تفريح و خريد در تم پارك اسفانبول استانبول

در استانبول مراكز خريد متعددى وجود دارد و ایسفانبول (Isfanbul) يكى از مراكز خريد و تفريحى متفاوتى است كه داراى يك بخش بزرگ خريد است و رستوران ها و كافه هاى زيادى در خود جاى داده است.

كه هركدام از اين بخش ها از بهترين هاى استانبول به شمار مى رود و در كنار هم مجموعه بى نظيری ساخته اند.

انتخاب هاى متنوع براى غذا و نوشيدنى

نكته قابل توجه اين است كه بخش هاى مختلفى در این مجموعه قرار دارد که در خود تم پارك خوراكى فروشى دارد اما قسمتهاى زيادى از بهترين هاى مجموعه در مركز خريد قرار گرفته است كه انواع فست فودها، رستوران و كافه ها را دارا مى باشد.

مجموعه سينمايى

اين مجموعه داراى سالن هاى سينمايى cinemaximum است كه بهترين و با كيفيت ترين فيلم ها را پخش مى كنند و سالن هاى سه بعدى مختلفى و سالن مخصوص كودكان از ويژگى هاى بارز اين سينما مى باشد كه همگى آن ها از بهترين تجهيزات براى پخش فيلمهاى روز بكار مى برند.

جنگل اسفانبول

اگر مى خواهيد يك تجربه از سافارى داشته باشيد مى توانيد از جنگل مصنوعى ديدن كنيد كه داراى يك باغ وحش با دكورهاى بسيار زيبا هستند كه حيوانات مختلفى در خود جاى داده است اين جنگل داراى بخش هاى مختلفى مثل حشرات، جانواران دريايى، پرندگان، خزندگان و پستانداران هستند.

جوى پارك

جوى پارك يكى از مجموعه هاى ديگر مركز Isfanbul مى باشد كه در اين سالن بزرگ يك پارك بازى وجود دارد كه در آن محوطه هايى براى بازى و سرگرمى كودكان در نظر گرفته شده است بازى بزرگ سالان، انواع بازى هاى ديجيتال و …در نظر گرفته شده است و يك سينماى مجازى ٧بعدى وجود دارد.

مركز خريد

مركز خريد Isfanbul Avm در اين مجموعه قرار دارد كه بسيار شيك و متفاوت مى باشد و انواع برندهاى معتبر و بين المللى را در خود جاى داده است و برندهايى چون Golden ،Bosch ،Rose در اينجا نمايندگى دارند و همچنين برندها ترك نيز شعبه دارند.

تم پارك

يكى از مهمترين قسمتهاى Isfanbul تم پارك بزرگ آن است كه داراى ٣٠سوارى بزرگ است كه تنوع زيادى دارد و لحظات خوبى را براى افراد رقم مى زند بطور مثال بازى هايى جالب مثل ٣٦٠درجه ،كينگ كنگ يا سقوط در پارك گنجانده شده بازى هاى خانوادگى و …

براى كوچكترا بازى هاى انگرى بردز و بازى هاى مختلف در نظر گرفته شده است زمين هاى مسابقه اى مانند سه چرخه سوارى يا كارتينگ در تم پارك هست كه تجربه خوبى خواهد بود.

شهربازی در اسفانبول

             شهربازی در اسفانبول

تفريح، خريد و زندگى در اسفانبول

اين شعار مخصوص اين مجموعه است چون در بخش تفريحى همه چيز در Isfanbul فراهم است که شما مى توانيد تجربيات خوبى بدست آوريد و وقتى پاى خريد در ميان باشد برندهاى بين المللى و برندهاى ترك منتظر شما هستند.

و محيطى براى استراحت و گشت و گذار در نظر گرفته شده است که همچنين داراى رستوران ها و كافه هايى كه مى توانيد در آنها غذا و نوشيدنى نوش جان كنيد همگى در كنار هم يك مكان عالى در شهر ساخته اند.

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

منطقه كاپادوكيا در قلب آناتولىغار چال ترابزون در ترابزون ترکیه