معروفترين مراكز خريد بخش آسيايى استانبول

استانبول به دليل فرهنگ و مد تركيه بزرگترين و بهترين مراكز خريد را در خود جاى داده است و بسيارى از مراكز خريد در قسمت آسيايى استانبول قرار دارند و همچنین تعداد زيادى در قسمت اروپايى واقع شده است.

حتما در سفر به استانبول از بازار هاى آن ديدن كنيد ما در اين قسمت قصد داريم مراكز بخش آسيايى را معرفى كنيم.

مرکز خرید کوزی

مرکز خرید کوزی

مركز خريد كوزى

مركز خريد كوزى در بخش آسيايى در محله كاديكوى قرار دارد و در سال ٢٠١٠تاسيس شده است در اين مركز خريد بيش از ٥٧فروشگاه و ١١غرفه دارد.

داراى رستوران با فضاى باز و بسته، پاركينگ، اتاق ها داراى گاوصندوق، اتقاق مراقبت از كودكان و داراى سالن تئاتر و سينما با گنجايش ٤٠٠نفر دارد در اين مركز خريد اجناس با كيفيت با برندهاى مطرح و مختلف وجود دارد و از ساعت ١٠صبح تا١٠شب داير مى باشد.

براى رسيدن به اين مركز مى توانيد با مترو از ميدان تكسيم به اين منطقه برويد و همچنين با اتوبوس هاى خط كاديكوى آتاشهير به اين مركز خريد برويد و براى راحتى بيشتر مى توانيد از تاكسى استفاده كنيد.

مركز خريد پالاديوم

يكى از معروفترين و برزگ ترين مركز خريد استانبول در بخش آسيايى و در محله آتاشهير مركز خريد پالاديوم قرار دارد اين مركز خريد از سال ٢٠٠٨تاسيس شده است .

اين مركز داراى ٥طبقه مى باشد و داراى ١٩٠فروشگاه است و داراى سالن سينما ،كافه و بيش از ٢٠رستوران دارد براى رفتن به اين مركز از ميدان تكسيم به كاباتاش رفته و از طريق كشتى مسافر برى به كاديكوى برويد.

برترين مراكز خريد محله آتاشهير در استانبول

برترين مراكز خريد محله آتاشهير در استانبول

مركز خريد اپتيموم

مركز خريد اپتيموم در سال ٢٠٠٨در منطقه كاديكوى تاسيس شده است و برندهاى معروف دنيادر اين مركز نمايندگى دارد داراى ٥طبقه مى باشد اين مركز داراى امكانات تفريحى چون زمين پاتيناژ به مساحت ٥٤١متر مربع و سينما وجود دارد.

به علاوه بر خريد مى توانيد از امكانات تفريحى اين مركز استفاده كنيد از طريق مترو از تكسيم به سمت گايره تپه سوار حركت كنيد و به ايستگاه اتوبوس كوپ رولو كاوشاك رفته و به سمت ينى صحرا حركت كنيد و بعدداز پياده شدند با كمى پياده روى به مركز خريد اپتيموم برويد.

مركز خريد وياپورت مارينا

يكى از بهترين مراكز خريد استانبول مركز خريد وياپورت مارينا است كه در سال٢٠٠٨ساخته شده و در سال٢٠١٥تاسيس شده است. این مرکز خرید داراى ١٥٤فروشگاه و بهترين رستوران هاى زنجيره اى و ٣٤رستوران و كافى شاپ است.

همچنین دارای يك درياچه مصنوعى ،يك تونل آكواريومى ،شهربازى ،سالن بولينگ و سالن سينما و تئاتر است. اين مركزخرید از ساعت ١٠صبح تا ١٠شب داير مى باشد که از كاباتاش با كشتى برويد و از آنجا با اتوبوس ١٣٠به ايستگاه مارمادوس برويد و با كمى پياده روى به مركز خريد وياپورت مارينا برسيد.

مرکز خرید

مرکز خرید

مركز خريد آكاسيا

در اين مركز خريد انواع لوازم ورزشى ،كيف ،كفش،عينك،جواهرات ،پوشاك ،لوازم آرايشى ،ساعت ،لوازم برقى و لوازم خانگى وجود دارد و داراى امكاناتى چون ١٥سالن سينما ،تالار IMAX پاركينگ طبقاتى ،شهربازى ،سالن تئاتر ،سالن كنسرت ،رستوران و كافه مى باشد.

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

برترين مراكز خريد محله آتاشهير در استانبولسفرى عاشقانه به استانبول در روز ولنتاين