تفریحات جذاب در مارماريس

وقتى به شهر ساحلى مارماريس سفر مى كنيد فعاليت هاى زيادى در اين شهر زيبا مى توانيد انجام دهيد و لذت ببريد. مارماريس از آن دسته از مقاصدى است كه مى توانيد در آن فعاليت هايى مثل ورزش هاى آبى، پارك هاى آبى، سفرهاى دريايى، قايقرانى، ورزش هاى ماجراجويى، دوچرخه سوارى كوهستانى، كوهنوردى و خيلى فعاليتهاى ديگر دراين شهر انجام دهيد.

تورهاى روزانه و تفريحات از مارماريس

شركت در تورهاى روزانه بهترين راه براى گشت و گذار در شهر و محيط اطراف آن است و انجام فعاليتهاى عالى در فضاى باز و طبيعت است. در مارماريس تورهاى بسيارى براى تفريح وجود دارد معمولا اكثر هتل ها تورهاى خوبى را ارائه مى دهند.

شما مى توانيد از مركز شهر مارماريس به بندرگاه ها و نستل مارينا در شرق، ساحل طولانى و تفرجگاه و همچنين از sitlerوArmutlan در غرب ديدن كنيد.

بنادر قدیمی شهر مارماریس

               بندر  شهر مارماریس

شهر قديمى مارماريس

اين منطقه با قطعه مارماريس، بندرگاه مارينا هم مرز است. شهر قديمى را مركز تاريخى ناميده مى شود. بناهاى تاريخى در مارماريس همه به دوران عثمانى باز مى گردد.

در بندر مارماريس رستوران ها و مغازه هاى بسيارى در امتداد خيابان kordon قرار دارند و پرتردد ترين مكان در مركز شهر هستند. جايى كه مى توانيد مردم را در حال گشت وگذار، تفريح، استراحت و لذت بردن از تعطيلات را مشاهده كنيد .

نتسل مارينا اصلى ترين و محبوبترين تفريحگاه ساحلى است. اين تفريحگاه در دل شهر و در بين زيبايى شهر قرار دارد كه مى توانيد از آن ديدن كنيد. در اين منطقه مغازه هاى تجهيزات قايق هاى تفريحى، فروشگاه هاى برند هاى معروف، بازارها، فروشگاه هاى سوغاتى فروشى، رستوران ها و بارهاى لوكس قرار دارندكه مى توانيد در هنگام گشت و گذار در ناسل از اين مكان ها نيز ديدن كنيد و لذت ببريد.

تفریحان ساحلی مارماریس

            تفریحان ساحلی مارماریس

معرفی تفریحات مارماریس

به گردش ساحلى برويد:

مارماريس مقصدى ساحلى و زيبا است كه از سواحل زيبا پر شده است. لانگ بيج و ساحل مارماريس اوربان دو ساحل اصلى اين شهر است و به راحتى در دسترس است.

اين دو ساحل در نزديكى هم قرار دارند و امكانات زيادى را در اختيار مسافران مى گذارند شما مى توانيد در اين مكان به گشت و گذار و تفريح بپردازيد. در كنار اين ساحل رستوران ها كافه ها، فروشگاه هاى متعددى وجود دارد كه مى توانيد هر آنچه نياز داريد پيدا كنيد و تهيه كنيد.

در پارك هاى آبى تفريح كنيد:

در مار ماريس دو پارك آبى آكوا دريم و آتلانتيس قرار داردكه در فصل تابستان بسيارى ازگردشگران براى تفريح به اين مكان مى روند. با اينكه بيشتر هتل هاى اين منطقه داراى پارك هاى آبى كوچكى هستند اما تجربه گشت و گذار و تفريح در اين پارك ها بسيار لذت بخش است.

در ورزش هاى آبى غرق شويد:

اگر از طرفداران ورزش هاى آبى هستيد در مارماريس فرصت هاى زيادى براى انجام تفريحاتى چون پاراسيلينگ، پدالو، جت اسكى، قايقرانى دريا، غواصى در دريا وجود دارد و نيز كروز آبى، سفرهاى روزانه با قايق، تور غواصى، تور ماهيگيرى و تور رفتينگ بهترين انتخاب ها براى ورزش هاى بزرگ آبى و فعاليت هاى دريايى هستند.

از كاوش در طبيعت لذت ببريد:

اگر علاقمند به ورزش در فضاى باز هستيد در مارماريس فعاليت هاى بسيارى وجود دارد. ازجمله سافارى آفرود، سافارى باگى، دوچرخه سوارى، جنگل گردى با دوچرخه كوهستان، سفرهاى دريايى، جت اسكى، قايقرانى، رفتينگ،غواصى، اسب سوارى، كارتينگ و پينت بال و موارديگر كه مى توانيد در طبيعت و فضاى باز انجام دهيد و با شركت در انواع تورهاى ورزشى مى توانيد در طبيعت لذت ببريد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بنادر قدیمی شهر مارماریسورزش آبى تفریحات هيجان انگيز در آنتاليا