مراکز خرید استانبول(بخش دوم)

مركز خريد وياپورت مارينا استانبول

مركز خريد وياپورت مارينا يكى ازمراكز خريد جذاب ساحلى واقع در منطقه آسيايى و در محله توزلا در استانبول است. اين مركز خرید معمارى بى نظيرى به سبك سنتى تركى دارد.و داراى يك مركز خريد در فضاى باز و يك پارك مى باشد.

مركز خريد مارينا داراى مساحتى حدود 600مترمربع است اين مركز داراى برندهاى داخلى و خارجى مى باشد و داراى بزرگترين مركز بولينگ نيز مى باشد.

و داراى بزرگترين آكواريوم با 13هزار موجود دريايى مى باشد. این مرکز خرید درمجموع حدود ۱۵۰ فروشگاه و واحد تجاری را در خود جای‌داده است همچنین یکی از بهترین فود کورت ها است که نزدیک به ۳۴ رستوران و کافه معروف در اين مركز به چشم مى خورد.

اگر به دنبال یک مرکز خرید کامل و مجهز هستيد تجربه یک خرید با آرامش را در اینجا خواهید داشت. و با اطمینان می‌توان گفت مرکز خرید ویاپورت مارینا بهترین انتخاب شما خواهد بود.

مرکز خرید پر طرفدار

          مرکز خرید پر طرفدار وياپورت مارينا استانبول

مركز خريد كپسيتى استانبول

اين مركز خريد در منطقه باكركوى واقع شده است و يكى ازبهترين مراكز خرید اين منطقه به شمار میرود كه از معمارى خاص و حذابى هم برخوردار است.

در اين مركز خرید حدود 200فروشگاه و217برند مطرح تركى و بين المللى وجود دارد و داراى پاركينگى به گنجايش 2500 ماشين مى باشد.

مساحت آن حدود 133هزار متر مربع است. اين مركز داراى رستوران هاى متعددى است و حدود 9سالن سينما دارد و همچنين داراى اتاق بازى و شهربازى براى سرگرمى كودكان هم نیز است.

مركز خريد استانبول ساپاير

اين مركز خرید در بلندترين ساختمان شهر که بسيار جذاب است و در منطقه لونت قرار دارد.در اين مركز بهترين و بروزترين برندهاى دنيا شعبه دارند كه مى توانيد از ويوى زيبا و چشم اندازى دل انگيز با ارتفاع 236مترى به شهر استانبول در این مرکز خرید دیدن کنید.

در اين مركز خرید بهترين رستوران ها و كافه هاى تركى و بين المللى وجود دارد و علاوه بر اين تفريحات و امكانات ديگرى چون سينما، اتاق بازى ،شبيه ساز پرواز و …كه مى توانيد همراه با خريد از دیگر امکانت این مرکز خرید استفاده کنید.

مركز خريد استانبول ساپاير

                      مركز خريد ساپاير

مركز اوت لت اپتيموم

اين مركز يكى از معتبر ترين مراكز خريد استانبول مى باشدكه داراى معمارى زيبا و جذاب است و برندهاى مختلف تركى و بين اللملى در اين مركز نمايندگى دارند.

برندهايى چون منگو ،آديداس،نايك ،پولو و …و همچنين داراى هايپر ماركت مى باشد و اين مركز در بخش آسيايى و محله كاديكوى قرار دارد و یک سالن اسکی روی یخ 500 متر مربع و 11 سالن سینما و 5 طبقه است.

پس از خرید می توانید در یکی از رستوران ها در فود کورت این مرکز خرید غذایی میل کنید و يك تجربه عالى کسب کنید. این مرکز دارای مناطق بزرگ در محیط داخلی و فضای باز است.

در سفر به استانبول و گشت و گذار در این شهر و یا انجام کارهای قانونی خود در ترکیه، میتوانید از مرکز های خریدی که ما به شما معرفی کرده ایم دیدن کنید و لذت ببرید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

مرکز خرید استانبولمعرفی پارک های استانبول