راهنماى استفاده از كارت موزه استانبول

استانبول يكى از بهترين شهرهاى كشور تركيه به حساب مى آيد كه به دليل در اختيار داشتن امكانات رفاهى و تفريحى يكى از پرطرفدار ترين شهرهاى گردشگرى به حساب مى آيد شهرى كه در دو قاره آسيا و اروپا قرار دارد و يكى از رمانتيك ترين مناطق كشور تركيه به شمار مى رود.

جاييكه تنگه بسفر را در خود جاى داده است تا عاشقانه ترين غروب هاى خورشيد را به گردشگران ارائه دهد. شهرى كه بهترين رستوران ها و كافه ها را داراست و دلچسب ترين قهوه ها را مى توان در كافه هايش ميل كرد. شهرى كه پر از مكان هاى تاريخى و ديدنى كه بازديد از آنها بسيار ارزان هستند در اينجا مى خواهيم شما را با كارت موزه اين شهر آشنا كنيم.

موزه ها و اماكن تاريخى استانبول

استانبول پر از موزه و مكان هاى تاريخى است كه شما را با فرهنگ و تمدن مردمان اين كشور آشنا مى كنند. موزه هايى كه هركدام به تنهايى پر از جذابيت هستند و در همه جاى اين شهر قرار دارند که در تمام روزهاى سال داير مى باشند موزه هايى كه بازديد از آنها هزينه هاى نسبتا بالايى دارند ولى اگر كارت موزه تهيه كنيد هزينه ها كاهش مى يابد.

موزه هايى چون ايا صوفيه، كاخ موزه توپكاپى، موزه هاى باستان شناسى استانبول، كاخ موزه موزائيك استانبول، موزه هنرهاى تركى و اسلامى، موزه تاريخ علم و فناورى در اسلام، موزه روملى حصار و …

موزه کارت استانبول

موزه کارت استانبول

كارت موزه استانبول

در سفر به استانبول اگر مايليد با هزينه هاى پايين از موزه هاى بازديد كنيد حتما كارت موزه شهر تهيه كنيد و با تخفيفات ويژه از ٥موزه شهر ديدن كنيد اين كارت ها تنها براى يك نفر صادر مى شود و از هر موزه مى توان يكبار با اين كارت ها ديدن كرد از اين كارتها علاوه بر موزه ها در جاهاى ديگر مى توان استفاده كرد.

٢٠درصد تخفيف براى تورهاى كروز بسفر

٣٦درصد تخفيف براى ورود به باغ وحش بسفر

٣٠درصد تخفيف براى استفاده از ترانسفر فرودگاه

١٥درصد تخفيف براى استفاده از اسپت و رستوران بيشتر هتل هاى اين شهر

١٥درصد تخفيف براى خريدتورهاى استانبول واك

تخفيف ويژه براى ورود به موزه سد برك حانيم

10درصد تخفيف براى ورود به موزه ساكيپ سايانجى

١٥درصد تخفيف براى استفاده از هتل اليت ورلد استانبول

٢٠درصد تخفيف براى استفاده از سرويس هاى شاتل

١٥درصد تخفيف براى تهيه مغازه هاى صنايع دستى سنتى

٢٠درصد تخفيف براى بلين ورودى موزه نظامى

٢٠درصد تخفيف براى ورود به موزه رحمى ام كوچ

کارت موزه در قیمت های متفاوت

کارت موزه در قیمت های متفاوت

تهيه كارت موزه استانبول

شما مى توانيد اين كارت ها را از ورودى هاى موزه ها يا از طريق اينترنتى اقدام به خريد كنيد و در هتل خود تحويل بگيريد براى تهيه كارت به سامانه اينترنتى www.muze.gov.tr وارد شويد و هزينه كارت ١٢٥لير مى باشد شايد در ابتدا اين مبلغ گران به نظر بياييد ولى بسيار باصرفه است.

نكات ويژه هنگام استفاده از كارت موزه استانبول

اين كارت ها به هر يك نفر صادر مى شود و يكبار مى توان از آن از موزه بازديد كرد و تخفيف گرفت.

براى كودكان ورودى يا كارت نياز نيست.

با تهيه كارت گردشگرى مى توانيد از موزه ها به صورت رايگان بازديد كنيز و اين كارت ها خدمات ويژه اى به گردشگران ارائه مى دهند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

رستوران های معروف در حوالى ميدان تكسيم استانبولمعرفى هتل ٥ستاره Elyasium استانبول