خيابان های استانبول براى خريد از فروشگاه هاى معروف

وقتى حرف از خريد و استانبول مى شود معمولا ياد بازار بزرگ يا انواع مراكز خريد لوكس و باشكوه مى افتيد. استانبول زيبا جزو يكى از پربازديدترين نقاط جهان در ميان توريست ها است و انتخاب هاى بسيارى در سفر به استانبول پيش پاى شما است.

يكى از آن ها خيابان هاى اصلى است كه فروشگاه هاى معروف در آن قرار دارند كه شما مى توانيد برندهاى معروف و اجناس عالى تهيه كنيد بهترين خيابان هاى خريد استانبول كدام هستند.

خيابان سردار اكرم در استانبول

اين خيابان باريك و سنگ فرش كه در گذشته به ساختمان هاى قديمى و تاريخى اش معروف بوداما امروزه به جايگاهى مهم براى فروشگاه هاى متعلق به طراحان ترك تبديل شده است.

خيابانى كه فروشگاه هاى جالبى مى توانيد مشاهده كنيد و اين فروشگاه ها در كنار برج گالاتا واقع شده اند هنگام بازديد از برج گالاتا مى توانيد از اين فروشگاه ها ديدن كنيد و اجناس مورد نظر خود را تهيه كنيد.

بوتيك هاى زيبا و شيكى در خيابان سردار اكرم پيدا مى شوند كه ازجمله آنها فروشگاه Leeيا فروشگاه سوغات فروشى Lunaparkاست.

خيابان Cukurcuma

اگر علاقمند به اجناس عتيقه و آنتيك هستيد در اين خيابان مى توانيد اجناس مورد علاقه خود را پيدا كنيد.فروشگاهاى آنتيك فروشى فوق العاده زير خانه هاى نئوكلاسيك تصويرى كاملا آشنا از استانبول امروزى را در اين خيابان برايتان به نمايش مى گذارد.

در كنار فروشگاه هاى عتيقه چند فروشگاه فرش و سوغات فروشى قرار دارد.در اين خيابان حتما سرى به موزه ى مخصوص اورهان پاموك نويسنده برنده ى جايزه ى نوبل با نام موزه معصوميت نيز بزنيد. در اين مكان كافه هاى متعددى وجود دارند كه مى توانيد يك قهوه ى ترك لذيذ نوش جان كنيد.

خرید کردن از خیابان های معروف استانبول

      خرید کردن از خیابان های معروف استانبول

خيابان معروف استقلال در استانبول

خيابان استقلال كه از ميدان تكسيم آغاز مى شود بدون شك معروف ترين و البته شلوغ ترين خيابان استانبول است. همه افرادى كه به استانبول سفر مى كنند از اين خيابان ديدن مى كنند.

در اين خيابان فروشگاه هاى بسيارى وجود دارد كه مى توانيد خريد كنيد. بسيارى از برندها در اين خيابان وجود دارد به غير از پوشاك اجناس مختلفى،فروشگاههاى كتاب و مغازه هاى خريد خوراكى و خوشمزه جات در خيابان استقلال تركيه وجود دارد.

خيابان Abdi lpekci

محله ى نيشانتاشى به فروشگاه هاى لاكچرى و لوكس معروف است. در اين مكان مى توانيد انواع برندهاى خارجى را پيدا كنيد در اين خيابان برندهاى پرادا و Louis vuitton نمايندگى دارد و نيز فروشگاه هاى واكو و بيمن در اين محله قرار دارند.در نزديكى نيشانتاشى سرى به Teşvikiyeبزنيد كه پر از مغازه هاى متعددى است كه قيمت هاى مناسبى دارند.

خرید از خیابان بغداد در استانبول

            خرید از خیابان بغداد در استانبول

خيابان بغداد در استانبول

بيشتر محله هاى آسيايى به حالت مسكونى هستند و بسيار آرام و دنج هستند در اين قسمت فرصت هاى خريد بسيار است. يكى از مهم ترين آن ها گردش در خيابان بغداد استانبول است در ميان فروشگاه هاى متعدد مى توانيد انواع برندها را پيدا كنيد اجناسى عالى كه از همه جا به اين بخش اورده شده است خريدارى كنيد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تفریحات مردم استانبولتفريحات زمستانى در كوش آداسى