هتل گلدن هيل استانبول

استانبول شهری شلوغ و پر هیاهوست که جز شهرهای توریستی کشور ترکیه هم به شمار میرود. یکی از شهرهایی که در ترکیه سالانه تعداد زیادی گردشگر و توریست را در خود جای میدهد.

توریست ها و گردشگرانی که برای ماندن به دنبال هتل ها و اقامتگاههای مختلفی هستند و شناخت کافی از استانبول ندارند و انتخاب برایشان سخت می باشد.در این مطلب ما میخواهیم یکی از هتل های مورد انتخاب شمار را به طور کامل شرح دهیم ،با ما همراه باشید.

                هتل گلدن هيل استانبول

موقعیت هتل گلدن هیل استانبول

هتل گلدن هيل استانبول در قسمت مدرن اروپایی استانبول و در جاده ملت و در محله فاتح واقع شده است. یک گزينه مناسب برای مسافرانى است که برای کار یا تفریح به شهر استانبول سفر می کنند و به دنبال مکان های اقامتی کم هزینه هستند.

هتل گلدن هيل استانبول در نزديكى مهمترين جاذبه هاى ديدنى چون اياصوفيه، كاخ توپكاپى، مسجدآبى، بازار بزرگ و كاخ دولمه باغچه واقع است و نيز رستوران ها و مراكز خريد بسيارى همچنین وسيله حمل و نقل عمومى در اطراف اين هتل در دسترس است.

اين هتل تا ميدان تكسيم با استفاده از حمل و نقل عمومى ١٠دقيقه فاصله دارد همچنين در ١٢كيلومترى فرودگاه آتاتورك واقع شده است.

اتاقهاى هتل golden hill استانبول حمام هاى اختصاصى با دوش، تخت هاى دونفره، تراس، تلويزيون، ماهواره،گاو صندوق و سيستم تهويه مطبوع و گرمايشى و به همراه منظره اى رو به دريا دارند.

             اتاق های لاکچری هتل

انواع اتاق هاى هتل گلدن هيل

اتاق استاندارد دابل: با مساحتى حدود ۳۰ مترمربع است که یک تخت یک نفره دارد.
اتاق سینگل بزرگ: با مساحتى حدود ۲۵ مترمربع است که یک تخت یک نفره دارد.
اتاق استاندارد تریپل: با مساحتى حدود ۳۳ مترمربع است که سه تخت یک نفره دارد.
اتاق استاندارد دوقلو: با مساحتى حدود ۳۰ مترمربع است که دو تخت یک نفره دارد.

هتل داراى حمام تركى رايگان، استخر سرپوشيده و بوفه، صندلى مخصوص حمام آفتاب، سالن هاى بدنسازى و سونا، خدمات زيبايى و ماساژ در اختيار مسافران قرار مى دهند. کارکنان این هتل به زبان های انگلیسی، فارسی، عربی و ترکی صحبت می کنند.

در اين هتل صبحانه و نهار شام به صورت منوى كامل سرو مى شود وگنجايش سالن هاى سرو غذا حدود ٢٢٠نفر مى باشد و رستوران Ala carteنيز در اين هتل وجود دارد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید