بهترين ساحل آنتاليا براى شنا كردن

اولين تصويرى كه از تور آنتاليا در ذهن گردشگران به تصوير كشيده مى شود سواحل زيبا و خيره كننده اين شهر تركيه است. آنتاليا داراى چندين سواحل فوق العاده است كه بعضى از آن ها در داخل شهر قرار دارند و هميشه مملو از جمعيت و شلوغى هستند. برخى از آن ها از شهر فاصله دارند و محيط دنج و آرام ترى دارند.

ساحل مرمرلى و ساحل اورنكوى در آنتالیا

ساحل زيباى مرمرلى در پشت صخره هاى چسبيده به اسكله كاليچى واقع شده است و يك خليج كوچك به حساب مى آيد. اما از بهترين و زيباترين سواحل آنتاليا به شمار می رود كه آب آن براى شنا كردن بسيار مناسب است. البته به دليل زيبايى و امكاناتى كه ساحل مرمرلى دارد تابستان ها مملو از جمعيت می باشد.

ساحل اورنكوى در آنتالیا نيز همانند ساحل مرمرلى است. يك خليج فوق العاده زيبا با آب آرام كه كمى بزرگ تر از ديگر سواحل می باشد. آب آرام و فضاى باز اورنكوى باعث مى شود تا براى شنا كردن بى نظير باشد و اگر هم بخواهيد مى توانيد از انواع امكانات تفريحى و رفاهى آن بهره مند شويد.

تفریح در سواحل آنتالیا

                   تفریح در سواحل آنتالیا

ساحل لارا و خليج پاپاز در آنتالیا

تمامى افرادى كه به آنتاليا سفر مى كنند معمولا اسم لارا به گوششان خورده است معروفترين ساحل آنتاليا است و باتوجه به بزرگى ،زيبايى و آب آرام جايى بسيار خوب براى شنا كردن است. اين ساحل يكى از شلوغ ترين سواحل در آنتاليا است. اما وقتى وارد آب شويد به راحتى مى توانيد شنا كنيد.

خليج پاپاز از مناطق كم تر شناخته شده در ساحل است. به همين دليل خلوت ترين محل براى شنا در آنتاليا محسوب میشود. آبى آرام و فضايى فوق العاده دارد که مى توانيد در تور هاى قايق سوارى شركت كنيد اين محل براى افرادى كه عاشق كمپ زدن هستند بسيار مناسب است.

ساحل كونيالتى آنتالیا

كونيالتى اگرچه از بابت بافت شن با ديگر سواحل فرق دارد اما اين ساحل طولانى ترين خط ساحلى در ميان سواحل آنتاليا را داشته است و مى توان گفت تقريبا از ٥ساحل متشكل بهم تشكيل شده است.

نكته بسيار خوبى در باره اين ساحل وجود دارد پس اگرشما قصد داريد در يك محيط آرام و دور از ازدحام باشيد ساحل كونيالتى را انتخاب كنيد.

ساحل های مناسب شنا و تفریح در آنتالیا

    ساحل های مناسب شنا و تفریح در آنتالیا

ساحل اليمپوس

اين ساحل با مركز شهر يك ساعت و نيم فاصله دارد. اما داراى آب شفاف و آبى رنگ آن باعث مى شود در سفر به آنتاليا به آن مكان برويد و از سواحل زيباى آن لذت ببريد.

اين ساحل را كوه سرسبز اليمپوس احاطه كرده و جايى مناسب براى شنا است و يك مكان فوق العاده و منحصر به فرد در آنتاليا به حساب مى آيد. پس زمان رفتن به اين مكان حتما دوربين خود را همراه خود داشته باشيد.

خليج آدراسان مکانی زیبا در آنتالیا

هيج جايى براى شنا به اندازه خليج آرام و بدون موج عالى نيست. در خيلى ازمواقع كه شنا كردن در داخل شهر آسان نيست مى توانيد روى خليج آدراسان حساب باز كنيد.

يكى ديگر از سواحل بسيار زيباى شهر آنتاليا است كه نيم ساعت با مركز شهر فاصله دارد و مى توانيد با وسايل حمل و نقل عمومى به اين مكان برويد امكانات بسيار خوبى در همان نزديكى قرار دارد كه مى توانيد ساعات بيشترى را در اين سواحل سپرى كنيد.

 

 

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

دوچرخه های ISBIKE در استانبولمعرفی بهترین فروشگاه آنلاین تركيه