نمايشگاه صنايع غذايى استانبول

نمایشگاه صنایع غذایی استانبول (WorldFood Istanbul) بزرگترین و موفق‌ترین نمایشگاه خوراکی و نوشیدنی در ترکیه است كه سالانه بیش از يك هزار برند و ٣٦٠تولیدکننده محلی و بین‌المللی غذا را به خود جذب می‌کند و نو آورى و داشته هاى خود را در اين صنعت به نمايش مى گذارند.

اين نمايشگاه سه روزه، علاقمندان زيادى را به استانبول مى كشاند تا با یکدیگر در ارتباط باشند مذاکره نمایند و با خریداران صنعت خوراکی ترکیه معامله کنند اگر قصد سفر و شركت در اين نمايشگاه ها داريد همراه ما باشيد.

گردهمایی کشورهای مختلف در نمايشگاه صنايع غذايى استانبول

نمايشگاه وردفود استانبول

از سال ١٩٩٣نمایشگاه صنایع غذایی استانبول فعاليت خود را در بازار آغاز كرده است. رویدادی که روندها و گرایشات این صنعت را بازتاب داده شروع كننده همکاری‌های بین‌المللی بوده و آخرین تولیدات خوراکی و نوشیدنی را به بازار ترکیه وارد کرده است.

از چه كشورهايى در اين همايش شركت مى كنند ؟

بخش زيادى از غرفه هاى اين نمايشگاه در اختيار توليد كنندگان ترك است و بخشى نيز در اختيار كشورهاى ديگر است. در این نمایشگاه خریداران بسیاری از کشورهای همسایه همچون کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و خاورمیانه حضور دارند.كسانيكه در این نمايشگاه شركت و فعاليت مى كنند خود را در معرض ديد خريداران قرار مى دهند.

چرا بايد در اين نمايشگاه ها غرفه اى برپا كرد؟

ورد فود استانبول محصولات زيادى را به نمايش مى گذارد و گستردگى خوبى دارد و خوراكى ها و نوشيدنى ها به شكل هاى متنوع در آن به نمايش گذاشته مى شود و شركت كنندگان متعددى حدود ١٦هزار نفر در آن حضور دارند و فرصتى براى ديده شدن به وجود مى آيد.

مى توانيد با خريداران بين المللى در ارتباط باشيد و به رقابت محصولات خود بپردازيد و محصولات خود را در اين نمايشگاه تبليغ كنيد.

بازديد از رويدادهاى ديگرى كه در همان جا برگزار مى شود.

در كنار اين نمايشگاه دو نمايشگاه بسته بندى و اولين نمايشگاه حمل و نقل و تجهيزات ذخيره سازى سرد نيز برگزار مى شود.

               نمایشگاه صنایع غذایی

زمان برگزارى نمايشگاه و هزينه ورودى

ساعات بازگشايى همه روزه از ساعت ١٠صبح تا ٧عصر است و همچنين در اين نمايشگاه ،كنفراس هاى آموزشى و گردهمايى نيز صورت مى گيرد كه مى توانيد شركت كنيد و آگاهى و اطلاعات خود را در پيشرفت صنعت بالا ببريد که هزينه ورود براى بازديدكنندگان رايگان مى باشد و براى شركت در اين كنفرانس ها بايد جا رزرو كنيد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

مزیت پاسپورت ترکیهموزه ای برای پرستار انگلیسی