خاص ترين فروشگاه هاى استانبول

استانبول شهری كه دلايل زيادى براى سفر به آن وجود دارد است. سفر به دنيايى زيبا و جذاب پر از زيبايى هاى فرهنگى و تاريخى است. علاوه بر اين ها كسانى كه به اين شهر سفر مى كنند خريد را در اولويت خود قرار مى دهند.

ما در اينجا مى خواهيم سراغ بازارها و مراكز خرید متعددى برويم و خاص ترين فروشگاه ها كه تنها در استانبول مى توان پيدا كرد را معرفى كنيم .با ما همراه باشید.

فروشگاه های

Cicekisleri در كاديكوی

در قسمت آسيايى استانبول در محله كاديكوى هميشه انتخاب هاى بسيارى براى خريد وجود دارد و Cicekisleri بهترين انتخاب براى خريد در اين منطقه به حساب مى آيد.

اين فروشگاه چندين نمايندگى در استانبول دارد. فروشگاه شيك و متفاوت مملو از انواع مختلف اجناس از كيف هاى چرمى گرفته تا مبلمان و دكورهاى چوبى و شيشه اى. و جذابترين بخش اين فروشگاه مربوط به زيور آلات مى باشد كه كارهاى دست ساز بسيار زيبايى دارند.

 Denizler kitabevi كاباتاش

شهرهايى همانند استانبول وجود دارند كه دارای تاريخى غنى است. به همين دليل وقتى فروشگاهى پيدا مى شود كه چيزهاى آنتيك و قديمى مى فروشند بسيار جذاب به نظر مى رسد.

Denizler kitabevi يك كتابفروشى متفاوت است كه وقتى پا در آن مى گذاريد شگفت زده مى شويد كتابهاى مختلفى به زبان هاى مختلف در آن وجود دارد. صاحب فروشگاه شما را به خوبى راهنمايى مى كند تا آنچه كه مد نظر داريد را پيدا كنيد.

فروشگاه های لوکس برای خرید در استانبول

 فروشگاه های لوکس برای خرید در استانبول

فروشگاه Kagithane House of Paper

در استانبول فروشگاه هایی وجود دارد كه پوستر ها و كارت پستال هايى با تم استانبول به فروش مى گذارند. اما فروشگاه Kagithane House of Paper يكى از بهترين ها ست كه مى توانيد سوغاتى اين كشور را تهيه كنيد.

در اين فروشگاه همه چيز از استيكر هاى مختلف تا ظروف و لباس هاى از نقش و نگار شهر را دارد. اين فروشگاه در محله كاراكوى قرار دارد كه اين محله بين گردشگران بسيار محبوب است يكى از سوغاتى هاى جذابى كه مى توانيد از اين فروشگاه تهيه كنيد لوگو هاى جالب از طرح استانبول است.

بشيكتاش Oilve farm

درخت زيتون قدمت خيلى زيادى در تركيه دارد و صنعت زيتون و روغن زيتون جايگاه خاصى در اين كشور دارد شما در فروشگاه Oilve farm مى توانيد انواع محصولات را تهيه كنيد محصولات اين فروشگاه كاملا ارگانيك مى باشد.

‏serdar-iEkrem گالاتا

يكى از سوغاتى هاى ارزشمند در تركيه فرش است كه چندين فروشگاه وجود دارد .كه فرش هاى مختلفى را به فروش مى رساند فرش در بين گردشگران خارجى جذابيت خاصى دارد اين بازار در نزديكى برج گالاتا قرار دارد موقع بازديد از اين برج مى توانيد سرى به serdar-iEkrem بزنيد.

Shopi Go شيشلى

اين فروشگاه يك فروشگاه شيك و مدرن است كه اجناس آن از برندهاى مختلف و لوكسى در دنيا تشكيل شده است. اين فروشگاه در سال ٢٠١٤تاسيس شده است و امروزه چندين شعبه در استانبول دارد در اين فروشگاه بهترين و به روز ترين اجناس وجود دارد اين فروشگاه اجناس متنوعى دارد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

آشنايى با رودخانه ماناوگات آنتالياتفریحات آبی در استانبول