بهترين روف کافه و رستوران ها در استانبول

استانبول يكى از شهرهاى توريستى كشور تركيه مى باشد و محبوبترين مقاصد در غرب آسيا و اروپا است. این شهر جاذبه‌های زیبای تاریخی، ساحل‌های زیبا و شهرهای درهم آمیخته مدرن و سنتی یک مقصد عالی برای مسافرت است.

طبیعتا از این رو باید تعداد بسیار زیادی رستوران و کافه در تمام نقاط شهر به خصوص مناطق شلوغ و توریستی این شهر به چشم بخورد.رستوران هاى شيك با منظره عالى به شهر كه بسيار لذت بخش است.

کافه و رستوران با فضایی دل انگیز

کافه و رستوران با فضایی دل انگیز

كافه و رستوران اسپاگو

يكى از رستوران هاى شيك و مدرن كه منظره ى زيبايى به بسفر و پارك ماكا دارد کافه رستوران اسپاگو است.سر آشپز اين رستوران wolfgang puck است.این رستوران داراى يك تراس با طراحى چهار فصل که هر زمان از سال به اين مكان برويد مى توانيد از زيبايى مناظر استفاده كنيد.

از موسيقى زنده ،كوكتل ها و غذاهاى خوشمزه لذت ببريد اين كافه داراى منوى بى نظيرى است.قابل ذکر است این کافه براى قرار هاى مهم خانوادگى مناسب است. اگر به نيشانتاشى رفتيد حتما سرى به كافه اسپاگو بزنيد.

 كافه و رستوران swisshotel

شما مى توانيد سرى به اين رستوران زيبا  در منطقه بشيكتاش بزنيد كه داراى غذاهاى بسيار خوشمزه و منوى متنوع است و ويویی بسيار زيبا به بسفر دارد. كه باعث خاطره انگيز شدن خواهد شد. يك مكان مناسب براى دروهمى خانوادگى است ويكى از گرانترين رستوران ها می باشد.

كافه و رستوران ميكلا

يكى از رستوران هاى بخش هتل مرمره پروا است كه در منطقه بی اغلو واقع شده است.این رستوران بسيار شيك و مجلل و گران است و سرآسپز اين رستوران بهترين غذاهاى تركيه و اناتولى را تهيه مى كند و داراى منویی از غذاهاى تركى است كه در تلاشند غذاهاى قديمى تركى و سنتى را تهيه كنند  در این رستوران غذاخورذن همراه با موسيقى زنده تجربه اى بيادماندنى است.

كافه و رستوران بالكن

اين رستوران در نزديك خيابان استقلال واقع شده است و يكى از بهترين كافه رستوران رو سقفى شهر استانبول در منطقه بی اغلو به شمار مى رود و در منوى رستوران بالكن غذاهاى بين المللى همراه با ميان وعده ها و دسر ها و پيتزاهاى ايتاليايى و كوكتل هاى خوشمزه را میتوانيد سرو كنيد.

بشيكتاش ،كافه و رستوران بك يارد

رستوران ويویی به منظره ساحلی ببك دارد و در محله ى آرناووتكوى و اتيلر واقع شده است. كه داراى كوكتل هاى بسيار خوشمزه و غذاهاى با كيفيت و لذيذ است.

منوى اين رستوران داراى غذاهاى مختلف و صبحانه و مجموعه اى از سالادها و پاستا و و دسرها براى شام و نهار است كه داراى فضاى مناسب با اجراى موسيقى و دى جى شاد است.

کافه و رستوران های استانبول با منظره های زیبا

کافه و رستوران های استانبول با منظره های زیبا

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

مراسم عید قربان با بیماری کروناخاص ترين فروشگاه هاى استانبول