سفرى عاشقانه به استانبول در روز ولنتاين

استانبول از جمله شهرهايى است كه گردشگران زيادى را سالانه به سوى خود مى كشاند و ميليون ها نفر عاشق اين شهر هستند و سفرهاى عاشقانه ى جمعيت زيادى از جهان را نيز ميزبانى مى كند و در روز ولنتاين جايى مناسب وخوب به شمار مى رود شهرى پر از جاهاى ديدنى و رمانتيك كه داراى رستوران هاى زيبا و رويايى بيادماندنى است.

آب و هوا در شب ولنتاين استانبول در زمستان استانبول بسيار سرد و برفى است كه هواى سرد موجب شده است شهر يكم آرامتر باشد و تعداد گردشگران كم شود.

مى توانيد در شهر بدون تردد زياد و شلوغى به گشت وگذار بپردازيد. ولنتاين در آخرين روزهاى زمستان برگزار مى شود و در آن زمان هوا زياد سرد نيست و در طول روز درجه هوا نسبتا گرم و همراه با بارندگى را تجربه خواهید کرد.

            گذراندن روز عشق در استانبول

فعاليت هايى كه شب ولنتاين در استانبول مى توانيد تجربه كنيد

گشتى در تنگه بسفر و نوشيدن قهوه

يكى از كارهايى كه در روز ولنتاين بسيار لذت بخش است گشت و گذار در تنگه بسفر و لذت بردن از زيبايى هاى آن جا است. در اين مسير شما جاذبه هاى زيادى را مشاهده مى كنيد و از مناظر لذت مى بريد و مى توانيد يك شام عالى را در كشتى كروزى كه روى تنگه در حال حركت هستند ميل كنيد و لذت ببريد و همچنين اطراف تنگه پر از رستوران و كافه هاى عالى است كه انتخاب خوبى برای گذراندن اوقات خود مى تواند باشد.

دوچرخه سوارى در جزاير پرنس

شما مى توانيد با استفاده از كشتى هاى مسافربرى به اين جزيره زيبا برويد اين جزيره زيبايى هاى زيادى دارد كه براى زوج ها فوق العاده است. در اين جزيره مى توانيد دوچرخه سوارى كنيد و در خيابان ها همراه همسرتان با دوچرخه چرخى بزنيد و در هنگام غروب آفتاب به تماشاى آن بشينيد و اگر قصد ماندن داريد مى توانيد از هتل هاى اين جزيره برای اقامت استفاده کنید.

تماشاى استانبول از برج گالاتا در روز ولنتاین

يكى از بهترين جاها كه در روز ولنتاين مى توانيد به آنجا برويد برج گالاتا است كه نمادى از زيبايى شهر استانبول است. ويوى زيبايى از بالا به شهر را دارد كه دو نفرى مى توانيد عكس هاى زيبا و فراموش نشدنى در آن ثبت كنيد و از رستوران برج براى صرف غذا استفاده كنيد.

               رستوران ها با تم ولنتاین

عاشقانه ترين رستوران هاى استانبول براى يك شام عاشقانه در روز ولنتاین

در ميان رستوران هاى متعدد شهر ما چند مكان عالى و لوكس را كه فضاى رمانتيكى دارد برايتان معرفى مى كنيم :

رستوران Basilica cistern اين رستوران در يك بناى تاريخى قرار دارد كه فضاى عالى و بى نظيرى دارد و بهترين گزينه ها براى صرف شام در فضاى كلاسيك است كه داراى غذاهاى مدرن آناتولى با كيفيت همراه با موسيقى زنده دارد.

رستوران  Lacivert اين رستوران در تنگه بسفر قرار دارد و يكى از بهترين انتخاب هاست جايى كه علاوه بر مناظر زيبا غذاهاى فوق العاده اى دريايى سرو مى كند.

رستوران sunset Grill يكى از رستوران هاى شيك و بى نظير در استانبول است كه منظره اى فوق العاده زيبا و گزينه مناسب براى شب ولنتاين خواهد بود رستورانى كه داراى انواع غذاهاى گوشتى با طبخ عالى و انواع كباب و استيك را سرو مى كند و نوشيدنى هاى زيادى ارائه مى دهد.

رستوران Istanbul 360يكى از مدرن ترين رستوران ها با كيفيت غذايى بالا كه نماى 360درجه از استانبول را به شما نشان مى دهد كه داراى مناظر زيبا و ديدنى است كه در صورت مناسب بودن هوا غذاها روى ميز زير نور ستاره ها سرو مى شود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

معروفترين مراكز خريد بخش آسيايى استانبول