معرفى ٦رستوران معروف در كاراكوى استانبول

كاراكوى يكى از قديمى ترين محله ها و نمادهاى گذشته ى اين شهر است كه امروزه فضاى عالى و جذاب، كليساهاى قديمى و نقاط ديدنى مختلف، كافه ها و رستوران هاى متنوع، بوتيك هاى جذاب و … از مهم ترين محله هاى بين گردشگران است.

اين محله داراى خيابان باريك و قديمى است كه به مناطق مدرن و امروزى و به تنگه بسفر ختم مى شود و رستوران هاى خوبى نيز در اين محله استانبول وجود دارد كه ما برترين ها را معرفى مى كنيم.

رستوران معروف Karakoy lokantasi

اين رستوران جز یکی از بهترين رستوران های استانبول  که در يكى از مناطق مهم محله كاراكوى واقع شده است و با معماری بسیار زيبا و جذاب هر مشتری را راضی نگه میدارد.

این رستوران در يك ساختمان قديمى با طراحى شيك و مدرن بنا شده است و با تركيب خاصى ساخته شده است.جالب توجه اینکه غذاهاى اين رستوران نوع طبخشان خانگى مى باشد که از لحاظ كيفيت و طعم بى نظير هستند و در آن میتوانید غذاهاى سنتى تركى را سفارش دهيد و نوش جان كنيد.

رستوران MaNa

رستوران مانا درمحله كاراكوى قرار دارد و داراى محيطى شيك كه با اشياهاى آنتيك، لوسترهاى بزرگ و ميزهاى چوبى تزيين شده است. غذاهاى اين رستوران به سبك مدرن طبخ میشوند که معروفترين غذاهاى اين رستوران انگينار و ياپراك سارما است با طعمی عالی و رویایی سرو میگردد.

رستوران های معروف کاراکوی

          رستوران های معروف کاراکوی

رستوران معروف istanbul modern Restaurnt

در اين رستوران كارهاى هنرى به صورت مرحله اى به نمايش در مى آيند و همچنين نماى زيبايى به تنگه بسفر هنگام صرف غذا داريد.

رستوران مدرن استانبول داراى منوى متنوعى است که از پاستاهاى خانگى گرفته تا انواع گوشت هاى كبابى در آن وجود دارد. رستورانى كه كيفيت غذاهاش بى نظير است و داراى يك كافه می باشدكه مى توانيد نوشيدنى هاى گرم و سرد و دسر در آن سفارش دهيد.

رستوران Ali ocakbaşi

اين رستوران در بلندترين نقطه ساختمان های واقع شده است که با پنجره هايى بزرگ و تراسى با ويوى زيبا و بینظیر به شاخ طلايى و مسجد سلطان احمد از مشتریان خود پذیرایی میکند.

كه هنگام غذا خوردن در این رستوران لذت زیادی می برند و هنگام صرف غذا با دیدن تردد كشتى و قايق از غذا خوردن در این رستوران حس خوبی میگیرند. اين رستوران منو متفاوتى دارد و انواع كباب ها را با كيفيت عالى ارائه مى دهد و دارای دسر ها خوشمزه ای هم می باشد.

Mutfak Dili Ev Yemekleri

اين رستوران نيز در كاراكوى قرار دارد و دارای قيمتهاى مناسبى می باشد. فضايى گرم و صميمى كه مى توانيد هنگام میل غذا در اين رستوران لذت ببريد.

این رستوران داراى ميزهاى معمولى با فضايى كوچك و دلچسب است كه بهترين غذاهاى خانگى را طبخ  و سرو میکند.

بهترين غذاهاى اين رستوران سالچالى كوفته است كه مى توانيد سفارش دهيد و از میل آن لذت ببريد.نکته جالب این است که هر روز منو اين رستوران در حال تغییر است و توصيه مى شود حتما به اين رستوران سرى بزنيد.

 

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

فعالیت های گوناگون در پارک جنگلی نشت سویو در استانبولتفریحان ساحلی مارماریس