بهترين هتل هاى استانبول در سال ٢٠١٩به انتخاب tripsavvy

ما قبلا هتل هاى مختلفى از استانبول را معرفى كرده ايم اما اينكه هميشه بتوانيم ليستى از به روز ترين هتل هاى شهر را در اختيار شما بگذاريم حائز اهميت است.

بهترين ها هميشه در حال تغيير هستند چون بعضى هتل ها تازه تاسيس مى شوند و برخى هتل هاى قديمى امكانات خوبى در اختيار مشتريان نميگذارند و امتيازاتشان پايين مى آيد.

هر ساله بهترين هتل ها دست به دست مى چرخد و يكى از سايت هاى پر مخاطب گردشگرى tripsavvyكه بهترين ها را انتخاب و معرفى مى كند و هميشه قابل اعتماد است ما در اين مقاله قصد داريم برترين هتل ها را به شما معرفى كنيم.

اتاق های فوق لاکچری هتل

              اتاق های فوق لاکچری هتل

White House Hotel lstanbul

اين هتل چندسالى است كه در ليست بهترين هتل هاى استانبول قرار دارد و از نظر كاربران تاييد شده است اين هتل چهار ستاره است و در دل محله قديمى واقع است.

دارای محيطى دنج و صميمى و از نظر مكان در جاى خوبى قرار گرفته است اين هتل داراى ٢٢اتاق است كه هر كدام از اتاق ها به زيبايى تزيين شده است و اين هتل از امكانات بسيار خوبى برخوردار است بى شك يكى از بهترين انتخاب ها خواهد بود.

هتلى ارزان قيمت Hotel Niles

اين هتل در نزديكى بازار بزرگ استانبول قرار دارد با اينكه اين هتل ارزان است ولى امكانات خوبى را براى شما ارائه مى دهد اين هتل به جاذبه هاى ديدنى دسترسى دارد Hotel Nilesداراى دكورى زيبا است و اينترنت رايگان و صبحانه رايگان در اختيار مشتريان مى گذارد و آنچه كه از يك هتل خوب انتظار مى رود را داراست.

بهترين بوتيك هتل Hotel lbrahim Pasha

يكى از هتل هاى خوب كه مى تواند يك گزينه مناسب براى شما باشد در محله قيمى سلطان احمد قرار دارد كه در نزديكى مسجد آبى واقع است اين هتل داراى ٢٤اتاق زيبا و راحت و تمامى امكانات را براى شما فراهم مى كند و اين اتاق ها فضاهاى متفاوتى دارند.

مى توانيد اتاق را با سليقه خود انتخاب كنيد هتل ابراهيم پاشا مانند يك هتل بوتيك كلاسيك است كه داراى كتابخانه،تراس ،حياط و منظره ى زيبا به مسجد آبى كه يك اقامت خوب را در اختيار مشتريان مى گذارد.

بهترين هتل خانوادگى Sultanahmet suites

اگر شما خانوادگى به استانبول سفر مى كنيد مى توانيد از سوييت هاى سلطان احمد براى اقامت انتخاب كنيد كه داراى ١١سوييت بوده و موقعيت مكانى مناسبى دارد.

كه به بسيارى از جاذبه هاى ديدنى چون ايا صوفيه و بازار بزرگ نزديك است اين سوييت ها اينترنت رايگان دارند و اتاق ها فضاى بسيار بزرگى برا دورهمى دارد داراى يك كافه ،سالن ورزشى و پاركينگ مى باشد.

اقامت نوروزى سوپر لاكچرى در هتل چراغان پالاس استانبول

              هتل های زیبای استانبول

براى سفرى عاشقانه Hotel Empress Zoe

اين هتل در بين تنگه بسفر و مسجد آبى قرار گرفته است و ويوى زيبا به يك ساختمان قرن ١٥دارد اين مكان داراى يك دكور زيبا و مدرن است اين هتل باآثار هنرى تزيين شده است و داراى ٢٥اتاق دارد و يك سوييت پنتهوس نيز دارد نماى زيبا به بيرون و حمام مرمرين بهترين گزينه براى زوج هاى جوان براى ماه عسل خواهد بود.

هتل لاكچرى Raffles Istanbul

استانبول هتل هاى لوكس متعددى دارد كه انتخاب هتل ها در ميان آن ها براى سفرى لاكچرى سخت است اين هتل در نزديكى مركز خريد زورلو قرار دارد و به بسيارى از مكان ها دسترسى دارد و داراى طراحى داخلى بسيار شيك است و همه امكانات يك هتل لاكچرى را دارد و بهترين امكانات را براى مسافران در نظر گرفته است اين هتل استخرهاى متعدد ،رستورانى با سرآشپز معروف ،تراس هايى با ويوى زيبا و يك محل براى فرود هلى كوپترهاى شخصى دارد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

راهنماى استفاده از كارت موزه استانبول