معرفی هتل 5 ستاره سورا ایاصوفیه در استانبول

براى انتخاب يك هتل 5 ستاره در استانبول چه پارامترهايى را در نظر بايد بگيريد؟

اگر در استانبول بخواهيد هزينه زيادى براى اقامت خود پرداخت كنيد بايد در نظر داشته باشيد كه هتلتان نزديك به مراكز ديدنى باشد و امكانات خوبى را در اختيارتان بگذارد تا احساس خوبى داشته باشيد. هتل( Sura Hagia sophia ) سورا ایاصوفیه شايد همان هتلى است كه شما مى خواهيد.

معرفى كوتاهى از هتل سورا ایاصوفیه

از آن دسته از هتلهاى برتر استانبول محسوب مى شود كه در منطقه بسيار خوب در محله سلطان احمد واقع شده است و به جاذبه هاى گردشگرى نزديك مى باشد.

ساختار مدرن و زيبايى آن بسيار جالب است و داراى ظرفيتی كلى  حدود ٢٢٤تخت مى باشد و اتاق ها به شكل هاى مختلف طراحى شده است.

و داراى رستوران ها و امكانات رفاهى مختلفى است که شما مى توانيد خاطره خوبى از اين هتل داشته باشيد. در نزديكى بازار استانبول و ميدان تكسيم قرار دارد و اين هتل يكى از گزينه هاى خوبى براى اقامت است.

نمای زیبای هتل سورا ایاصوفیه

نمای زیبای هتل سورا ایاصوفیه

اتاق ها

در هتل Sura Hagia Sophia اتاق ها به ١٠شكل مختلف طراحى شده است.که از طراحى زيبا و مدرن بهره مند است و از نظر امكاناتى همان چيزى است که از يك هتل با امتیازات بالا انتظار مى رود.

فرق اتاق ها به اندازه و تعداد تخت ها و بعضا در مكان آن هاست. سوييت هاى شيك با پنت هاوس دو طبقه هاى بالا قرار دارد كه منظره زيبايى از اياصوفيه و نمايى از قسمتهاى شهر را دارد.

و اتاق هاى ارزان براى خانواده ها نيز در نظر گرفته شده است كه با اجاره اين اتاق ها ترانسفر فرودگاهى رايگان دريافت مى كنيد و همچنين از اينترنت رايگان بهره مند مى شوند.

امكانات رفاهى و مراكز مختلف هتل سورا ایاصوفیه

در زمينه اسپا برند Sura براى خود اسم و رسمى دارد.

اين هتل داراى سه پكيچ است كه مى توانيد از آن استفاده كنيد پكيج شهرزاد ،كلئو پاتر و سلطانی كه شامل حمام ترك ،سونا و جكوزى و انواع ماساژ ها مى باشد

در كنار اين اسپاى لوكس و عالى يك باشگاه ورزشى مجهز نيز براى گردشگران در نظر گرفته شده است و داراى يك استخر روباز عالى نيز مى باشد ولى در زمستان استخر سر پوشيده ندارد.

سورا هتل ایاصوفیه در استانبول

سورا هتل ایاصوفیه در استانبول

رستوران ها و كافه

سه رستوران در اين هتل قرار دارد كه Deraliye Terrace جذابترين انتخاب در اين هتل است همان طور که از اسمش مشخص است در تراس هتل قرار دارد و در هنگام صرف غذا هم نگاه زيبايى به اياصوفيه و مسجد آبى و شهر دارد.

در منوى اين رستوران انواع غذاهاى كشور هاى مختلف ديده مى شود و همچنين غذاهاى تركى سنتى هم سرو میشود که كباب هاى معروف تركى اين رستوران زبانزد می باشد.

علاوه بر اين رستوران يك كافه و يه رستوران مخصوص دارد كه صبحانه عالى و رايگان ارائه مى دهد و براى استفاده از رستوران ختما بايد از قبل رزرو كنيد.

فاصله ى هتل تا نقاط مختلف شهر

فاصله تا بازار بزرگ استانبول :١٠دقيقه پياده

فاصله تا ايستگاه تراموا :٤٠ثانيه پياده

فاصله تا قصر توپكاپى :١٠دقيقه پياده

فاصله تا ميدان سلطان احمد:١دقيقه پياده

فاصله تا اياصوفيه و مسجد آبى :٢دقيقه پياده روى

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

معمارى باشكوه قوجاتپه در آنكاراى تركيهمنطقه كاپادوكيا در قلب آناتولى