تفريحات زمستانى در كوش آداسى

كوش آداسى زمستان هاى معتدل و بارانى دارد. گردشگرانى كه به دنبال جايى دنج و آرام هستند بيشتر جذب اين شهر مى شوند. در اين فصل به علت بارندگى هاى گاه و بى گاه افرادى با سليقه هاى متفاوت به كوش اداسى سفر مى كنند.

اين شهر بندرى به سواحل شنى و صخره اى زيبايش بسيار معروف است. با اينكه در فصل زمستان امكان شنا نخواهيد داشت ولى تماشاى درياى تلاطم و آسمان ابرى بسيار لذت بخش است. علاوه بر آن مى توانيد از مكان باستانى و جاذبه هاى طبيعى ديدن كنيد.

زیبایی پاموك كاله در کوش آداسی

      زیبایی پاموك كاله در کوش آداسی

بازديد از پاموك كاله در کوش آداسی

پاموك قلعه در نزديكى كوش آداسى يا قصر پنبه اى قرار دارد. حوضچه هاى سفيد رنگ با آب هاى گرمى است كه منظره هاى زيبايى به وجود آورده است.

كه اکثر گردشگران از اين مكان ديدن مى كنند. اين مركز گردشگرى در استان دنيزلى واقع شده است و از مسير جاده اى به سمت پاموك كاله كه در ١٨كيلومترى شهر دنيزلى قرار گرفته است در دسترس است.

اين مكان با كوش آداسى حدود ٢ساعت فاصله دارد كه مى توانيد يك روز خود را به آن اختصاص دهيد.

بازديد از جاذبه هاى تاريخى کوش آداسی

از آنجا كه در فصل زمستان نمى توانيد تفريحات آبى انجام دهيد اما مى توانيد از سايت هاى تاريخى و با ارزش كوش آداسى مثل شهر باستانى ميلتوس،پريهنه ،افسوس و مساجد قديمى ديدن كنيد.

افسوس به جاى مانده شهرى چندين هزار ساله از امپراتورى رم شرقى است كه در بين شهرهاى ازمير و كوش آداسى قرار دارد. مى توانيد يك روز را در اين منطقه سپرى كنيد .

در رستوران هاى محلى غذاهاى لذيذ سفارش دهيد و لذت ببريد در نزديكى افسوس يك خانه قديمى وجود دارد كه امروزه به زيارتگاه تبديل شده است كه مى توانيد از آن نيز ديدن كنيد.

مسابقات و رويداد ها

در ماه ژانويه به دليل جفتگيرى شترها مسابقاتى برگزار مى شود كه تماشاى آن لذت بخش است. زمان برگزارى اين مسابقات حوالى ظهر است كه براى پيداكردن جا بايد از صبح به آنجا برويد. بهتر است لباس هاى گرم همراه خود داشته باشيد. در اين رويدادها علاوه بر شركت در مسابقات مى توانيد از غذاهاى تركى لذت ببريد. در اين شهر همه ساله كنسرتهاى بسيارى برگزار مى شود كه مى توانيد شركت كنيد.

جزیره پرندگان در کوش آداسی

        جزیره پرندگان در کوش آداسی

سفرى يك روزه به جزيره پرندگان

شما با سفر به اين جزيره مى توانيد از مناظر زيبا و غروب آفتاب لذت ببريد. شما مى توانيد هنگام پرواز پرندگان از قلعه عثمانى ديدن كنيد .امروزه جزيزه پرندگان مكانى مناسب براى آرامش افرادى است كه در زمستان به آن سفر مى كنند.

در اين جزيره مى توانيد به يكى از رستوران هاى ساحلى برويد و از منظره ى زيبا و از غذاهاى محلى و دريايى لذت ببريد. در كل جاذبه هاى گردشگرى بسيارى در كوش اداسى قرار دارد كه در زمستان گردشگران را به سوى خود مى كشاند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

خيابان های استانبول براى خريد از فروشگاه هاى معروفبازديد از زيباترين نقاط استانبول