تاكسى هاى اينترنتى در تركيه

تاكسى هاى اينترنتى در تركيه يكى از مواردى هستند كه مسافران و گردشگران زياد با آنها آشنايى ندارند. در كشور تركيه گردشگران هنگام گرفتن تاكسى چون به زبان تركى تسلط ندارند با مشكل مواجه مى شوند ولى با پيشرفت تكنولورژى امروزه اين كارها براى همه راحت شده است و براى استفاده از اين امكانات بايد يك تلفن همراه هوشمند داشته باشند و با نصب برنامه هاى آنلاين در تلفن هوشمند خود از تاكسى هاى آنلاين استفاده كنند.

و با تعيين موقعيت مكانیتان از نزديكترين ايستگاه ها براى شما تاكسى ارسال مى شود و شما مى توانيد به صورت نقدى يا به وسيله كارتهاى اعتبارى هزينه را پرداخت كنيد ما در اينجا چند شركت را به شما معرفى مى كنيم.

معرفى بهترين تاكسى هاى اينترنتى در تركيه

با اينكه سيستم حمل و نقل عمومى در شهرهاى بزرگ تركيه بسيار پيشرفته است اما در بعضى مواقع افراد ترجيح مى دهند از تاكسى ها استفاده كنند.

تعداد تاكسى هاى اينترنتى در تركيه زياد است ولى برخی از شركت ها دارای جايگاه خاصى هستند.البته در ترکیه اجاره خودرو هم امکان پذیر می باشد ولی استفاده از اپلیکیشن های آنلاین بسیار آسانتر و سزیعتر است.

بى تاكسى يكى از بهترين و پر طرفدار ترين تاكسى هاى اينترنتى در تركيه است.

تاکسی اینترنتی BiTaksi

بى تاكسى يك اپليكيشن هوشمند است، افرادى كه به دنبال تاكسى هستند مى توانند از اين اپليكيشن درخواست تاكسى كنند ويكى از بهترين برنامه ها براى شهر هاى بزرگ است.

این اپلیکیشن تاكسى را به مسافر و مسافر را به تاكسى مى رساند. تاكسى اينترنتى بى تاكسى به راحتى بر روى سيستم هاى گوشى هاى androidوios نصب مى شود و پرداخت هزينه به صورت نقدى و به صورت واريز آنلاين انجام مى گيرد.

                تاکسی اینترنتی بی تاکسی

امكانات BiTaksi

معروفترين اپليكيشن سرويس تاكسى تركيه است كه به شما امكان اين را مى دهد كه بعد از نصب برنامه با فشار دادن يك دكمه (نزديكترين تاكسى )تماس بگيريد و اگر به زبان تركى هم تسلط نداشته باشيد به راحتى مى توانيد تاكسى سفارش دهيد و هزينه اى كه بايد پرداخت كنيد را نشان مى دهد.

بى تاكسى چند نوع سرويس ارائه مى دهد.

تاكسى هاى زرد

تاكسى هاى فيروزه اى

تاكسى سياه

بى تاكسى يكى ازپرطرفدارترين سيستم هاى حمل و نقل است. اين تاكسى ها توسط شهردارى مديريت و ارائه مى شوند. اين برنامه امكان نمايش ترافيك در مسير حركت را به راننده نشان مى دهد تا با انتخاب بهترين مسير به مقصد برسد و مسافران با آرامش و امنيت بيشترى سفر مى كنند.

      اپلیکیشن تاکسی اینترنتی آی تاکسی

تاكسى اينترنتى در تركيه iTaksi

يكى ديگر از تاكسى هاى اينترنتى پر طرفدار در تركيه itaksi است اين تاكسى ها بصورت شبانه روزى فعاليت مى كنند و شما مى توانيد راحت و آسان از اين سرويس هاى آنلاين استفاده كنيد.

در اين برنامه ها هويت راننده، نام، عكس، شماره تلفن و پلاك خودرو قابل رويت مى باشد. هزينه هاى اى تاكسى ارزانتر است قابل ذکر است اين تاكسى ها توسط شهردارى مديريت مى شوند و از امنيت بالايى برخوردارند و تمام موارد ضبط مى شود.

سرويس هاى itaksi

تاكسى زرد

تاكسى آبى (اقتصادى)

تاكسى آبى (نيمه لوكس)

تاكسى هاى لوكس

شما مى توانيد اپليكيشن itaksi را در گوشى هاى هوشمندandroid ياiosنصب كنيد.

تاکسی اینترنتی گت ترنسفر

يكى ديگر از اپليكيشن هاى تاكسى هاى اينترنتى در تركيه Get Transfer است. يك تاكسى بين المللى با امنيت بالا و امكانات عالى و باورنكردنى ازجمله تاكسى هاى هوايى براى اولين بار در جهان ارائه مى دهند. گت ترنسفر چند نوع تاكسى به مسافران ارائه مى دهد.در تمامى وسيله هاى نقليه آرم GetTransfer روى در حك شده است.

سرويس هاى گت ترنسفر

تاكسى هاى اقتصادى

تاكسى شاسى بلند

تاكسى لوكس

مينى بوس

اتوبوس

ون

تاكسى هوايى يا هليكوپتر

اپلیکیشن تاکسی های اینترنتی اوبر

اوبر نيز يكى ديگر از اپليكيشن ها براى سفارش تاكسى در تركيه است اين برنامه از آمريكا به تركيه وارد شده است و به دليل تخلفات زياد فعاليت اوبر در تركيه لغو شد و در حال حاضر به صورت غير قانونى فعاليت مى كند.ماشين هاى اوبر بسيار لوكس و هزينه پايين ترى دارد اگر اهل ريسك نيستيد استفاده از اوبر توصيه نمى شود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

مزیت پاسپورت ترکیه