شش فعاليتى كه بايد در جزاير پرنسس استانبول انجام بدهيد

جزایر پرنسس استانبول به دليل موقعيت و طبيعت بكر خود در ليست برترين جاذبه هاى ديدنى استانبول، در يكى از بالاترين جايگاه ها قرار مى گيرد.

جزاير پرنسس در نزديكى مركز شهر استانبول قرار دارند و براى همين يک فرصت ماجراجويى براى گردشگرانى هستند كه به استانبول سفر كرده اند.

رفتن به جزاير پرنسس

براى ديدن اين جزيره ها كافيست خودتان را به يكى از اسكله ها برسانيد و از آنجا براى رسيدن به اين جزاير سوار كشتى شويد هرچند مسير رسيدن به آخرين جزيره (بويوک آدا)مقداری زمان بر است اما براى سرگرم شدن در طول راه مى توانيد از تماشاى دريا و مرغ هاى دريايى لذت ببريد.

اين جزاير جذاب بهشتى، زيبايى هاى زيادى دارد فعاليت هاى هيجان انگيزى هم وجود دارد كه مى توانيد امتحان كنيد و لذت ببريد.

بهترين زمان براى بازديد از جزاير پرنسس

بيشتر افراد محلى و توريست ها معتقدند كه بهترين زمان بازديد از جزاير پرنسس يك روز آفتابى است. يك روز آفتابى زمان مناسبى است كه در آن بتوانيد هم از مسير خود در كشتى لذت ببريد و هم زمانى كه وارد جزاير مى شويد از طبيعت زيبا و بكر اين منطقه بهره مند شويد و لذت ببريد.

اگر قصد سفر به استانبول را داريد و مى خواهيد به اين جزاير سرى بزنيد اين كار ها را فراموش نكنيد.ما در این مطلب تفریحاتی که میتوانید در جزایر پرنسس انجام دهید را معرفی میکنیم.

از يک صبحانه خوب در جزایر پرنسس استانبول لذت ببريد

اگر صبح اول وقت بتوانيد با اولين كشتى هايى كه راهى اين جزاير مى شوند راهى شويد مى توانيد يك وعده صبحانه دلچسب را در يكى از اين جزاير ميل كنيد و در كنار صبحانه يک فنجان چاى تركى هم در كنار دريا نوش جان كنيد و خود را براى گشت و گذار آماده كنيد.

صبحانه خوردن در اين جزاير بسيار لذت بخش است كه اگر نمى توانيد صبح خود را به آنجا برسانيد توصيه مى شود يك شب در اين جزاير بمانيد و روز بعد پس از نوش جان كردن صبحانه به سمت مقصد حركت كنيد.

جزایر پرنسس در استانبول

جزایر پرنسس در استانبول

با دوچرخه دورتا دور جزيره بيوک آدا گردش كنيد

بيوك آدا آخرين مقصد كشتى هايى است كه به جزایر پرنسس مى روند و بزرگترين جزيره در ميان جزاير ديگر است. اين جزيره به قدرى بزرگ است كه مى توانيد يك دوچرخه كرايه كنيد و از دورتا دور جزيره لذت ببريد بهتر است در اين جزيره خودتان را به اين تفريح هيجان انگيز دعوت كنيد.

جالب است بدانيد كه در جزيره بيوک آدا هيچ وسيله نقليه موتورى يا خودرو وجود ندارد و براى گشت و گذار در جزيره يا بايد از كالسكه استفاده كنيد يا خودتان دوچرخه سوارى در استانبول كنيد. اگر در بين راه هنگام دوچرخه سوارى خسته شديد مى توانيد در پارك يا در كافه هاى بين مسير استراحتى كنيد.

به جاى رستوران و سرو غذاى آماده در جزایر پرنسس پيک نيک كنيد

يكى از بهترين كارهايى كه مى توانيد در جزيره انجام دهيد پيک نيک است فرقى نمى كند كه در كدام يك از جزيره ها باشيد در تمام جزيره ها پارك يا محوطه هايى براى پيک نيک وجود دارد.

مى توانيد غذاهاى آماده همراه خود ببريد و يا در برخى از پارک منقل هايى براى بساط كباب وجود دارد كه مى توانيد استفاده كنيد و از آب و هواى دل چسب لذت ببريد.

گشت و گذار در جزایر پرنسس

گشت و گذار در جزایر پرنسس

عمارت هاى تاريخى و جاذبه هاى گردشگرى جزایر پرنسس را ببينيد

جزاير پرنسس با وجود عمارت هاى افسانه اى و بى نظير معروف هستند. در بين فضاى سرسبز و طبيعت بكر مى توانيد عمارت هاى تاريخى قديمى را مشاهده كنيد. كه يادآور استراحتگاه هاى پادشاهان عثمانى هستند. و نيز جاذبه هاى گردشگرى باستانى بسيارى در اين جزاير هست كه مى توانيد از آنها ديدن كنيد مكان هايى چون مدرسه تاريخى يونانى ارزش اين را دارند كه ديدن كنيد.

اولين چيزى كه در هنگام گشت زنى در خيابان هاى جزيره به ذهنتان خطور مى كند اين است چطور مى شود اين طبيعت بكر و دست نخورده درست در كنار شهر مدرنى مانند استانبول واقع شده باشد خيابان هاى جزيره پر شده از گل ،درخت هاى كاج و همچنين عمارت هاى تاريخى جذاب و ديدنى آنقدر توجه شما را جلب مى كنند كه گذشت زمان را فراموش خواهيد كرد.

غذاى دريايى و ماهى تازه بخوريد

يكى ديگر از كارهايى كه بايد در جزایر پرنسس انجام دهيد خوردن ماهى هاى تازه دريايى است اگر امكان اين را نداشتيد كه پيك نيك كنيد حتما سرى به رستوران هاى دريايى جزيره بزنيد و از خوردن ماهى لذت ببريد اين امكان وجود دارد كه در استانبول هم بتوانيد يك غذاى دريايى نوش جان كنيد ولى طعم و نحوه ى طبخ ماهى ها در اين جزيره متفاوت و لذيذ است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تمدید اقامت توریستی از طریق ازدواجعکاس عروسی در مناطق زیبای استانبول