داراى امكاناتى چون اينترنت رايگان ،پاركينك و سرو غذا در فضاى باز و بسته است.

سبك منو :غذاهاى اروپايى ،دريايى ،بين المللى ،مديترانه اى

هزينه :حدود 4تا23دلار

رستوران شیپ این با هزینه ی متوسط در آنتالیا

رستوران شيپ داراى فضاى بسيار عالى است كه در آن ميتوانيد كنار ساحل و با ويو عالى غذاهاى خود را ميل كنيد.همچنین دارای منوى متنوعى هم است.

منوی رستوران شیپ این، همه را جذب خود مى كند و داراى سيستم بيرون بر است و اطراف اين رستوران محيط خوبى براى گردش و گشت و گذار میباشد.

سبك منو :غذاهاى اروپايى ،دريايى ،تركى ،مديترانه اى ،بين المللى

هزينه :حدود 7تا19دلار

رستوران بلوداگى منگالاوى

يكى از معروف ترين رستوران هاى آنتالياست که در اين رستوران غذاهاى گريل شده ارائه مى دهند و انواع كباب هاى تركى و لذيذ با طبخ عالى را مى توانيد در اين رستوران ميل كنيد.

سبك منو :غذاهاى گريل

هزينه :حدود 6تا21دلار

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

رستوران با رنج قیمت متوسطرستوران هاى لوكس آنتاليا