عكاسى در زيباترين نقاط كوش آداسى

كوش آداسى شهرى ساحلى كه نقاط بسيارى براى عكاسى در داخل شهر و خارج در آن وجود دارد تا بتوانيد عكس هاى زيبايى از سفر خود ثبت كنيد. از سواحل و جزاير زيبا گرفته تاپارك ملى و نقاط تاريخى در اين مقاله مى خواهيم جذابترين و زيباترين مكان ها براى عكاسى در كوش آداسى را معرفى كنيم.

سواحل پرطرفدار جزیره کوش آداسی

      سواحل پرطرفدار جزیره کوش آداسی

سواحل زيباى كوش آداسى

كوش آداسى يكى از بهترين مقاصد گردشگری ساحلی ترکیه است .داراى ساحل هاى متعددى است كه علاوه بر آبتنى و انجام فعاليت هاى آبى مى توانيد عكس هاى جذاب ثبت كنيد.

براى ثبت عكس مى توانيد به چندين ساحل بانوان، ساحل دان و ساحل لانگ كه بهتر است در ساعات اوليه به اين مكان ها برويد.

جزيره كبوتر

اين جزيره زيبا و ديدنى ٣٥٠متر از بندرگاه فاصله دارد و يكى از پر طرفدارترين جاذبه هاى گردشگرى به شمار مى رود. بهترين مكان براى عكاسى است اين جزيره منظره هاى زيبايى پيش روى شما مى گذارد كه مى توانيد بهترين عكس ها را از كوش آداسى ثبت كنيد.

بازار كوش آداسى

بازار ها مكان هايى براى خريد هستند اما بازار هاى سنتى تركى مكانى مناسب براى ثبت عكس هستند. بازارهاى كوش آداسى به شكل قديمى كه فروشگاه هايى براى فانوس تركى ،فرش و انواع سراميك در خود داردفضايى زيبا و دلنشينى را ايجاد كرده اند .

شهر افسوس

     شهر تاریخی افسوس در کوش آداسی

شهر تاریخی افسوس

يكى از بهترين شهر هاى تاريخى دنيا در نزديكى كوش آداسى واقع شده است. اين جاذبه ديدنى متعلق به قرن ١٠قبل از ميلاد مسيح است كه داراى چندين بناى باشكوه است كه قسمت زيادى از آن به دليل زلزله از بين رفته است اما جاهاى زيبايى از اين ويرانه هاى باستانى باقى مانده است كه مى توانيد عكس هاى زيادى در آن ثبت كنيد.

موزه كامليك

در موزه درسال١٩٩٧تاسيس شده است و لوكوموتيوهاى قديمى در آن به نمايش گذاشته شده است به همين دليل اين مكان، جايى مناسب براى ثبت عكس مى باشد. لوكوموتيوهاى در فضاى آزاد و در جاى سرسبز قرار دارند و ثبت عكس كنار آنها تصاوير زيبايى خواهد داشت .

پارك ملى ديلك

گردشگران بسيارى از اين پارك ديدن مى كنند يك پارك جنگلى عالى با سواحلى زيبا ،غارهاى بزرگ ،رودهاى ديدنى و حيات وحشى كه باعث مى شود كه در تمام طول گردش صداى پرندگان به گوشتان برسد. پارك ملى جايى است كه شما مى توانيد در آن عكس هاى يادگارى ثبت كنيد و پارك ملى يك مقصد عالى و متفاوت براى شما است .

پاموكاله

پاموكاله ٢ساعت با كوش آداسى فاصله دارد در اين منطقه هم مى توانيد از زيبايى هاى آن لذت ببريد و هم عكس هاى زيبا از استخرهاى طبيعى ثبت كنيد.رسوب موامعدنى از آب چشمه هاى آب گرم پديد اماده است و مناظر زيبايى را بوجود آورده است. در سفر به كوش آداسى حتما سرى به پاموكاله بزنيد و از آن لذت ببريد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

معرفى مركز خرید سيتيز نيشانتاشى استانبول