تور كشتى سوارى یکی از تفریحات پر طرفدار در تنگه بسفر

استانبول يكى از بهترين شهرهاى گردشگرى در جهان به شمار مى رود. در تمامى روزهاى سال از گردشگران بسيارى ميزبانى مى كند و شهرى است كه بهترين رستوران ها را در خود جاى داده است.

در بهترين هتل هاى لوكس استانبول از مهمانانش پذيرايى مى كند. شهرى كه مركز خريد بى شمارى دارد و بيشتر روزهاى سال جشنواره هاى تخفيف و حراج برگزار مى كند.

شهرى كه دو قاره اروپا و آسيا را در خودجاى داده است و با يك تنگه آبى جذاب اين دو قاره را از هم جدا مى كند. اگر در سفر به اين شهر زيبا به دنبال يك گشت و گذار عالى و به ياد ماندنى هستيد همراه ما باشيد تا ٣توركشتى سوارى پرطرفدار در اين تنگه را خدمتتان معرفى كنيم.

تور يك روزه گشت و گذار در درياى سياه و تنگه بسفر

يكى از بهترين تورهاى دريانورى و تفريحى در استانبول گشت و گذار در درياى سياه و تنگه بسفر است. از صبح ساعت ٩اين تور شروع مى شود و تا عصر ساعت ٧ادامه دارد.

در اين تور مى توان به صورت دسته جمعى يا تكى شركت كرد.در اين تور از شما با يك نهار تركى عالى پذيرايى مى كند و انواع نوشيدنى هاى گرم و سرد ارائه مى دهد.

براى ميان وعده اسنك هاى خوشمزه سرومى كنند. با شركت در اين تورها علاوه بر گشت و گذار در خط ميان آسيا و اروپا مى توانيد ازجاذبه هاى گردشگرى نيز ديدن كنيد.

پذیرایی بر روی سکوی کشتی در تنگه بسفر

    پذیرایی بر روی سکوی کشتی در تنگه بسفر

تورگشت و گذار غروب در بسفر

يك تور جذاب و عالى كه شما را به تماشاى زيبايى هاى منحصر به فرد استانبول مى برد تور گردش در غروب های تنگه بسفر است. شما مى توانيد زيبايى خورشيد را در هنگام غروب تماشا كنيد.

اين تور ٣ساعت طول مى كشد که در آن شما را به ديدن مكان هاى تاريخى استانبول هدايت مى كنند. يك راهنما در اين تور وجود دارد كه مكان هاى تاريخى را به شما معرفى مى كند.

اين تور با انواع نوشيدنى و دسر ها و اسنك ها از شما پذيرايى مى كند. اين تورها هزينه هاى زيادى ندارد اگر با بودجه متوسط به استانبول سفر كرده ايد مى توانيد به راحتى در اين تورها شركت كنيد. حداكثر تعداد شركت كنندگان در اين تور ٤٠نفر مى باشد.

زیبایی منحصر بفرد تنگه بسفر

          زیبایی منحصر بفرد تنگه بسفر

تور نهار در كشتى

يك تور جذاب براى افرادى كه مى خواهند يك روز از سفر خود را به گشت و گذار در بسفر اختصاص دهند. اين تور از ساعت ١ظهر آغاز مى شود تا ساعت  ٥عصر ادامه دارد.

همچنین اين تور سرويس رفت و برگشت براى شركت كنندگان دارد. در اين تور مى توانيد ماهيگيرى كنيد. تورى كه شما را به يك نهار عالى مهمان مى كند و يك روز به يادمانى از سفر به استانبول را برايتان به ارمغان مى آورد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

خرید کردن از خیابان های معروف استانبولعکاسی فرمالیته عروسی در استانبول