تور استانبول و تجربه ى شركت در كلاس هاى آشپزى

استانبول يكى از بهترين شهرهاى گردشگرى جهان است كه سالانه ميزبان گردشگران زيادى است شهرى كه به بناهاى تاريخى و جاذبه هاى گردشگرى مدرنش معروف است.

شهرى كه جذاب ترين هتل ها را داراست و يكى از بهترين شهرهاى تركيه محسوب مى شود، شهرى كه پر از مكان هاى دنج و بهترين فضاها براى قدم زدن است و زيباترين تنگه آبى جهان را دارد.

در سفر به استانبول اگر به دنبال تفريح متفاوتى هستيد همراه ما باشيد تا شما را براى شركت در ٤كلاس آشپزى شهر راهنمايى كنيمف كلاس هايى كه هركدام طبخ غذاها و دسرهاى متنوعى را به شما آموزش مى دهند.

كلاس های آشپزى آشپزخانه سبيل

يك كلاس آشپزى عالى و مناسب كه به جز روزهاى يكشنبه همه روزه داير است و هر روز طبخ يك غذاى متفاوت را آموزش مى دهد. كلاسى كه در منزل يك خانم مهمان دوست برگزار مى شود که در اين كلاس با گردشگران ديگر آشنا مى شويد.

و اين كلاس ساعت ١١شروع و تا ١ظهر ادامه دارد و ساعت يك شما مى توانيد دست پخت خود و ديگر شركت كنندگان را ميل كنيد و اين كلاس ساعت ٢به پايان مى رسد.

كلاس آشپزى سنتى

اين كلاس ها در تمامى روزهاى سال در يك خانه قديمى در نزديكى تكسيم برپا مى شود و يكى از بهترين كلاس هاى آشپزى استانبول به شمار مى رود.

در اين كلاس ها متناسب با هر فصل طبخ يك غذاى خوشمزه تركى ارائه مى دهد. اين كلاس در دو تايم صبح و بعد ازظهر برپا مى شود در اين كلاس طبخ غذاهاى خوشمزه و كباب تركى را مى آموزيد.

        پخت باقلوای خوشمزه با دستان خود

كلاس آشپزی ویژه باقلوا پزى

باقلوا يكى از شيرينى هاى معروف استانبول است كه با هر ذائقه اى سازگار است يك شيرينى كه از شهد عسل تهيه مى شود و پر از مغز آجيل است.

اين شيرينى همراه چاى و قهوه بسيار دلچسب است، اگر مى خواهيد در سفر به استانبول در يكى از كلاس ها ثبت نام كنيد ما اين كلاس را پيشنهاد مى كنيم.

اين كلاس در محله سلطان احمد برپا مى شود كلاسى كه ٥ساعت طول مى كشد و  همه روزه از ساعت ١٠صبح آغاز و ٣بعدازظهر به پايان مى رسد.

      شرکت درکلاس های آشپزی استانبول

كلاس هاى آشپزى چهار شنبه ها

كسانيكه كه طرفدار غذاهاى گياهى هستند و مى خواهند گياهخوارى را با فرهنگ هاى غذايى متنوع تست كنند كسانيكه همچنین خواهان تجربه يك روز متفاوتى در استانبول هستند توصيه مى شود در اين كلاس ها ثبت نام كنند.

كلاسى كه با خريد كردن شروع و با تهيه غذاهاى خوشمزه به پايان مى رسد، اين كلاس در محله سلطان احمد برپا مى شود از صبح ساعت ١٠شروع مى شود و ظهر ساعت ٣به پايان مى رسد.

شما در اين ٥ساعت با آداب و فرهنگ غذايى تركيه آشنا مى شويد. در اين كلاس آقايان و خانم هاى زيادى شركت مى كنند و اين كلاس ها امكان لغو ندارند و اگر در كلاس حضور نداشته باشيد هزينه شما عودت داده نمى شود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

گواهى تجرد چيست ؟