برندهاى لاكچرى بين المللى در استانبول

بسيارى از افراد به دنبال خريدهاى لوكس و برند هستند. در استانبول شهری پر از مراكز خريد متنوع و فروشگاه هاى لوكس که میتوانید در سفر به این شهر از این مراکز خرید دیدن کنید.

مراکز خرید استانبول كه نمونه آن را در كمتر جا مى توان پيدا كرد. براى آشنايى از برندهاى لوكس در تركيه ما ليستى از برندهاى لاكچرى و بين المللى كه در استانبول شعبه دارند را آماده كرده ايم تا شما را با آن ها آشنا كنيم.

برند معروفcartier

كاتير يكى از لوكس ترين و معروفترين و شناخته شده ترين برند هاى طلا و جواهر در دنيا است .اين برند فرانسوى بزرگ ترين و بهترين توليدكننده جواهرات لاكچرى در دنيا به حساب مى آيد و مجموعه هاى آن بى شك بهترين هستند.

اگر شما قصد خريد زيور آلات را داريد مى توانيد به اين فروشگاه مراجعه كنيد. اين برند در ايستينيه پارك و Emrar Squareنمايندگى دارد.

Louis Vuitto

اين برند كه در زمينه كيف و كفش فعاليت دارد در همه دنيا شناخته شده است البته تنها در زمينه كيف و كفش فعاليت نمى كند لباس هاى خاصى نيز ارائه مى دهد اين برند ٥ شعبه در استانبول دارد كه مى توانيد آن را در مركز خريد Emrar Square،نيشانتاشى ،زورلو ،ايستينيه پارك و كاديكوى پيدا كنيد.

خرید لباس های برند از مراکز خرید استانبول

خرید لباس های برند از مراکز خرید استانبول

برند قدیمی و معروف Dior و Gucci

گوچى يكى از برندهاى قديمى و شناخته شده در دنيا است كه در بيشتر شهرهاى دنيا شعبه دارد. اين برند محصولات خود را از سال١٩٢١در دنيا عرضه مى كرد و جز لاكچرى ترين و لوكس ترين برندها به حساب مى آيد.

براى افرداى كه به دنبال لباس خاص و شيك هستند بهترين انتخاب است گوچى در استانبول سه شعبه در مركز خريد Emrar Square ،ايستينيه پارك و تشويكيه دارد .

برند ديور از آن دسته برند هايى است كه براى تمام سنين محصولات عرضه مى كند اين محصولات شامل لباس و عطر مى باشد. محصولات اين برند كاملا خاص و متفاوت است. اين برند دو نمايندگى در استانبول دارد براى خريد از اين برند بايد به مركز خريد زورلو و ايستينيه سرى بزنيد .

برند پرادا

يكى ديگر از برندهاى معروف و شناخته شده كه بيشتر در محصولات كيف و كفش معروف شده پرادا است. اين برندبسيار گران قيمت است. اما طرفدارن زيادى دارد و مردم دنيا براى پوشيدن بروزترين محصولات اين برند هزينه هاى زيادى مى كنند.

در استانبول در مركز خريد ترابايا،زورلو و ايپكچى مى توانيداين برند را پيدا كنيد.

فروشگاه های برند در مراکز خرید های استانبول

فروشگاه های برند در مراکز خرید های استانبول

برندهای محبوب Burberry و Dolce &Gabbana

برندDolce &Gabban حدود ٣٥سال است كه فعاليت خود را آغاز كرده است. به دليل طراحى خاص و متفاوتش و تركيب آن با المان هاى روز طرفداران زيادى دارد.

جذابيت اين لباس ها كاملا ربط مستقيمى با قيمت اين محصولات نيز داشته و همين قيمت آن اين برند را به لوكس ترين و گران تبديل كرده است اين برند در استانبول در مركز خريد زورلو و ايستينيه پارك نمايندگى دارد.

اين برند خاص و زيبا كه لباس هاى آن از پارچه هاى خاص و ضدآب هستند تهيه مى شوند .بنيان گذار اين برند فعاليت خود را از ٢١سالگى شروع كرده است و حالا به يكى از معروف ترين برندها لاكچرى در تمام دنيا تبديل شده است.

برند Burberry در ايستينيه پارك ،بشيكتاش،آكاسيا و پنديك نمايندگى دارد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

دیدن از آثار تاریخی ترکیه در سفر به استانبولخرید کردن از خیابان های معروف استانبول