معرفى رستوران مشهور نصرت در استانبول

شكم گردى و خوردن غذاهاى خوشمزه در هر سفر جز اصلى ترين و لذتبخش ترين قسمتهاى سفر مى باشد و لذت خوردن غذاهاى جديد و آشنايى با فرهنگ غذايى هر كشور بسيار لذت بخش است.

كشور تركيه داراى غذاهاى سنتى و تركى بسيار لذيذى است كه فرهنگ و سليقه غذايى كشور تركيه مشابه فرهنگ غذايى ما مى باشد و با ذائقه ما بسيار سازگار است.در اينجا مى خواهيم معروفترين و پرطرفدارترين رستوران تركيه در استانبول را نصرت نام دارد كه بسيار زبانزد است معرفى كنيم.

معرفى رستوران نصرت در استانبول

رستوران نصرت يكى از بهترين و معروفترين رستوران هاى زنجيره اى است كه در بيشتر شهرها نمايندگى دارد و غذاهاى اين رستوران بسيار معروف و مشهور است كه در ديگر كشورهاى جهان نيز شعبه دارد.

آوازه رستوران نصرت در گوش جهانيان پيچيده است و چهره هاى برجسته و سرشناس معروف دنيا مثل ليونل مسى ،ديويد بكهام ،بورنو مارس،لئوناردو دى كاپريو و…اين رستوران را براى صرف غذا انتخاب كرده اند و منوى اين رستوران انواع كباب ها را دارد.

دليل محبوبيت و شهرت رستوران نصرت چيست؟

اين رستوران را مردى ٣٥ساله بنام نصرت گوكچه تاسيس كرد و بعد از تاسيس نخستين نمايندگى و مديريت عالى به شهرت رسيد و در حال حاضر چندين نمايندگى در كشورهاى ديگر جهان دارد و بسيار محبوب و پر طرفدار است.نصرت قبل از تاسيس رستوران يك كارگر ساده بود كه كارش را از ظرف شستن آغاز كرد.

نصرت زمانى به محبوبيت رسيد كه در رستوران به بريدن تكه هاى گوشت استيك مشغول بود و فيلم ها و عكس هاى خود را به اشتراك گذاشت كه نحوه برش و نمك زدن به غذا بسيار جذاب بود بنابراين به مرور زمان شهرت زياد رسيد.

در نتيجه وى در سال ٢٠١٠ نخستين رستوران خود را تاسيس كرد و وى طبق تجربيات كار كردن در رستوران ها به كار گرفت و توانست به پيشرفت و موفقيت دست برسد و باتوجه به نحوه ى پاشيدن نمك روى غذا كه به شكل مار افعى است او را بنام saltbea ناميدند.

استیک های معروف رستوران نصرت

استیک های معروف رستوران نصرت

امكانات و غذاهاى سرو شده در رستوران نصرت استانبول

رستوران نصرت از منو متنوعى برخوردار است و امكانات ويژه اى دارد مخصوصا در شعبه استانبول مى توانيد يك غذاى عالى و فراموش نشدنى سرو كنيد و مى توانيد يك عكس يادگارى با نصرت در حال نمك زدن به غذا بگيريد.

اين رستوران بسيار پرطرفدار است كه مى توانيد ميز رزرو كنيد و صندلى هاى خود را در فضاى باز يا بسته انتخاب كنيد و اين رستوران مجهز به اينترنت مى باشد.

رستوران نصرت منو غذاهاى گياهى ندارد و مناسب افراد گياهخوار نيست. در اين رستوران ها انواع استيك و كباب هاى خوشمزه وجود دارد كه بيشترين شهرت بخاطر همين غذاهاست و غذاهاى دريايى مثل ميگو و سوشى نيز در ليست غذاها وجود دارد.

اين رستوران در محله اتيلر استانبول واقع است و مى توانيد بعد از ورود به اين شهر از اين رستوران ديدن و غذا ميل كنيد كه به راحتى با تاكسى مى توانيد به اين رستوران برويد.

تجربه ی بینظیر خوردن استیک در رستوران نصرت

تجربه ی بینظیر خوردن استیک در رستوران نصرت

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

مركز خريد آستوريا استانبولكتابخانه در استانبول براى پژوهش علمى