مكان های مناسب براى عكاسى فرماليته عروسى در استانبول

اين روزها بيشتر زوج ها خواهان عكس هاى فرماليته عروسى هستند. در ای حالت زوجين با آتليه ها قرارداد مى بندند تا در مكان هاى زيبا و جذاب عكس هاى به يادماندنى را ثبت كنند.

به همين خاطر استانبول به دليل وجود مناظر زيبا و جذاب براى عكاسى يكى از اولويت هاى اول افراد قرار گرفته است. در اينجا مى خواهيم مناسب ترين مكان ها را براى عكاسى معرفى كنيم.

گاهی افراد هم برای انجام دادن کارهای قانونی از قبیل ثبت ازدواج بین المللی و شروع پروسه ی ویزای الحاق به همسر خود، کشور ترکیه را انتخاب مبکنند.

و برای گرفتن مراسم ازدواج و ثبت عقد بین المللی این کشور را در اولویت انتخاب های خود قرار میدهند. در این راستا به دنبال مناطق زیبا در شهر استانبول برای گرفتن عکس های یادگاری هستند که در این مطلب ما به شما تعدادی از این مناطق زیبا را معرفی میکنیم.

خيابان بى اوغلو و خيابان استقلال

دو خيابان بى اوغلو و استقلال قلب تپنده استانبول هستند كه مورد توجه گردشگران قرار گرفته اند. اين دو خيابان به دليل بافت قديمى و سبك معمارى كه دارد فضاى بسيار خوبى را ارائه مى دهد تا عكس هاى زيبا و جذابى را ثبت كنيد در اين مكان ها مى توانيد عكس هاى مختلف و زيبا بگيريد.

كليساى سنت آنتونى و برج زیبای گالاتا

اگر به دنبال يك مكان متفاوت هستيد كليساى سنت مكانى مناسب براى ثبت عكس هاى فرماليته است.كه فضاى درونى اين كليساى زيبا در خيابان استقلال استانبول قرار دارد و با نماى زيبا جلوه ى خاصى به عكس هاى شما خواهد بخشيد فضاى بيرونى كليسا حس و حال خاصى به شما خواهد داد.

برج گالاتا يا همان قلعه گالاتا يكى از گزينه ها براى گرفتن عكس هاى فرماليته است .اين برج تاريخى با مناظرى زيبا از شهر استانبول و به ويژه تنگه بسفر عكس هاى بسيار شيك و رمانتيكى را براى شما به ارمغان مى آورد. شما مى توانيد در محوطه برج عكس هاى زيبايى را ثبت كنيد.

عکاس عروسی در مناطق زیبای استانبول

   عکاس عروسی در مناطق زیبای استانبول

محله فنر بالات و يلديز پارك لوکیشن مناسب عکاسی

محله فنر بالات با داشتن ساختمان هاى قديمى و رنگى گزينه ى ديگرى براى عكس هاى فرماليته است كه در اين محله عكس هاى شما جذابتر خواهد شد.

و اگر به دنبال مكانى دنج و جذاب براى ثبت عكسهاى رمانتيك هستيد يلديز پارك مكانى مناسبى خواهد بود.اين پارك در محله چيران قرار دارد كه داراى فضاى زيبا و طبيعى دل انگيز است.

پارك فنر باغچه و پارك گلخانه

اين پارك در منطقه كاديكوى قرار دارد و داراى محيطى زيبا براى عكاسى است شما مى توانيد عكس هاى زيباى دونفرى جذابى در چمنزار ها و بين گل هاى لاله زيبا بگيريد در فصل بهار اين مكان زيباترين حالت خود را دارد.

يكى ديگر از بهترين گزينه ها جهت ثبت عكسهاى زيبا و فرماليته عروسى در استانبول پارك گلخانه است به خصوص در اواخر ماه مارس و اوايل ماه آوريل در اين پارك فستيوال گل هاى لاله برگزار مى شود كه مكانى رويايى و جذاب براى ثبت عكس هاى بيادماندنى است.

ميدان اورتاكوى و پير لوتى هيل و كامليكا هيل

محله اورتاكوى يكى از محله هاى زيبا براى ثبت عكس هاى فرماليته است شما در اين مكان مى توانيد عكس هايى بسيار زيبا در كنار بناهاى تاريخى دوران عثمانى ثبت كنيد مى توانيد بعد از يك روز عكاسى در رستوران هاى اين محله استراحت و غذا ميل كنيد.

تپه پير لوتى مكانى زيبا براى عكاسى با منظره اى زيبا از طلوع و غروب خورشيد به همراه مناظر زيبايى از استانبول است براى رفتن به اين تپه مى توانيد از ماشين كابلى استفاده كنيد.

آخرين گزينه اى كه توصيه مى كنيم كه حتما براى ثبت عكس آن را در ليست خود قرار دهيد تپه كامليكا است اين مكان شامل دو تپه است كه در بخش آسيايى قرار دارد در اين مكان مى توانيد نمايى به كل منطقه اروپايى داشته باشيد و عكس هاى زيبايى را ثبت كنيد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تور كشتى سوارى یکی از تفریحات پر طرفدار در تنگه بسفرپارک جنگلی نشت سویو در استانبول