معرفى هتل ٤ستاره پورت بسفروس استانبول

استانبول يكى از جذابترين شهرهاى تركيه است كه در سفر به آن مى توان بهترين جاذبه هاى تاريخى و معمارى را مشاهده كرد و بهترين امكانات رفاهى و اقامتى را براى مسافران در نظر گرفته است.

شهرى كه بهترين مراكز خريد را در خود جاى داده است محله هاى زيبا و منحصربه فرد كه هركدامش نوعى جاذبه ديدنى به حساب مى آيد.

هتل ٤ستاره پورت بسفروس

اين هتل در قسمت اروپايى قرار دارد كه داراى ١١١اتاق مى باشد هتلى كه بين گردشگران بسيار محبوب است و از بهترين هتل ها به شمار مى رود و امكانات بسيار مناسبى دارد هتلى كه اقامت كودكان زير دوسال رايگان مى باشد و براى كودكان زير ١٢سال تخفيفات ويژه اى دارد هتلى كه مى توانيد تخت در اتاق ها اضافه كنيد و بهترين امكانات را دارد.

فضاى حمام جداگانه ،حوله مخصوص ،سشوار ،وسايل بهداشتى و حمام رايگان ،دستگاه چاى ساز ،قهوه ساز ،يخچال ،اينترنت ،تلويزيون تراس هاى بزرگ روبه شهر ،مبل راحتى ،رخت آويز ،گاوصندوق ،وسايل سرمايشى و گرمايشى ،ملافه هاى تميز ،كمدديوارى و آينه

نكته قابل توجه تمامى اتاق ها در طول روز نظافت مى شود انواع اتاق ها :

اتاق هاى استاندارد : اتاق هايى كه يك تخت دونفره دارند و مساحتشان ٢٠متر مربع است ولى برخى از آن ها ويوى زيبا رو به دريا دارند.

اتاق هاى خانوادگى : اتاق هايى به مساحت ٤٠متر مربع كه ويوى زيبايى به تنگه بسفر دارد اتاق هايى كه ظريفيت ٤نفر دارد و داراى دو تخت يك نفره و يك تخت دو نفره است

اتاق دولوكس : اين اتاق ها مساحتى حدود ٣٠متر دارند و داراى ظرفيت ٣نفره است و نمايى زيبایی دريا دارند.

سوئيت با تراس : اين سوییت ها حدود ٤٥متر مربع مساحت دارند و ظرفيت ٤نفر بزرگسال را دارد و ويویی زيبا به درياى مرمره دارد.

نمایی از هتل ٤ستاره پورت بسفروس استانبول

رستوران و كافه هتل ٤ستاره پورت بسفروس

يكى از بهترين رستوران هاى شهر استانبول است كه بهترين غذاهاى تركى را طبخ مى دهد و در منوى خود غذاهاى بين المللى متعددى وجود دارد.

ولى غذاهاى تركى اين رستوران پر طرفدار است كافه اين هتل بسيار زيبا است و نماى به دريا دارد و بهترين قهوه هاى ترك را سرومى كند و همچنين نوشيدنى هاى گرم و سرد و انواع دسرها را مى توانيد سفارش و نوش جان كنيد.

امكانات تفريحى هتل ٤ستارت پورت بسفروس

امكانات ديگر اين هتل تورهاى گردشگرى است كه در تمام طول سال تورهاى مختلف گردشگرى برپا مى شود و مى توانيد شركت كنيد و از اماكن تاريخى و مراكز خريد و جاذبه هاى گردشگرى ديدن كنيد.

امكانات خدماتى هتل ٤ستاره پورت بسفروس

يكى از ويژگى هاى اين هتل خدمات چك اين و چك اوت سريع اين هتل مى باشد كه اين هتل به صورت ٢٤ساعته پذيراى مهمان مى باشد و داراى اينترنت رايگان مى باشد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

پارك شهر بايرام پاشاتجربه ی غذاهای ترکی در رستوران های ارزان قیمت استانبول