معرفی بهترین فروشگاه آنلاین تركيه

سفرهاى كوتاه مدت به تركيه هميشه مى تواند شما را با مشكل در تنظیم زمان و کم آوردن وقت براى بازديد از مناطق مختلف توريستى شهر مواجه كند.

پس تا جايى كه ممكن است بايد در زمان خود صرفه جويى كنيد. چون اگر بخواهيد براى خريد به مراكز مختلف مراجعه كنيد وقت كم مى آوريد. اين روزها فروشگاه هاى آنلاين در تركيه فعاليت هاى زيادى دارند.

در هنگام سفر به تركيه در هر نقطه اى از شهر باشيد مى توانيد در كنار بازديد از مراكز خريد و بازارهای ترکیه خريد آنلاين نيز انجام دهيد و در هتل خود آنها را دريافت كنيد ما در اينجا چند فروشگاه برتر آنلاين در ترکیه را برايتان معرفى مى كنيم.

فروشگاه آنلاین Morhipo و تخفیفات ویژه خرید از سایت

 آنلاین شاپ Morhipo و تخفیفات ویژه خرید از سایت

فروشگاه آنلاین Morhipo

يكى از نكاتى كه در انتخاب سايت بايد دقت داشته باشيم انتخاب نوع سايت است كه اجناس آن از تخفيفات خوبى برخوردار باشد.فروشگاه و سایت آنلاین  Morhipo از سال ٢٠١١ فعاليت خود را شروع كرده است.

طى اين سال ها با تخفيفات خوب كه بعضا تا ٩٠درصد هم مى رسد، مشتريان زيادى را به سمت خود جلب كرده است. اين سايت داراى يك اپليكيشن است كه شما مى توانيد اجناس مورد نظر را انتخاب كنيد و سفارش دهيد.

فروشگاه معروف آنلاین Trendyol در ترکیه

ترندیول يكى از معروف ترين سايتهاى خريد تركيه است كه مشتريان بسيارى از ايران دارد. سايتى از منابع مختلف اجناس خود را ارائه مى دهد و تخفيفات خوبى را براى اجناس خود در نظر گرفته است.

قيمت هاى مقرون به صرفه باعث شده تا مشتريانى بسيارى از نقاط مختلف كشور داشته باشد. مى توانيد سفارش خود را ثبت كنيد و در تركيه دريافت كنيد.

سایت آنلاین خرید Tozlu

اين سايت يك جايگزين مناسب براى فروشگاه هاى متعدد لباس در تركيه است .این فروشگاه آنلاین محصولات مختلف از برند ها را ارائه مى دهد.

يكى از بهترين نكات Tozlu وجود لباس هاى محجبه است. مى توانيد همه اجناس خود را در اين سايت پيدا و تهيه كنيد. روزانه در اين سايت محصولاتى به عنوان تخفيف ارائه مى شوند كه مى توانيد با قيمت هاى مناسب آن را خريدارى كنيد.

فروشگاه آنلاین Sportive و Boyner

براى افرادى كه دنبال كالاهاى ورزشى هستند حتما سايت خريد Sportive توصيه مى شود. شما در سفر به استانبول در مراكز خريد يكى دو تا فروشگاه لوازم ورزشى پيدا خواهيد كرد. اما در سايت Sportive مى توانيد اجناس عالى با قيمت هاى مناسب خريدارى كنيد و طى دو روز آن را تحويل بگيريد.

سايت Boyner در بين مردم ترك خيلى طرفدار دارد اما براى مسافران و گردشگران ترکیه زياد كاربردى نيست. اين فروشگاه عطر و ادكلن و محصولات برندهاى ترك و معروف را با قيمت هاى مناسب ارائه مى دهد. اگر به دنبال برند خاص ميگرديد مى توانيد خرید از فروشگاه آنلاین Boyner را انتخاب كنيد.

فروشگاه اینترنتی evidea

فروشگاه اینترنتی evidea

فروشگاه آنلاین Evidea

براى كسانيكه كه علاقه به هنر دارند و تمايل دارند دكورهاى متفاوت و خاص تهيه كنند احتمالا هيج جايى بهتر از Evidea پيدا نخواهيد كرد. در اين فروشگاه آنلاين شما خريد متفاوت و خاصى خواهيد داشت. جديدترين ترندها در زمينه دكوراسيون را به صورت آنلاين ارائه مى دهد و با توجه به اين كه دفتر آن ها در استانبول قرار دارد مى توانيد اجناس خود را خريدارى كنيد و در كمترين زمان دريافت كنيد.

سایت پرطرفدار آنلاین شاپ n11

سایت پرطرفدار آنلاین شاپ n11

سه فروشگاه آنلاین بزرگ  GittiGidiyor ،n11،Hepsiburda در ترکیه

اين سه فروشگاهى كه مى خواهيم در اينجا معرفى كنيم از فروشگاه هاى آنلاين بزرگ در تركيه هستند. در این فروشگاههای آنلاین اجناس متنوع در دسته بندى هاى مختلف دارند.

اجناس اين سايت ها از تخفيفات برخوردار نيستند. تنها خوبى كه آن ها دارند همين تنوع بسيار بالای محصولاتشان می باشد. هرآنچه را كه بخواهيد مى توانيد در این سایت ها تهيه كنيد. سايت n11در حال حاضر حدودا ١٢.٧ميليون محصول دارد و طرفدارن بسيارى هم دارد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بهترين ساحل آنتاليا براى شنا كردنتركيه مقصدی برای سفرهای خانوادگی