معرفى مركز خرید سيتيز نيشانتاشى استانبول

گشت و گذار و خريد در مراكز لوكس و زيبا در شهرهاى بزرگ يكى از بهترين و لذت بخش ترين كارها در سفر مى باشد. شهر استانبول چندين مورد از اين مراكز خريد جذاب را در اختيارتان قرار مى دهد. در اينجا مى خواهيم يكى از لوكس ترين مركز خريد را كه در منطقه بسيار خاص قرار دارد معرفى كنيم.

سيتيزنيشانتاشى در كجا قرار گرفته است؟

سيتيز نيشانتاشى در يكى از مناطق بسيار مجلل در منطقه شيشلى قرار گرفته است. كه مركز خريد به همين نام نيز در اين منطقه قرار دارد. مكانى كه لوكس ترين خانه هاى مسكونى و باشكوه ترين ساختمان ها در آن قرار دارد.

اين مكان در نزديكى ميدان تكسيم قرار دارد. گردشگران مى توانند در هنگام گشت وگذار از ميدان استقلال به سراغ مركز خريد سيتيز نيشانتاشى بروند.

اين مركز ظاهرى كلاسيك و جذابى دارد. طراحى داخلى آن بسيار مدرن است در اين مركز بهترين و معروفترين برندها را مى توانيد تهيه كنيد. معمارى آن بسيار زيبا انجام شده كه به شما اين اجازه را مى دهد كه در فضايى باز و راحت بتوانيد از فروشگاه ها ديدن كنيد. در اين مركز مى توانيد برندهاى ترك را خريدارى كنيد.

اين مركز امكانات تفريحى زيادى دارد. داراى يك سينما مى باشد و انواع رستوران ها و كافه ها در اين مركز وجود دارد .فروشگاه هاى آثار هنرى ،مركز اسپاى لوكس، پاركينك اختصاصى بزرگ و يك سالن ورزشى مجهز و عالى از ديگر امكانات اين مركز مى باشد.

فروشگاه هاى مختلفى در اين مركز وجود دارد كه انواع برندها را مى توانيد در اين مكان پيدا كنيد و خريدارى كنيد. فروشگاه هاى لباس، كيف و كفش و وسايل شخصى نيز وجود دارد در اين مركز اگر به دنبال لوازم الكترونيكى و خانگى هستيد.

نمايندگى رسمى بوش، سامسونگ، تكنو و تروى اپل در اين مركز وجود دارد. فروشگاه هاى لوازم بهداشتى و آرايشى ،آثار هنرى و كالاى ورزشى نيز از اين مركز مى توانيد تهيه كنيد.

کافه و رستوران های شیک در مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

  کافه های شیک در مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

رستوران ها و كافه ها در مرکز خرید سیتیز نيشانتاشى

در كل ١٣رستوران و كافه در اين مركز وجود دارد كه بيشتر اين كافه و رستوران شناخته شده اند. در اين مركز تركيب خوبى از كافه ها و رستوران هاى زنجيره اى و رستوران هاى كلاسيك وجود دارد كه غذاهاى با كيفيت عرضه مى كند.

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

   مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی

بخش هاى مركز خريد سيتيز نيشانتاشى

در اين مركز يك طبقه به سينما اختصاص داده شده است و معروفترين و معتبر ترين سينماى زنجيره اى در تركيه است. سالن هاى اين سينما امكانات روز دنيا را داراست.فيلم هاى بين المللى در آن به نمايش گذاشته مى شود.

از ديگر امكانات مركز خريد سيتيز نيشانتاشى مى توان به اينترنت رايگان، اتاق بازى كودكان، اتاق نگهدارى كودكان، كاسكه رايگان، صندوق امانات و صرافى اشاره كرد.

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

سواحل زیبای كوش آداسىراهنماى سفر به آنتاليا ترکیه