معرفى هتل سلكتوم آنتاليا

امروز قصد داريم به معرفى يكى از ريزورت هاى ٥ستاره لاكچرى در آنتاليا بپردازيم .قبلا چندين هتل ٥ستاره برايتان معرفى كرده ايم اما سلكتوم لاكچرى ريزورت متفاوت تر از ريزورت هايى است كه تا به حال در آنتاليا در آن اقامت داشته بوديد. يك مجموعه بزرگ و كامل پر از امكانات رفاهى و تفريحى كه اقامتى به يادماندنى برايتان رقم خواهد زد.

معرفى كوتاه از سلكتوم لاكچرى ريزورت

مجموعه سلكتوم لاكچرى ريزورت يكى از چند هتل اين برند در آنتاليا است. در منطقه بلك يكى از پر طرفدار ترين مناطق آنتاليا براى اقامت گردشگران است.

اين مكان اقامتى با طراحى زيبا و فوق العاده زيبا در زمينى به مساحت ٩٥هزار متر مربع ساخته شده است و يك مكان متفاوت براى اقامت در سفر به آنتاليا خواهد بود.

اگر اين مكان را براى اقامت انتخاب مى كنيد امكانات رفاهى و تفريحى چون استخر ،زمين هاى ورزشى ،محيط هاى بازى بزرگسالان و كودكان ،ساحلى بزرگ با محيطى حفاظت شده براى كودكان در نظرگرفته شده است.

اگر مى خواهيد از يك اقامت عالى در مكانى دنج برخوردار شويد اتاق هاى شيك ،اسپاى لاكچرى و رستوران هاى فوق العاده هتل اين امكان را به شما مى دهد .

سلكتوم ريزورت در واقع همان چيزى است كه هركس از سفر به آنتاليا مى خواهد جايى كه همه چيز را در يك مجموعه جمع كرده است و براى انواع سفرها خانوادگى ،ماه عسل و دونفرى مناسب است .

هتل سلكتوم لاكچرى ريزورت در آنتالیا

      هتل سلكتوم لاكچرى ريزورت در آنتالیا

انتخاب از ميان اتاق ها و سوييت هاى متنوع

يكى از ويژگى هاى اين هتل تنوع بسيار بالا در ميان اتاق ها و سوييت هايى است كه براى مسافران در نظر گرفته شده است. اتاق ها و سوييت ها هركدام به شكل زيبايى طراحى شده است و در آن مى توانيد امكانات عمومى را به صورت كامل داشته باشيد و در كنارش اينترنت رايگان ،تلويزيون ،كنترل چراغ از راه دور و …را داشته باشيد .

فضاى بزرگ و لاكچرى اتاق هاى سلكتوم از ٤٥متر آغاز مى شودو اين اتاق ها ارزان تر هستند داراى جكوزى مبلمان عالى و مناظر عالى به جنگل و دريا دارند.

اتاق هاى دولوكس و خانوادگى بيشتر در اندازه بزرگ هستند و طراحى داخلى متفاوتى دارند و امكانات يكسانى دارند البته بعضى از اتاق هاى خانوادگى فضاهاى جداگانه اى دارند و در بيرون هتل قرار دارند.

سوييت هاى سلكتوم اين هتل بسيار زيبا و مجلل هستند كه مساحت آنها از ١٢٤مترى آغاز مى شود.اين واحد ها همگى داراى مبلمان لوكس،حمام هاى لاكچرى ،تراس هاى بزرگ و منظره اى زيبا به جنگل و دريا و …هستند.بعضى از سوييت ها فضاى بزرگتر از ١٦٠تا٤٥٠متر دارند و در آن همه امكانات رفاهى و تفريحى در نظر گرفته شده است .

امكانات تفريحى هتل سلكتوم لاكچرى ريزورت

احتمالا در طول اقامت خود در اين هتل نتوانيد از تمام امكانات تفريحى آن بهره مند شويد .اين هتل داراى ٩استخر است كه شامل استخر روباز بزرگ،روباز خانوادگى و كودكان ،استخرهاى سرپوشيده با آب گرم براى همه فصل ها و استخر هاى سرپوشيده و يك پارك آبى كاملا مجهز با چندين سرسره و تونل آبى ،بازى هاى متنوع و غيره در آن در نظر گرفته شده است.

سلكتوم لاكچرى داراى يك اسكله و ساحل اختصاصى است و با مراقبت ها و محافظت هاى ويژه امكان شنا در اب براى مسافران وجود دارد و براى استراحت محل هاى متنوعى در نظر گرفته شده است .

هتل های فوق لاکچری آنتالیا در ترکیه

       هتل های فوق لاکچری آنتالیا در ترکیه

رستوران و كافه هاى سلكتوم لاكچرى

مجموعا ٩رستوران و ١١كافه وبار در اين مجموعه قرار دارد كه در آن مى توانيد انواع غذاهاى متفاوت دريايى تا غذاهاى ايتاليايى تركى و حتى ژاپنى را سفارش داده و در محيطى بسيار لاكچرى و زيبا نوش جان كنيد همچنين در كافه ها و بارها نيز انواع نوشيدنى هاى گرم و سرد را مى توانيد سفارش دهيد و نوش جان كنيد شما مى توانيد نوشيدنى در كنار ساحل سفارش دهيد.

امكان همراه داشتن حيوانات خانگى در اين هتل را نداريد ،امكانات لازم براى اقامت كودك در اين هتل در نظر گرفته شده است ،كشيدن سيگار در مكان هاى عمومى هتل ممنوع است ،هتل داراى يك مجموعه اسپاى سلامت است ،برنامه هاى متعددى در اين هتل برگزار مى شود .

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

مسجد تكلى مهمت پاشا در آنتاليابازدید از منطقه تاريخى اولوس آنكارا