ورزش آبى تفریحات هيجان انگيز در آنتاليا

آنتاليا يكى از بهترين مقاصد ساحلى تركيه است. شهرى زيبا كه جاذبه هاى ديدنى فراوانى دارد و با وجود هتل هاى باشكوه و لوكس به يكى از مقاصد پرطرفدار تبديل شده است. شما در سفر به اين كشور مى توانيد تفريحات بسيارى انجام دهيد در اينجا مى خواهيم ورزش هاى آبى هيجان انگيز در آنتاليا را به شما معرفى كنيم .

پاراسيلينگ و فلايبوردينگ تفریحات آنتالیا

اين ورزش را تقريبا همه مى توانند انجام بدهند. در اين ورزش به شما يك چتر وصل مى شود كه توسط قايق تندرو به جلو كشيده مى شويد و هرچقدر سرعت قايق بيشتر شود شما ارتفاع بیشتری مى گيريد. مى توانيد از بالا از فضاى عالى نهايت لذت را ببريد و يكى از بهترين ورزش هاى هيجان انگيز را در آنتالیا تجربه كنيد.

فلايبوردينگ يكى از ورزش هايى است كه روى آن از تخته هاى خاصى استفاده مى شود كه به وسيله يك لوله ،آب با فشار بالا از زير آن پمپاژ مى شود و به آسمان مى رود و حركات جالبى مى توانيد انجام دهيد هزينه هاى اين ورزش كمى بالا است ولى ارزش هيجانش را دارد .

غواصى و قايق سوارى در رودخانه ى خروشان در آنتالیا

غواصى يكى از بهترين ورزش هاى آبى به حساب مى آيد. آنتاليا داراى دنياى زيرآب متنوع و متفاوت است كه شمارا به غواصى هدايت مى كند. شما مى توانيد در تورهاى غواصى شركت كنيد و از اين ورزش آبى لذت ببريد.

قايق سوارى يكى از تفريحات هيجان انگيز در آنتاليا است دو مكان براى اين تفريحات وجود دارد كه تورهاى مختلفى در آن برگزار مى شود. يكى از آنها تورقايق سوارى در دره كوپروكاى است. يك تجربه ى عالى جمعى از قايق سوارى در رودخانه ى خروشان بوده است. براى تجربه چنين ورزش آبى حتما بايد به آنتاليا سفر كنيد.

تفریحات آبی در آنتالیا

                تفریحات آبی در آنتالیا

جت اسكى سوارى و اسكى روى آب از تفریحات محبوب ساحلی آنتالیا

الان تقريبا در همه جاى جت اسكى پيدا مى شود اما هنوزم اين ورزش يكى از بهترين و هيجان انگيز ترين ورزش ها مى باشد.به صورت تكى يا دونفره مى توانيد اين ورزش را انجام دهيد .باتوجه به ساحل و تجهيزاتى كه استفاده مى شود قيمت هاى متفاوت است .در بسيارى از هتل هاى لوكس اين ورزش فراهم شده است كه مسافران مى توانند استفاده كنند.

و اسكى روى آب يكى از قديمى ترين ورزشهاى آبى است كه در جاهاى مختلف آنتاليا مى توانيد اين ورزش را انجام دهيد برا انجام اين ورزش بايد آمادگى جسمى داشته باشيد در آنتاليا شركت هاى مختلفى در اين زمينه فعاليت مى كنند.

تورهای کشتی سواری در آنتالیا

        تورهای کشتی سواری در آنتالیا

تورهاى قايق سوارى و شنا در آب هاى آزاد و ماهیگیری

تورهاى قايق سوارى يك فعاليت هيجان انگيز به حساب نمى آيند و جنبه تفريحى دارند اما با استفاده از اين تورها مى توانيد در بيشتر نقاط دريا شنا و اسنوركلينگ انجام دهيد. نقاط مختلفى وجود دارد كه قايق ها براى شنا کردن گردشگران را به اين مناطق مى برند و اين مناطق داراى آب زلال و تميز مى باشند و شنا كردن در آن لذت بخش است .

آخرين پيشنهاد ما كه بسيار لذت بخش است ماهيگيرى است.بهتر است برای ماهيگيرى به ساحل لارا برويد و در آنجا از تجهيزات كرايه اى استفاده كنيد.البته بهترين تجربه ماهيگيرى شركت در تورهاى چند ساعته است كه شما را به جاهاى عالى هدايت مى كنند تا بتوانيد بزرگترين ماهى ها را به قلاب بندازيد که اين تورها گران قيمت هم هستند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

ساحل کالکانبهترين فعاليت ها در كاراكوى استانبول