جديدترين رستوران هاى استانبول

غذا خوردن و ديدن نحوه ى آشپزى و استفاده از مواد اوليه و تازه غذايى در استانبول يكى از جاذبه هاى اصلى اين شهر است. كه شما را براى سفر به اين كشور زيبا وسوسه مى كند.

در استانبول رستوران هاى متعددى وجود دارد كه بسيار قديمى هستند و روز به روز رستوران ها و كافه هاى جديد ترى به تعداد آنها اضافه مى شود.

بعضى ها تركيبى از فرهنگ سنتى تركيه و ويژگى آسيايى هستند ولى بعضى ها كاملا اروپايى و مدرن هستند. در اينجا مى خواهيم جديدترين رستوران وكافه هايى كه اخيرا تاسيس شده اند را خدممتان معرفى كنيم .

رستوران آمريكايى

اگر طرفدار غذاهاى گوشتى و استيك هستيد حتما سرى به اين رستوران بزنيد. رستوران راستى فورك انواع غذاهاى گوشتى با طعم هاى جديد از آمريكاى جنوبى را سرو مى كند.

در اين رستوران افرادى كه رژيم دارند بايد رژيم خود را كنار بگذارند چون غذاهاى اين رستوران بسيار پرچرب هستند و غذاهاى كم چرب هم با سس هاى پرچرب سرو مى شود. غذاهاى راستى فورك همانند كره فورى در دهان آب مى شوند.

رستوران ايتاليايى در استانبول غذای لذیذ در ترکیه

رستوران كرفس يكى از جذابترين رستوران كه در محله ببك افتتاح شده است و محبوبيت بسيارى بين افراد دارد. افرادى كه طرفدار غذاهاى ايتاليايى هستند به اين رستوران مى روند.

در منوى اين رستوران غذاهاى سنتى ايتاليايى وجود دارد كه در وهله اول كمى تعجب برانگيز است و نا آشنا هستند ولى كاركنان اين رستوران به خوبى شما را راهنمايى مى كنند.

رستوران های معروف و جدید در استانبول

     رستوران های معروف و جدید در استانبول

رستوران مديترانه

رستوران پاسيو همان طور كه از اسمش پيداست يك محيط سرسبز و زيبا كه سايبان هايى از چترهاى سفيد دارد. منوى فصلى رستوران مديترانه از غذاهاى سنتى مردم محلى الهام گرفته شده است.

غذاهاى اين رستوران از مواد اوليه تازه و اورگانيك تهيه مى شود. تنوع غذايى در اين رستوران بسيار بالا است و براى هر سليقه اى غذا پيدا مى شود. بعد از سرو غذا مى توانيد دسر هاى خوشمزه اين رستوران را سفارش دهيد و لذت ببريد پيشنهاد مى شود كيك شكلاتى مخصوص سرآشپز را امتحان كنيد.

رستوران ايتاليايى lsola

ايزولا يكى از كافه هاى تازه تاسيس در استانبول است. بين جوانان شهر بسيار محبوبيت و طرفدار دارد و به پاتوق جوانان تبديل شده است اين رستوران منوى كامل از انواع پيتزا ،پاستا و انواع سالاد را دارد و اگراز دوستداران فست وفود هستيد در اين رستوران لذيذترين همبرگر ها سرو مى شود .

رستوران دريايى Azur

در رستوران آذار آثار هنرى هنرمندان به نمايش گذاشته شده است.اين آثار متعلق به هنرمندان جوان است كه شناخته شده نيستند. ولى كارهاى خارق العاده اى انجام مى دهند.

منوى اين رستوران پر از غذاهاى دريايى است كه با مواد اوليه تازه تهيه مى شود وعدهاى سبك فست فودى نيز سرو مى شود نوشيدنى ها و كوكتل هاى اين رستوران بسيار متنوع است.

رستوران سام کیچن در استانبول

          رستوران سام کیچن در استانبول

رستوران Sam Kitchan

رستوران سام محيطى آرام و دنج و لوكس براى قرار هاى خانوادگى است. اين رستوران جديدن افتتاح شده است رستوران سام به دليل كاركنان خوشرو و خوش برخورد بسيار شهرت پيدا كرده است اين رستوران غذاهاى متنوع و رنگارنگ سرو مى كند.
دسرها و نوشيدنى هاى رستوران سام بسيار لذيذ و پر طرفدار هستند اگر مى خواهيد براى صرف غذا به اين رستوران برويد بهتر است رژيم را كنار بگذاريد. ذرت پنيرى و دسر كيك شكلاتى اين رستوران را سفارش دهيد و لذت ببريد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بازديد از زيباترين نقاط استانبولبهترين سفر هاى روزانه از مارماريس