فستيوال خريد در شهر توريستى استانبول

استانبول شهرى سرزنده با مردمانى شاد است كه همه ساله گردشگران زيادى براى تفريحات تابستانى خود شهر استانبول را مقصد خود انتخاب مى كنند.

استانبول با امكاناتى كه دارد گردشگران زيادى به سوى خود مى كشاند و در بين اين همه تفريحات گردشگران نمى توانند از خريد چشم پوشى كنند استانبول شهرى براى عاشقان خريد است اگر شما طرفدار خريد هستيد مى توانيد فستيوال هاى خريد را از دست ندهيد.

تاريخ برگزارى فستيوال خريد در استانبول

تاريخ برگزارى اين فستيوال ها مشخص نيست و هرسال تغيير مى كند و در طول سال برندها و فروشگاه ها تخفيفات ويژه اى را براى مناسبت خاصى در نظر مى گيرند.

شب های روشن خیابان بغداد در استانبول

شب های شلوغ استانبول

فستيوال خريد در استانبول درشب كريسمس

در نزديكى سال نو ميلادى تمامى فروشگاه ها و بوتيك ها تخفيفات خاصى مى زنند و شما در تمامى شهر مى توانيد با قيمتهاى ارزان بهترين برندها را خريدارى كنيد.

فستيوال خريد در استانبول در عيد قربان

مردم تركيه به ديدن مسلمان بودن جشن ها و مراسم هاى مسلمانان را به صورت خيلى باشكوه برپا مى كنند و حراجى ها شروع مى شود يكى از ويژگى هاى اين فستيوال ها خريد در استانبول در عيد قربان اين است كه با ايام تعطيلات ايران يكى مى باشد و گردشگران ايرانى به راحتى مى توانند از اين فرصت استفاده كنند.

فستيوال فصلى خريد در استانبول:در استانبول همزمان با تمام شدن فصل حراجى هاى بزرگى برگزار مى شود اين فستيوال ها در فصل هاى بهار ،تابستان ،پاييز و زمستان برگزار مى شود اين فستيوال ها به صورت زير مى باشد.

مرکز خرید در ترکیه

فستيوال بهارى خريد در استانبول

فستيوال هاى بهارى خريد به صورت وسيع برگزار نمى شود ولى در بهار زمان مناسبى براى گشت گذار در استانبول است و مى توانيد از تخفيفات بهرهمند شويد.

براى عاشقان خريد و كسانيكه كه خريد كردن براشان در اولويت است مى توانند در اواسط و پايان خرداد ماه بهترين فصل سفر است فستيوال خريد در استانبول در اواخر فصل بهار برپا مى شود.

فستيوال تابستانى خريد در استانبول

با شروع فصل تابستان فستيوال خريد در استانبول برگزار مى شود. فستيوال تابستانى خريد در استانبول در اواسط تير ماه بطور وسيع برگزار مى شود و تخفيفات از دهم تير تا آخر مراد ماه ادامه دارد و علاقمندان مى توانند در اين تاريخ ها به استانبول سفر كرده و از تفريحات آبى و فستيوال هاى خريد ارزان بهره مند شوند.

فستيوال پاييزى خريددر استانبول

در فصل پاييز حراجى وجود ندارد و در فصل پاييز فستيوال خريد وجود ندارد اگر به دنبال خريد ارزان هستيد اين فصل مناسب نيست و بهتر است در فصل هاى ديگر براى خريد به استانبول سفر كنيد.

فستيوال زمستانى خريد در استانبول

اين فستيوال ها در فصل بهمن ماه شروع مى شود و تا اسفند ادامه دارد چون در فصل سرما تعداد گردشگران كاهش پيدا مى كند به همين دليل اين فستيوال ها برگزار مى كنند كه همه را جذب خود كنند اين تخفيف ها از ٣٠٪؜شروع و برخى از برندها حراج ها تا ٧٠٪؜نيز مى توان خريد كرد.

نكاتى درباره فستيوال خريد در استانبول

اگر براى خريد مى خواهيد به استانبول سفر كنيد حتما تاريخ سفر خود را با فستيوالها هماهنگ كنيد.

چانه زدن فراموش نكنيد.

اگر زبان تركى بلد نيستيد از كلمه indirim براى تخفيف استفاده كنيدكه به معنى تخفيف است.

اگر قصد خريد داريد با چمدان خالى برويد تا در راه برگشتنى راحت باشيد.

حتما از كفش راحتى استفاده كنيد.

پست های توصیه شده
نمایش 3 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

معرفى موزه هنرهاى مدرن استانبولپارك شهر بايرام پاشا