6 تفريح خيابانى در سفر به استانبول

استانبول يكى از شهرهاى جذاب و شگفت انگيز در تركيه است كه هنرمندان و روشنفكران زيادى دارد شهرى كه در آن مى توان به تفريحات مختلف پرداخت و به مكان هاى تاريخى رفت و از نزديك از بناهاى تاريخى ديدن كرد.

به دليل تنگه زيبايش يكى از بهترين و رمانتيك ترين شهرهاى جهان به حساب مى آيد شهرى كه در آن خيلى خوش مى گذرد در اينجا مى خواهيم شما را با تفريحات بيرونى و خيابانى آشنا كنيم و ٦تفريح خيابانى اين شهر را معرفى كنيم.

غذاهای خیابانی در استانبول

             غذاهای خیابانی در استانبول

نوش جان كردن غذاهاى خيابانى

در خيابان هاى استانبول مى توانيد بهترين خوراكى ها را تهيه كنيد و در هنگام گشت و گذار ميل كنيد غذاهاى خيابانى بيشتر از گوشت تهيه مى شوند و اگر گياهخوار هستيد مى توانيد از نان هاى معروف و محلى كه سيميت نام دارند تهيه كنيد،نانى كه بيشتر براى صبحانه استفاده مى شود. علاوه بر غذاها شما مى توانيد از دسر هاى خوشمزه نيز تهيه و ميل كنيد.

نقاشی های خیابانی در استانبول

             نقاشی های خیابانی در استانبول

از نقاشى هاى خيابانى ديدن كنيد

يكى از جذابترين قسمت ها در استانبول در هنگام گشت و گذار نقاشى هاى خيابانى هستند و تصاوير زيبايى از هنرهاى خيابانى جلب توجه مى كنند. تصاويرى كه توسط هنرمندان جوان به تصوير كشيده شده است و خيابان هاى استقلال پر از تنوع رنگى است كه توجه همگان را به خود جلب مى كند. شما مى توانيد در هنگام سفر به استانبول بهترين عكس هاى خود را در اين خيابان بيندازيد.

بهترين قهوه ها را در بهترين كافه ها نوش جان كنيد

يكى از بهترين تفريحات استانبول،رفتن به كافه هاى جذاب و ديدنى است.كافه هايى كه در آن نوشيدنى هاى گرم و سرد دلچسبى مى توان سفارش داد. كافه هايى كه داراى فضاى باز و دل انگيزى است و مى توانيد بهترين قهوه هاى ترك را با قيمتهاى مناسب در آن نوش جان كنيد.

بهترين خريدها را انجام بدهيد

خيابان استقلال خیابانی باكلاس و شيك است که در شهر فضاى بسيار بى نظيرى دارد. هنگامی که در خيابان هاى شهر قدم مى زنيد میتوانید با مردمان اين شهر آشنا شويد.

خيابان هايى كه از نورپردازى عالى برخوردار هستند و در غروب شما شاهد گردشگران زيادى خواهيد بود. در اين خيابان ها بوتيك ها و مغازه هاى متعددى با برندهاى مختلفى وجود دارد اگر به دنبال خريدهاى لوكس هستيد استانبول بهترين گزينه خواهد بود.

تراموا سواری در استانبول

               تراموا سواری در استانبول

تراموا سوارى

خيابان استقلال يكى از معروفترين و بهترين خيابان هاى استانبول است وبراى بيشتر لذت بردن از اين خيابان مى توانيد سوار تراموا شويد. ترامواى قرمز رنگ در اين خيابان به چشم مى خورد که میتوانيد مسيرى را با تراموا طى كنيد كه هزينه بالايى هم ندارد و جزو تفريحات ارزان به حساب مى آيد.

به بهترين رستوران ها برويد

در استانبول رستوران هاى زياد و درجه يك وجود دارد كه بهترين غذاهاى تركى را ارائه مى دهند تا در بهترين مكان ها آن را ميل كنيد. رستوران هايى كه بيشتر غذاهاى گوشتى و گياهى ارائه مى دهند.

در اين شهر برخى از رستوران ها گران قيمت هستند و برخى قيمت ارزانى دارند رستوران هايى كه تمام وعده هاى غذايى را پوشش مى دهند. اگر به استانبول سفر مى كنيد چه در بخش اروپايى شهر چه در بخش آسيايى به رستوران ها سرى بزنيد و از غذاهاى لذيذ آن لذت ببريد رستوران هايى كه جزو جاذبه هاى گردشگرى به حساب مى آيد و غذاهاى آن توسط سرشناس ترين سرآشپز ها تهيه مى شود.

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

اقامت نوروزى سوپر لاكچرى در هتل چراغان پالاس استانبولبرترين مراكز خريد محله آتاشهير در استانبول