رستوران هاى لوكس آنتاليا

آنتالیا یکی از بزرگترین استان های ترکیه است و جزء هشتمین شهر گردشگرى كشور تركيه محسوب میگردد.این شهر در جنوب غربی کشور ترکیه قرار گرفته است.
آنتالیا با وجود داشتن سواحل شگفت انگیز همچنین دارای تفریحات رفاهی و تفریحی بسیار زیادی است اما تنوع مسافران و گردشگران با فرهنگ های گوناگون موجب شده که مطابق با سلیقه افراد امکانات رفاهی بسیاری تاسيس شده است.

از جمله امکانات  می توان به بهترین رستوران ها در شهر آنتالیا اشاره کرد که  با سبک غذای متفاوت درخود جاى دارد.همچنین این شهر يكى از بهترين مكان ها براى خوردن غذاهاى تركى و دريايى است و حتما براى خوردن غذاهاى تركى سرى به رستوران هاى معروف آنتاليا كه زبان زد در همه شهرهاى توريستى كشور تركيه است بزنيد مادر اينجا مى خواهيم لوكس ترين رستوران هاى انتاليا را معرفى كنيم.

خوردن غذا در رستوران های لوکس آنتالیا

        خوردن غذا در رستوران های لوکس آنتالیا

معرفی رستوران های لوکس آنتالیا

رستوران هفت مهمت

اين رستوران يكى از برترين رستوران هاى معروف شهر آنتاليا است كه در محلى دنج و آرام و منظره ی زيبايى به درياى مديترانه داردکه داراى دكوراسيون بسيار عالى است.

منوى غذاهاى رستوران مهمت از كامل ترين منوهاى رستوران آنتاليا است و خدمات خوبى را ارائه مى دهند كه داراى پاركينك ،اينترنت رايگان و صندلى چرخدار است.

سبك منو:غذاهاى دريايى ،مديترانه اى ،حلال تركى

هزينه :٥تا٩٣دلار جز رستوران های لوکس آنتالیا محسوب میگردد.

رستوران سراسر

اگر يك سفر به ياد ماندنى و رمانتيك مى خواهيد حتما سرى به اين رستوران بزنيد اين رستوران يكى از لوكس ترين رستوران هاى آنتاليا محسوب مى شودو داراى فضاىی باز و يكى از دنج ترين فضاهاى شب آنتاليا مى باشد و غذاهاى اين رستوران گران است زیرا جز رستوران های لوکس آنتالیا می باشد.

سبك منو :غذاهاى مديترانه اى ،اروپايى ،تركى ،دريايى و بين المللى

هزينه :١٣تا٣٥دلار

رستوران لارا باليك اوى

اين رستوران در نزديكى ساحل و پارك كونيالتى است كه فضاى روبه دريا و ساحل را دارد و داراى غذاهاى دريايى با كيفيت است كه اين مكان مناسب براى برگزارى مناسبت ها خاص و خانوادگى است.

سبك منو:غذاهاى مديترانه اى،تركى ،دريايى ،انواع سوپ

هزينه :گران.جز رستوران های لوکس

رستوران آرما

يكى از معروفترين رستوران هاى شهر آنتاليا است كه در كرانه مديترانه قرار دارد و غذاهاى دريايى بسيار معروف و باكيفيتى دارد و داراى منوى كاملى است و يكى از محبوب ترين و پرطرفدار ترين رستوران ها بين شهروندان آنتاليا و گردشگران است.

سبك منو:غذاهاى دريايى ،اروپايى ،بين المللى ،مديترانه اى

هزينه :٤تا٢٥دلار

رستوران نجات باليك

داراى فضاى باز و بسته است كه بسيار دنج و آرام است و داراى منوى متنوع و گسترده اى است كه با هر سليقه و ذائقه اى سازگار است و دكوراسيون بسيار عالى و شيكى دارد.

سبك منو :غذاهاى دريايى ،مديترانه اى ،تركى ،انواع استيك

هزينه:٣٨تا٧٥دلار

رستوران كايسون سوشى

يكى از معروفترين رستوران ها مى باشد كه انواع غذاهاى آسيايى و سوشى در منوى اين رستوران وجود دارد كه اگر علاقمند به غذاهاى اسيايى هستيد حتما به اين رستوران سر بزنيد و لذت ببريد

سبك منو :غذاهاى آسيايى ،ژاپنى ،سوشى

هزينه :٤٧تا٢٨٠دلار

رستوران لوکس آسمانى

آسمانى يكى از لوكس ترين رستوران ها مى باشد كه قبل از رفتن به اين رستوران حتما بايد ميز رزرو كنيد.این رستوران كه ويو زيبايى به شهر و دريا دارد و انواع غذاهاى تركى و مديترانه اى خوشمزه در اين رستوران وجود دارد و در يكى از بهترين نقطه هاى شهر آنتاليا قرار داردو داراى فضاى رمانتيكى است

سبك منو :غذاهاى مديترانه اى ،تركى

هزينه :گران

رستوران كباب و خانه استيك یکی از رستوران های لوکس آنتالیا

اگر غذاهاى دريايى دوست نداريد و طرفدار استيك هستيد به خانه استيك سرى بزنيد در منوى اين رستوران غذاهاى غير دريايى وجود دارد و در منوى اين رستوران غذاهلى امريكايى جنونيى وجود دارد كه براى شروع عالى مى باشد و انواع نوشيدنى ها نيز در اين رستوران مى توان تهيه كرد

سبك منو :غذاهاى امريكاى جنوبى ،آرژانتينى ،تركى

هزينه :٣١تا٦٢دلار

رستوران وانيلا

رستوران وانیلا آنتالیا در سال 2007 میلادی در شهر آنتالیا افتتاح شد از زمان شروع كار تا به امروز بهترین غذاخوری شهر آنتاليا بوده است در اين رستوران بهترین غذاهای بین‌المللی را در محیطی دنج و آرام به مشتریان ارائه می‌دهد یکی از ویژگی‌های خاص رستوران اين است که سرآشپز و صاحب رستوران مواد اولیه غذاها را متناسب با فصل تهیه کرده و غذاهای مخصوص فصل را آماده می‌کنند و هدف آن رضايت مشتريان است.

سبك منو :غذاهاى بين المللى ،فرانسوى

هزينه :٦تا٢١دلار

میل کردن غذا با منظره ی دریا و ساحل

         میل کردن غذا با منظره ی دریا و ساحل

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

معرفی رستوران با هزينه ى متوسط در آنتاليا (بخش دوم)تفاوت ويزا با پاسپورت چيست؟