مركز خريد آكاسيا در استانبول آسيايى

استانبول جز شهرهای بزرگ و محبوب گردشگران در ترکیه محسوب میگردد.افراد مختلف با اهداف متفاوت به این شهر مسافرت میکنند و از سفر خود لذت میبرند.

یکی از تفریحات برای خیلی از مسافران رفتن به مراکز خرید در این شهر است.مراکز خریدی که با تنوع بسیار بالایی اجناس خود را در قیمت های متفاوتی عرضه میکنند.

از دیرباز هم ترکیه به دلیل داشتن صنعت پوشاک و نساجی قدرتمند مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.و استانبول هم با طراحی و ساخت مجتمع های بزرگ و مدرن سرآمد این حرفه است.

اطلاعات مرکز خرید آکاسیا

مركز خريد آكاسيا در محله آچیبادم منطقه اسکودار استانبول قرار گرفته است. این مرکز خرید در بخش آسیایی استانبول قرار گرفته است و يكى از بهترين مراكز خريد استانبول به شمار میرود.

مركز خرید آکاسیا طراحى بسيار زيبايى دارد، همچنین سقف شیشه‌ای آکسایا از شیشه است و کمک می‌کند حداکثر استفاده از نور خورشید در طول روز انجام شود.

داراى ٨طبقه و ٢٥٧باب مغازه مى باشد. اين مركز خريد در بين آسمان خراش ها و مجتمع هاى مسكونى قرار گرفته اس

ت و داراى مساحتى حدود ٨٠٠٠٠مترمربع مى باشد.

و يك مركز بسيار بزرگ در اختيار مشتريان مى گذارند و از تمامى مغازه هاى اصلى خيابان بغداد در طراحى اين مركز الهام گرفته شده است.

مرکز خرید آکاسیا استانبول مجموعه‌ای از مشهورترین برندهای ترکیه ای و بین المللی را جمع آورى كرده است. ویکتوریا سکرت، هوگو باس، اسکیچرز، سواچ، اپل و آرمانی، تنها بخشی از برندهای بین المللی حاضر در این مرکز خرید هستند.

در مركز خريد آكاسيا انتخاب بسيار زيادى از كافه ها و رستوران ها از برندهاى مختلف دنيا براى مشتريان ارائه مى دهند و ۱۵ سالن سینما مرکز خرید آکاسیا ظرفیتی ۲۵۰۰ نفره دارند و فیلم‌های روز ترکیه و جهان را به نمایش می‌گذارند.

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

آتاتورکمعمارى باشكوه قوجاتپه در آنكاراى تركيه