رستوران های معروف در حوالى ميدان تكسيم استانبول

استانبول يكى از بهترين شهرهاى گردشگرى تركيه به حساب مى آيد كه در تمامى روزهاى سال گردشگران زيادى را به سمت خود مى كشاند شهرى كه بهترين امكانات تفريحى و رفاهى را براى مسافران فراهم كرده است.

شهرى پر از جاذبه هاى تاريخى و مكان هاى ديدنى، شهرى كه در دوقاره آسيا و اروپا قرار گرفته است و بهترين غذاهاى سنتى و گياهى را در رستورانهايش سرو مى كند.

اگر در سفر خود به دنبال غذاهاى خوشمزه در نزديكى ميدان تكسيم هستيد با ما همراه شويد. ٧رستوران خوب اين شهر را كه در نزديكى ميدان تكسيم قرار دارد خدمتتان معرفى كنيم.

رستوران های میدان تکسیم با نمایی بسیار زیبا

رستوران های میدان تکسیم با نمایی بسیار زیبا

رستورانOtantikدر میدان تکسیم

اگر در سفر به استانبول مى خواهيد در يك مكان مناسب و صميمى يك وعده غذاى ارزان با كيفيت ميل كنيد در اين رستوران منوى متنوعى از غذاها و سالاد ها وجود دارد و غذاهاى گوشتى لذيذ كه كباب هاى بره اش بسيار معروف است كه با گوزلمه هاى داغش سرو مى شود كه در مقابل مشتريان اين نان ها طبخ مى شود اين رستوران همه روزه از ساعت ١١تا١٢شب داير مى باشد.

رستوران lstanbul 360 در تکسیم استانبول

يكى از بهترين رستوران ها كه چشم انداز زيبايى به شهر استانبول دارد رستورانى كه فضاى بيرونى ٣٦٠درجه استانبول را در اختيار مشتريان مى گذارد.

رستورانى كه در منوى خود انواع غذاهاى تركى، مديترانه اى و ايتاليايى را مى توانيد تهيه و سفارش دهيد رستورانى كه قيمت غذاهايش بالا است و يكى از شيك ترين رستوران هاى استانبول محسوب مى شود رستورانى كه موسيقى زنده برگزار مى كند.

غذاهای لذیذ در رستوران های میدان تکسیم استانبول

غذاهای لذیذ در رستوران های میدان تکسیم استانبول

رستوران The House cafe

اين رستوران بهترين غذاهاى دريايى را ارائه مى دهد و يك سر آشپز ويژه دارد غذاهايى تلفيقى از سبك هاى ايتاليايى و تركى است رستورانى كه در محله استقلال قرار دارد و به دليل فضاى مناسبش تبديل به يكى از بهترين رستوران هاى گياهى شده است رستورانى كه همه روزه از ساعت ٩صبح تا ١٢شب داير مى باشد.

رستوران Eleos fish Restaurant

يك رستوران درياى خوب در استانبول براى افرادى كه طرفدار غذاهاى دريايى هستند بهترين ماهى ها و ميگو ها و صدف ها را مى توانند سفارش و نوش جان كنند رستورانى كه در طبقه بالاى ساختمان قديمى تونل قرار دارد اين رستوران كباب اردك هاس بسيار معروف است و گردشگران يكى از پرطرفداران اين غذا هستند اين رستوران جزو رستوران هاى يونانى است كه مى توانيد در نماى زيبا از تنگه بسفر غذا نوش جان كنيد.

رستوران Changa

رستورانى كه مى توانيد غذاهاى درجه يك و عالى سرو كنيد رستورانى كه سرآشپز معروف دارد و كنگر يكى از غذاهاى پرطرفدار اين رستوران است رستورانى كه بستنى ها و قهوه هايش بسيار معروف هستند و اين رستوران همه روزه از ساعت ١٢تا١٢شب داير مى باشد.

رستوران Picante

اين رستوران يكى از بهترين رستوران هاى استانبول به حساب مى آيد كه بهترين غذاهاى مكزيكى را سرو مى كند مى توانيد به اين رستوران برويد و از غذاهاى مكزيكى پر چاشنى لذت ببريد.

رستورانى كه فضاى كوچكى دارد ولى بسيار دنج است رستورانى كه غذاهايش با كيفيت و قيمتهايش ارزان است اين رستوران همه روزه از ساعت ١٢ظهر تا ١٢شب داير مى باشد.

رستوران Meze by lemon tree

يك رستوران سنتى تركى كه در ميان افراد محلى و گردشگران بسيار محبوب است. رستورانى كه بهترين غذاهاى سنتى تركى را ارائه مى دهد و مى توانيد سفارش دهيد و ميل كنيد رستورانى كه تا نيمه هاى شب از مشتريان ميزبانى مى كند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

محله بالات و فنرراهنماى استفاده از كارت موزه استانبول