بهترين رستوران هاى محله اسكودار

استانبول شهرى زيبا و تاريخى است كه به دليل موقعيت جغرافيايى كه دارد در كل دنيا زبانزد و شناخته شده است. این شهر از دو بخش آسيايى و اروپايى تشکیل شده است كه هر دو بخش زيبايى هاى خاص خود را دارد.

بخش اروپايى استانبول مدرن تر و پرطرفدار تر است. اما بخش آسيايى هم محلات برجسته ى ديدنى دارد كه مى توان به اسكودار در این بخش اشاره كرد. اسكودار يكى از محله های جذاب در امتداد بسفر است كه مى توانيد در آن بگرديد و در رستوران هايش غذاهاى عالى نوش جان كنيد.

محله اسکودار و گشت و گذار در آن

محله اسکودار و گشت و گذار در آن

معرفی كافه و رستوران هاى محله اسكودار

اگر روزى پر از پياده روى را پشت سر گذاشته ايد و مى خواهيد جاى دنج برويد تا روح و روانتان آرام بگيرد كافه و رستوران رنگين كمان در محله اسکودار میتواند گزينه مناسبى باشد.

اين رستوران داراى دو طبقه با فضايى زيبا و ديدنى است.که فضايى دنج و صميمى براى مهمانان خود فراهم كرده است. در كنار فضاى عالى كه دارد منوى آن بسيار گسترده است. منوی آن شامل غذاهايى چون دريايى، مديترانه اى و فست فود كه سليقه هاى زيادى را در بر مى گيرد مى باشد.

قيمت غذاها در این رستوران معمولا متوسط و كمى بالا است. اين رستوران يكى از بهترين رستوران های فضاى باز استانبول به حساب مى آيد.

رستوران Bridge در محله اسکودار

اين رستوران يكى از گران ترين رستوران هاى استانبول به شمار میرود. منظره اى زيبا به شهر و تنگه بسفر دارد و با ميز و صندلى هاى شيرى رنگ در پس زمينه اى آبى بسفر همچون قطعه اى هنرى و لوكس به نظر مى رسد.

و با وجود درختان سر سبز، نسيم ملايم، آبى دريا و ميز و صندلى هايى با منظره اى زيبا شما را در فضايى شيك قرار مى دهد. منوى اين رستوران شامل غذاهاى تركى هستند اما در بين آنها غذاهاى حلال و گياهى نيز براى ذائقه ها و سليقه هاى مختلف وجود دارد. اين رستوران براى تمام وعده هاى غذايى از مهمانان خود ميزبانى مى كند.

رستوران های محله اسکودار با ویویی متفاوت و زیبا

رستوران های محله اسکودار با ویویی متفاوت و زیبا

معرفی رستوران Mete Kozde Donerو Sarnic

زمانى كه پا به رستوران سارنيك مى گذاريد حس مى كنيد به يك تالار عروسى مجلل وارد شده اید. همه ى قسمت هاى رستوران بسيار لوكس و زيبا است. اين رستوران يكى از گرانترين رستوران هاى استانبول به حساب مى آيد.

فضاى داخلى رستوران به سبك سنتى شاهانه طراحى شده است. منوى اين رستوران پر از غذاهاى اروپايى و غذاهاى تركى است. رستوران سارنيك براى وعده هاى غذايى نهار و شام از مهمانان خود پذيرايى مى كند.

در سفر به تركيه حتما بايد كباب هاى لذيذ را در رستوران هاى درجه يك امتحان كرد. منوی رستوران Mete Kozde Doner شامل انواع كباب هاى تركى ،كباب سيخى ،دونر و انواع مختلف ديگر است.

در كنار انواع كباب مزه ها  و مخلفات مختلفى مانند سيب زمينى ،سالاد و نوشابه و دوغ سرو مى شود. منوى اين رستوران كاملا حلال بوده و مى توان با خيال راحت در آن غذا بخوريد. غذاهاى گوشتى در هر جاى دنيا قيمت بالايى دارد و به همين دليل خوردن غذا در اين رستوران هزينه بر است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

آشنايى با جزاير پرنس استانبولآشنايى با رودخانه ماناوگات آنتاليا